Zaloguj się do konta

Zaczynanie

utworzono: 2015/06/13 17:17
Zloty1988nl

Witam od niedawna zacząłem polować na karpie nęcie zamniakami kukurydzą grochem mój zestaw jest najprostszy czyli żyłka główna 0.25 przepon 0.18 na żyłcie mam nałożona rurkę z kolankiem na niej koszyczek wszystko zakończone przeponem z włosem moje pytanie brzmi gdy bierze mi ryba podnosi mi bombke po sam kij I tak pozostaje przez kilka sekund oczywiście mam wolny bieg włączony gdy zaczynam wyłaczam wolny bieg i nic nie ma prosie powiedziecie co to może brać i dlaczego nie mogę zacząć z góry dziękuję [2015-06-13 17:17]

Jędrula

Jak bombka podejdzie Ci pod kij to zacinaj od razu , nie czekaj kilka sekund . Nie musisz do takiego łowienia używać wolnego biegu i przynęty na włosie , najpierw naucz się łowić na zestawy z przynętą na haku . [2015-06-13 18:12]

Zionbel

Witam od niedawna zacząłem polować na karpie nęcie zamniakami kukurydzą grochem mój zestaw jest najprostszy czyli żyłka główna 0.25 przepon 0.18 na żyłcie mam nałożona rurkę z kolankiem na niej koszyczek wszystko zakończone przeponem z włosem moje pytanie brzmi gdy bierze mi ryba podnosi mi bombke po sam kij I tak pozostaje przez kilka sekund oczywiście mam wolny bieg włączony gdy zaczynam wyłaczam wolny bieg i nic nie ma prosie powiedziecie co to może brać i dlaczego nie mogę zacząć z góry dziękuję

Dawnonieczytalemtakiejkolomyjiistaryjestemwszokuzetakmoznakaleczycslowa. [2015-06-14 16:43]

Morciaty

Witam od niedawna zacząłem polować na karpie nęcie zamniakami kukurydzą grochem mój zestaw jest najprostszy czyli żyłka główna 0.25 przepon 0.18 na żyłcie mam nałożona rurkę z kolankiem na niej koszyczek wszystko zakończone przeponem z włosem moje pytanie brzmi gdy bierze mi ryba podnosi mi bombke po sam kij I tak pozostaje przez kilka sekund oczywiście mam wolny bieg włączony gdy zaczynam wyłaczam wolny bieg i nic nie ma prosie powiedziecie co to może brać i dlaczego nie mogę zacząć z góry dziękuję

Dawnonieczytalemtakiejkolomyjiistaryjestemwszokuzetakmoznakaleczycslowa.



musisz po prostu lepiej ZACYNAC.
[2015-06-14 16:52]