Zaczepianie gum o wodorosty

/ 5 odpowiedzi
Czy można coś zrobić aby gumy nie zaczepiały się o wodorosty ? Łowie na zbiorniku z zarośniętym dnie, i zerwałem pare gum. Słyszałem że można założyc żyłke na hak i guma się tak nie zaczepia. Jakie znacie jeszcze inne sposoby na zapobiegnięcie zaczepianiu się gum ?
Jakub Woś


Są główki antyzaczepowe











 


Główki Jigowe » Dragon V-Pioin Główka Jigowa Protector 5/0 » Rockworld Sklep dla karpiarzy, Sklep Wędkarski - Kulki proteinowe





Główki Jigowe » Dragon V-Pioin Główka Jigowa Protector 5/0 » Rockworld Sklep dla karpiarzy, Sklep Wędkarski - Kulki proteinowe (2014/05/23 21:12)

Qoorchuck


Schowaj hak w gumie, tak, żeby podczas prowadzenia nie wystawał on ponad korpus, ale bez problemu mógł się wysunąć podczas ataku drapieżnika. (2014/05/23 21:16)

PRESTON85


przynęta o intensywnej pracy na lekkiej główce i będzie po kłopocie. (2014/05/23 21:53)

tstaros


Nie wiem jakich główek używasz, ale spróbuj założyć jakieś lekkie, 3 bądź 5 gramowe. Wtedy spokojnie będziesz mógł poprowadzić przynętę nad wodorostami.

(2014/05/23 22:12)

89krzysztof


Schowaj hak w gumie, tak, żeby podczas prowadzenia nie wystawał on ponad korpus, ale bez problemu mógł się wysunąć podczas ataku drapieżnika.


Jak chcesz schować hak w gumie, nie tracąc przy tym na pracy przynęty ? W które miejsce tej gumy chcesz go schować? W ogon ? (2014/05/24 09:39)