Zacięcia batem z gumą

/ 5 odpowiedzi
Witam!

Chciałbym zapytać czy użytkując gumę w bacie trzeba jakoś mocniej czy jakoś inaczej zacinać, aby ryba zacięła się skutecznie?


P.S: Proszę, nie piszcie po co mi ta guma w bacie, bo już się o tym naczytałem :)

pozdrawiam




pawel166


zacina sie normalnie jak typowym batem tylko  skuteczność zacięć lub spięć ryby może być wywołana  nieumiejętnością  lub złym napięciem czy złym dobraniem średnicy gumy (2013/05/06 16:00)

u?ytkownik123415


Co do naciagu gumy to polecam Drabinke z korkiem Stofno Conoplus. Mozna regulować sobie naciag gumy w zalezności od potrzeb. Pozatym jesli przy zacinaniu guma Ci wyjdzie to ja musisz naciagnąc mocniej. Nie da się odp na sucho tego zrobic w domu. (2013/05/06 17:22)

Boolek


Powinno być tak samo jak zacinasz batem (2013/05/06 17:41)

roman55


Witam!

Chciałbym zapytać czy użytkując gumę w bacie trzeba jakoś mocniej czy jakoś inaczej zacinać, aby ryba zacięła się skutecznie?


P.S: Proszę, nie piszcie po co mi ta guma w bacie, bo już się o tym naczytałem :)

pozdrawiam




Witam!

Sam proces czy raczej sposób zacięcia rybki czy to jest bat uzbrojony w amortyzator  gumowy czy nie odbywa się w taki samym tempie. Natomiast potem po samym zacięciu następuje następny etap gdzie wówczas dobór niepoprawny samego amortyzatora w zależności od typu haczyka czy rodzaju wody lub  i stopnia jego naprężenia skutkuje spadaniem lub gubieniem rybek tak jak wypowiedział się kolega pawel166

Pozdrawiam

(2013/05/06 17:41)

u?ytkownik116538


Normalnie zacinasz jak zwykłym, guma ma służyć jako dodatkowy amortyzator :) (2013/05/06 18:58)