Zaloguj się do konta

Zachownie psełdo wędkarzy

utworzono: 2009/03/26 13:03
robin3

Koszmar!!!
zawsze mówiłem by policji dac drewniana broń tak jak zołnierzowi na unitarce:)
jestem młodym wedkarzem i nie bardzo wiedziałem o tak zwanych stałych miejscach stałych ,,starych wedkarzy,, , ale faktycznie dzieje sie tak.Siedzisz sobie nad woda a tu przychodzi kilku z wypasionym sprzetem i siada metr od ciebie.Zarzuca i robi specjalnie zaczep z twoja zyłką.No konflikt gotowy.
Ja z natury bardzo spokojny usmiecham sie ironicznie i ustepuje durnocie.
Ale zdarza sie tak iz kolezenstwo czy kultura nad woda nie wystepuje.A juz nie daj Panie Boze złowić rybe w obecnosci coniektórych wedkarzy :), na garba by weszli by wysiudac takiego nie bardzo obytego wedkarza jak ja.
Pozdrawiam // z obserwacji z nad rzeki Poprad// [2009-04-05 18:05]

Kulturę osobistą powinno wynieść się z domu.Szkoła nie zawsze tego nauczy. Normy społeczne w dzisiejszym stanie zdziczenia społeczeństwa w ogóle dla nie których ludzi są nie znane. Widząc co robią nasze tzw. elity trudno się dziwić.Chamstweu jak mówikł Pan Kobuszewski "trzeba przeciwstawiać się słom i godnościom osobistom" [2009-04-05 21:37]

krzkwi5

CHAMSTWO TRZEBA TĘPIC I TU ZACYTUJĘ ,, GODNOSCIOM I KULTUROM OSOBISTOM '' [2009-04-06 12:00]

Takiej skrajnej sytuacji to jeszcze nie miałem i lepiej odpukać .Co do zachowania swojego w sytuacji kiedy nęcę bez względu na to czy dzień czy tydzień jeśli jest zajęta (moja miejsce) to po prostu je omijam miałem pecha ,następnym razem postaram się być wcześniej.I po problemie, tak jak pisał kolega BOSSIL11 nie są to nasze prywatne miejsca ,ale nie każdy potrafi to zrozumieć . [2009-04-06 23:03]