Zaloguj się do konta

Zachowanie PSR podczas kontroli.

utworzono: 2014/04/13 19:13

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

matip52

Chciałem państwu pokazać materiał filmowy na którym jasno widać próbę kradzieży, naruszenie nietykalności i obrazę osoby prywatnej. Jutro razem z tatą zgłaszamy sprawę na policję (z racji tego, że jestem niepełnoletni). 
https://www.youtube.com/watch?v=Qri03hjfG90&feature=youtu.be [2014-04-13 19:13]

89krzysztof

Ciekawa sprawa, szkoda że nie nagrywałeś dalej, choćby tylko tego co mówili. No ale życzę powodzenia przy walce z tymi strażnikami :)
[2014-04-13 19:22]

matip52

Niestety, strażnik wyłączył nagrywanie ale na końcu wypuścił jazia i powiedziałem, że się rozmnoży a on na to "oby nie wdał się w ciebie bo będzie takim skurwysynem".
[2014-04-13 19:28]

kamil-szymanski

Niech się wezmą do normalnej Pracy i łapia Kłusowników a nie będą nękać normalnych wędkarzy robią sobie jaja obyś wygrał bo oni nie zachowywali się jak z PSR powodzenia

[2014-04-13 19:29]

matip52

Dzięki Panowie :D [2014-04-13 19:33]

Dziwnym trafem ryby leżą w siatkach na brzegach i są niczyje w obrębie stanowiska, nikt się do nich nie przyznaje? Ten młody człowiek mógł wypuścić rybę samodzielnie, a dopiero w niezręcznej sytuacji domaga się wypuszczenia jej. A powiedz co ci chcieli ukraść? przecież nie twoja ryba? Trzymaj się przepisów a nie będziesz miał takich przygód. Ale powodzenia na policji.
[2014-04-13 19:36]

kamil-szymanski

Walcz o swoje prawa pozdrawiam :)

 

[2014-04-13 19:39]

erykom

Nie dziwne że Twoje zachowanie kolego wprawiło w nerwy tych starszych panów...Jeśli nie twoja ryba to myślę że nie powinieneś szukać dziury w całym [2014-04-13 19:47]

89krzysztof

Ryba jego, czy nie jego, strażnik nie ma prawa się zachować w taki sposób. Chyba, że mamy nadal komunę i za chwilę zaczną pałować nad wodą ?
[2014-04-13 20:00]

Sniper64

Cześć wszystkim :)Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu tego kiepsko nagranego filmiku nic nie mogę powiedzieć o kradzieży ryb !!! Tym bardziej jeżeli to była PSR powinni być filmowani w całości od stup po czubek głowy,nie ma dźwięku więc tylko są słowa   o kradzieży ryb choć tu nic nie wynika z tego! Jeżeli nikt z kontrolowanych się nie przyznaje do siatki i ryby w niej znajdującej się więc jest niczyja,strażnicy mieli prawo ją zabrać i rybę wypuścić..bez pokwitowania! No bo komu wypisać jak nie ma właściciela!!! Co do naruszenia cielesnego nic nie widać na tym filmie jak i niema głosu by usłyszeć jakiekolwiek słowo obrażające też nie wiadomo kogo! A tak na marginesie Do kolegi który to opisuje..mam pytanie!Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego? Pozdrawiam  [2014-04-13 20:08]

Wachta

Ryba jego, czy nie jego, strażnik nie ma prawa się zachować w taki sposób. Chyba, że mamy nadal komunę i za chwilę zaczną pałować nad wodą ?

W pełni się zgadzam z kolegą. Myślę nawet, że gdy to jest PSR to ten człowiek powinien stracić pracę, bo reprezentuje to nasze państwo.

[2014-04-13 20:09]

Wachta

Cześć wszystkim :)Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu tego kiepsko nagranego filmiku nic nie mogę powiedzieć o kradzieży ryb !!! Tym bardziej jeżeli to była PSR powinni być filmowani w całości od stup po czubek głowy,nie ma dźwięku więc tylko są słowa   o kradzieży ryb choć tu nic nie wynika z tego! Jeżeli nikt z kontrolowanych się nie przyznaje do siatki i ryby w niej znajdującej się więc jest niczyja,strażnicy mieli prawo ją zabrać i rybę wypuścić..bez pokwitowania! No bo komu wypisać jak nie ma właściciela!!! Co do naruszenia cielesnego nic nie widać na tym filmie jak i niema głosu by usłyszeć jakiekolwiek słowo obrażające też nie wiadomo kogo! A tak na marginesie Do kolegi który to opisuje..mam pytanie!Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego? Pozdrawiam 




kichać kradzież ryby, mnie bulwersuje chamstwo tego człowieka, który jest na służbie.
[2014-04-13 20:10]

Nie bronię zachowania strażników, ale chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego! ale domaga się jej wypuszczenia? coś jest tu nie tak, nie znamy całej sytuacji i nie wiemy co było przed i po, ciekawy jestem zakończenia tego zdarzenia.
[2014-04-13 20:11]

Cześć wszystkim :)Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu tego kiepsko nagranego filmiku nic nie mogę powiedzieć o kradzieży ryb !!! Tym bardziej jeżeli to była PSR powinni być filmowani w całości od stup po czubek głowy,nie ma dźwięku więc tylko są słowa   o kradzieży ryb choć tu nic nie wynika z tego! Jeżeli nikt z kontrolowanych się nie przyznaje do siatki i ryby w niej znajdującej się więc jest niczyja,strażnicy mieli prawo ją zabrać i rybę wypuścić..bez pokwitowania! No bo komu wypisać jak nie ma właściciela!!! Co do naruszenia cielesnego nic nie widać na tym filmie jak i niema głosu by usłyszeć jakiekolwiek słowo obrażające też nie wiadomo kogo! A tak na marginesie Do kolegi który to opisuje..mam pytanie!Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego? Pozdrawiam 

Dokładnie Kolego tak jak piszesz. Pozdrawiam.
[2014-04-13 20:12]

tomasitom

Nie bronię zachowania strażników, ale chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego! ale domaga się jej wypuszczenia? coś jest tu nie tak, nie znamy całej sytuacji i nie wiemy co było przed i po, ciekawy jestem zakończenia tego zdarzenia.

 Skoro nie znamy sprawy to czemu piszesz ,,chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego". Ja kiedyś przy rozwijaniu wędek zobaczyłem dwie ryby w trawie tuż przy moim stanowisku które jeszcze żyły, wpuściłem je do wody (jedna przeżyła ,druga niestety nie),jak bym trafił na tych samych strażników to dopiero miałbym problemy.

[2014-04-13 20:21]

marciin 2424

Trudno się w tym przypadku wypowiedzieć czyja jest racja ,bo nie wiadomo jak ta przygoda się zaczęła . Co nie tłumaczy zachowania Panów ze straży widać ,że nie zapomnieli co to znaczy komuna i z kulturą osobistą to nie mają za wiele wspólnego . Życzę pozytywnego rozpatrzenia sprawy jeśli prawdą jest to,że nie jest to wasz siata :)
[2014-04-13 20:23]

Diablo

Cześć wszystkim :)Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu tego kiepsko nagranego filmiku nic nie mogę powiedzieć o kradzieży ryb !!! Tym bardziej jeżeli to była PSR powinni być filmowani w całości od stup po czubek głowy,nie ma dźwięku więc tylko są słowa   o kradzieży ryb choć tu nic nie wynika z tego! Jeżeli nikt z kontrolowanych się nie przyznaje do siatki i ryby w niej znajdującej się więc jest niczyja,strażnicy mieli prawo ją zabrać i rybę wypuścić..bez pokwitowania! No bo komu wypisać jak nie ma właściciela!!! Co do naruszenia cielesnego nic nie widać na tym filmie jak i niema głosu by usłyszeć jakiekolwiek słowo obrażające też nie wiadomo kogo! A tak na marginesie Do kolegi który to opisuje..mam pytanie!Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego? Pozdrawiam 

Dokładnie Kolego tak jak piszesz. Pozdrawiam.


Ja dla przykładu mam głos. Słysze jak "strażnik" przepitym ochrypniętym głosem wyzywa Mateusza szarpiąc za kamerę. Dodatkowo pcha rybę w siatce do samochodu więc pewnym jest że jeżeli ją wypuści to tylko na patelnie. Ostatnie zdanie "Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego" to jedno z najciekawszych jakie czytałem na portalu. To tak jak byś pisał: po co wędkarze dzwonicie na PSR czy policję widząc kłusowników. Przecież te ryby nie są Wasze a PZW.
No i te wykrzykniki.. komuś tu nerwy puszczają jak co krok obnaża się głupotę, nieudolność, skorumpowanie ssr i psr

[2014-04-13 20:24]

Cześć wszystkim :)Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu tego kiepsko nagranego filmiku nic nie mogę powiedzieć o kradzieży ryb !!! Tym bardziej jeżeli to była PSR powinni być filmowani w całości od stup po czubek głowy,nie ma dźwięku więc tylko są słowa   o kradzieży ryb choć tu nic nie wynika z tego! Jeżeli nikt z kontrolowanych się nie przyznaje do siatki i ryby w niej znajdującej się więc jest niczyja,strażnicy mieli prawo ją zabrać i rybę wypuścić..bez pokwitowania! No bo komu wypisać jak nie ma właściciela!!! Co do naruszenia cielesnego nic nie widać na tym filmie jak i niema głosu by usłyszeć jakiekolwiek słowo obrażające też nie wiadomo kogo! A tak na marginesie Do kolegi który to opisuje..mam pytanie!Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego? Pozdrawiam 

Dokładnie Kolego tak jak piszesz. Pozdrawiam.


Ja dla przykładu mam głos. Słysze jak "strażnik" przepitym ochrypniętym głosem wyzywa Mateusza szarpiąc za kamerę. Dodatkowo pcha rybę w siatce do samochodu więc pewnym jest że jeżeli ją wypuści to tylko na patelnie. Ostatnie zdanie "Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego" to jedno z najciekawszych jakie czytałem na portalu. To tak jak byś pisał: po co wędkarze dzwonicie na PSR czy policję widząc kłusowników. Przecież te ryby nie są Wasze a PZW.
No i te wykrzykniki.. komuś tu nerwy puszczają jak co krok obnaża się głupotę, nieudolność, skorumpowanie ssr i psr


Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego zdarzenia powinien powiadomić prokuraturę i po sprawie, sądy tu na forum nic nie dadzą, nie bronię ani jednych ani drugich. Ale niech to wyjaśnią profesjonalne organy. Błędem jest , że ewentualny materiał dowodowy został opublikowany na forum...
[2014-04-13 20:31]

Diablo




Ja dla przykładu mam głos. Słysze jak "strażnik" przepitym ochrypniętym głosem wyzywa Mateusza szarpiąc za kamerę. Dodatkowo pcha rybę w siatce do samochodu więc pewnym jest że jeżeli ją wypuści to tylko na patelnie. Ostatnie zdanie "Dlaczego zgłasza kradzież ryby jak nie jest jego" to jedno z najciekawszych jakie czytałem na portalu. To tak jak byś pisał: po co wędkarze dzwonicie na PSR czy policję widząc kłusowników. Przecież te ryby nie są Wasze a PZW.
No i te wykrzykniki.. komuś tu nerwy puszczają jak co krok obnaża się głupotę, nieudolność, skorumpowanie ssr i psr


Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego zdarzenia powinien powiadomić prokuraturę i po sprawie, sądy tu na forum nic nie dadzą, nie bronię ani jednych ani drugich. Ale niech to wyjaśnią profesjonalne organy. Błędem jest , że ewentualny materiał dowodowy został opublikowany na forum...


No to napisał że idzie z tym na policję. A chyba ma prawo wstawić to na forum i pokazać z jakimi "strażnikami" mamy do czynienia nad wodą. Równie dobrze można by się czepić tego że wstawiasz na forum relacje ze swoich patroli.
[2014-04-13 20:37]

ryukon1975

Pełny profesjonalizm jak zwykle. Takiemu elementowi to kagańce założyć i na łańcuchu trzymać a nie między ludzi wypuszczać. Nawet się nie zastanawiaj. Dla poprawy sytuacji nad naszymi wodami - Policja i Prokuratura.

Nie wnikam w szczegóły ale nawet jeśliby udowodnili że ryba była Twoja to ich zachowanie i tak przekroczyło wszelkie ogólnie przyjęte normy.                                                   

[2014-04-13 20:42]

RadoslawM

Zachowanie PSR totalne dno.

Jednak coś mi w tej emocjonującej ;-) historii nie pasuje… 

[2014-04-13 20:45]

Wiesz relacje z moich patroli nie stanowią ewentualnego dowodu popełnienia przestępstwa, a jeżeli są jakieś fotki to twarze osób są zawsze ukryte (zamazane). Filmik pokazuje wszystko (twarze, dźwięk itp.), całe  zachowanie strażników (wcale tego zachowania nie pochwalam) . Film jest na ogólnopolskim forum, a może stanowić dowód w sprawie i powinien trafić jeżeli jego autor tego chce od razu do policji lub prokuratury. Nic takie jest moje zdanie. Pozdrawiam
[2014-04-13 20:45]

Nie bronię zachowania strażników, ale chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego! ale domaga się jej wypuszczenia? coś jest tu nie tak, nie znamy całej sytuacji i nie wiemy co było przed i po, ciekawy jestem zakończenia tego zdarzenia.

 Skoro nie znamy sprawy to czemu piszesz ,,chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego". Ja kiedyś przy rozwijaniu wędek zobaczyłem dwie ryby w trawie tuż przy moim stanowisku które jeszcze żyły, wpuściłem je do wody (jedna przeżyła ,druga niestety nie),jak bym trafił na tych samych strażników to dopiero miałbym problemy.


Ciekawy jestem ile czasu łowiłeś w tym miejscu że ryby przez cały czas twego łowienia leżąc w trawie nie zdechły a ty ich nie zauważyłeś? Wyrosły spod ziemi? czy wyskoczyły z wody na trawę?
[2014-04-13 21:02]

Jędrula

Zachowanie strażników było jakie było ale według mnie ,autor coś ukrywa przed nami  . Myślę , że to jego siatka i ryba . [2014-04-13 21:12]

Wachta

Nie bronię zachowania strażników, ale chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego! ale domaga się jej wypuszczenia? coś jest tu nie tak, nie znamy całej sytuacji i nie wiemy co było przed i po, ciekawy jestem zakończenia tego zdarzenia.

 Skoro nie znamy sprawy to czemu piszesz ,,chłopak złowił rybę i twierdzi że nie jego". Ja kiedyś przy rozwijaniu wędek zobaczyłem dwie ryby w trawie tuż przy moim stanowisku które jeszcze żyły, wpuściłem je do wody (jedna przeżyła ,druga niestety nie),jak bym trafił na tych samych strażników to dopiero miałbym problemy.


Ciekawy jestem ile czasu łowiłeś w tym miejscu że ryby przez cały czas twego łowienia leżąc w trawie nie zdechły a ty ich nie zauważyłeś? Wyrosły spod ziemi? czy wyskoczyły z wody na trawę?

No i co z tego? Policja jak zatrzymuje sprawców, to też na taki deficyt kultury osobistej?!
[2014-04-13 21:22]

matip52

Przepraszam Panowie, ale kontrola była kilka minut po przybyciu na łowisko, ryba została znaleziona przez Strażników około 25 metrów od mojego stanowiska, więc sprawdzenie go nie podlegało mojej jurysdykcji. Panowie strażnicy od razu kazali mi się przyznać o ryby (mimo, że na łowisku oprócz mnie było około 30 osób). Ryba jak i siatka nie była moje, natomiast nikogo nie oskarżam o kradzież ryby a o zachowanie strażników wobec mojej osoby. NIC NIE UKRYWAM!!!  [2014-04-13 21:22]