Zaloguj się do konta

Zachowanie większych ryb

utworzono: 2013/05/14 08:43
pocisk22

Wczoraj razem z kumplem wybralismy sie na rybki.
Spiningowalismy na kanale elektrowni, niestety bez efektow dlatego pojechalismy na mala rzeczke ktora łonczy sie z jeziorem.
W czasie spiningowania zauwazylismy ze nieopodal kolo trzcin dzieja  sie dziwne rzeczy, duze ryby zaczely wrecz wyskakiwac z wody na wysokosc nawet 20-30cm, byly to duze ryby okolo 50cm, podeszlismy blizej i zaopserwowalismy tarlo leszcza, ktory szalał na maksa:)
Oddalilismy sie szybko z miejsca tarla zeby niepzreszkadzac w amorach:) wspomnienia zostana chyba na zawsze, leszcz wyskakujacy z wody na 30cm w gore to super Piekna sprawa.
Na nastepnym łowisku znalezlismy parenascie duzych leszczy na brzegu( niektore po 2-3 kg), byly juz wytarte i caly brzuch mialy we krwi i niestety nie przeżyły amorow.
Leszcz juz sie wyciera umnie w Elblagu, moze za pare dni sie cos ruszy:)
[2013-05-14 08:43]

PatrykLin1997

Ortografia -.-
[2013-05-19 20:57]

co ortografia? autor akurat w głowie miał coś lepszego, niż myślenie o ortografii [2013-05-19 21:57]

expulso

po zatym niekazdy jest dobry z ortografi moze ma dyskografie, dyslekcje niewiadomo  a pozatym tez chcialbym zobaczyc rybki wyskakujace na 30 cm musial to bys fantastyczny widok. :) [2013-05-20 19:58]

89krzysztof

po zatym niekazdy jest dobry z ortografi moze ma dyskografie, dyslekcje niewiadomo  a pozatym tez chcialbym zobaczyc rybki wyskakujace na 30 cm musial to bys fantastyczny widok. :)

dyskografię najczęściej mają fani jakiegoś zespołu muzycznego...

poza tym
nie każdy
ortografii
dysleksję
nie wiadomo

Nie wiem jak u innych, ale u mnie przeglądarka podkreśla błędy, więc nawet jeśli nie wiem jak napisać jakiś wyraz, dostaję podpowiedź.
[2013-05-20 21:18]

expulso

po zatym niekazdy jest dobry z ortografi moze ma dyskografie, dyslekcje niewiadomo  a pozatym tez chcialbym zobaczyc rybki wyskakujace na 30 cm musial to bys fantastyczny widok. :)

dyskografię najczęściej mają fani jakiegoś zespołu muzycznego...

poza tym
nie każdy
ortografii
dysleksję
nie wiadomo

Nie wiem jak u innych, ale u mnie przeglądarka podkreśla błędy, więc nawet jeśli nie wiem jak napisać jakiś wyraz, dostaję podpowiedź.

a jakiej przegladarki uzywasz ?
[2013-05-20 22:02]

89krzysztof

ff, chrome, opera podkreślają, z innych nie korzystam bo nie warto...
safari chyba też podkreśla, ale nie jestem pewien.
[2013-05-20 22:07]

expulso

niewiem dlaczego ja uzywam opere i mi niepodkresla [2013-05-20 22:09]

lynx

Dawniej dyslektyk i dysgrafik nazywany był nieukiem i ojciec musiał mu dupe masowac pasem aby wiedza szła mu do głowy.
Jak to sie teraz pozmieniało.
[2013-05-21 00:21]

Roxola

Koledzy, gdybyście przeanalizowali wpisy na forum Usera @pocisk22, tez byście wiedzieli,że pisze z użyciem polskich znaków, a do tego już wiele razy umieszczał posty prowokacyjne.Ot taki typ Usera... a brak szacunku do innych pokazał już wielokrotnie.
[2013-05-21 00:43]

Sandacz20

żenada szczeniak 16-letni pisze ortografia szkoda słów... a co do tarła u mnie w Gnieznie leszcz wzdręga i karaś tez sie trą pozdrawiam.
[2013-05-21 03:28]

Mija

*lynx - miałam napisać dokładnie to samo :) Pamiętam swojego brata z opuchniętym poopskiem. Dziś nie ma problemów z ortografią.
[2013-05-21 08:25]

luki1006

Dodam że zaświadczenie o dysleksji może mieć dziś każdy, wystarczy że w podstawówce pójdzie do poradni i już jest dyslektykiem, a że te wizyty zazwyczaj są w 3kl no to wiadomo że dzieci w tym wieku będą robiły błędy... [2013-05-21 08:44]

wojtekzkiw

Nie rozumiem , poco ciągnąć to dalej , poprostu się pomylił , co do tematu ostatnio widziałem tarło szczupaka , szkoda że nie miałem aparatu bo bym z chęcią się z wami tym podzielił :D [2013-05-21 17:35]

seboa

mi pozostaje obserwowanie tarła 15 cm plotek:)
[2013-05-21 21:38]