Zachowania ludzkie ??

/ 7 odpowiedzi
 

swoim zachowaniem dając do zrozumienia dlaczego wykonali w tym stylu kontrolę. Podobno szukali u mojego kolegi nie wymiarowych ryb, sieci czy czegoś takiego o które prawdopodobnie był podejrzany przez tego k.....a (( wobec mojego Kolegi, długo letniego Wędkarza łowiącego tylko na tym łowisku od wielu lat ) podobne było do zachowań tym kimś” ) mimo różnych opinii o tym jeziorze są jeszcze w nim ryby i przy sprzyjających warunkach można mieć naprawdę satysfakcję z łowienia

Pozdrawiam















u?ytkownik10466


Post ci sie kolego zdublował,usunałem. (2011/10/23 18:10)

Mija


Należy zmienić łowisko na jakiś czas... Jak właścicielowi zacznie brakować kasy to zmieni dozorcę. (2011/10/23 18:18)

ryukon1975


Nie rozumie.
"Właściciel jeziora..." , czyli woda prywatna to co tam robiła PSR .Nie pilnują wód które powinni a pilnują prywatnych, co z tego mają:).
"...byli specjalnie poinstruowani przez "tego kogoś" , to ich (PSR) można czy tez trzeba instruować? (2011/10/23 18:29)

Tomasz90


znam jezioro które dzierżawi osoba prywatna i tam też przyjeżdża PSR ,po prostu właściciel tego chce ,sam nie ma czasu pilnować (2011/10/23 18:35)

ryukon1975


znam jezioro które dzierżawi osoba prywatna i tam też przyjeżdża PSR ,po prostu właściciel tego chce ,sam nie ma czasu pilnować


Ciekawe, u mnie nad rzeką PSR nie była w tym roku ani raz a na prywatę jeżdżą? Więc nie dziwne że wody ogólnodostępne to rak dla kłusowników jak dwaj czy trzej strażnicy w okręgu pilnują prywatnych jezior, ale właściciel jest za pewno "wdzięczny".:) (2011/10/23 18:53)

Przemo-77


Gdyby taki cham psyknął do chłopaków z mojej ekipy wędkarskiej to miałby przej...e.

Z całym szacunkiem dla PSR, ale w takiej sytuacji widać jakie kukiełki pracują w tej instytucji i że byle jaki małorolny, gburowaty chłopowina z byle jakimi znajomościami może pokazywać swoim brudnym paluchem kogo i jak mają trzepać.

Osobiście bardzo szanuje PSR, Policję, Straż Miejską i innych Funkcjonariuszy Publicznych, ale skoro byle jaki kułak może im mówić co mają robić no to nie są żadni funkcjonariusze publiczni tylko chłopcy na posyłki. (2011/10/23 20:57)

troc


Wyczytałem na którymś blogu że Bytyń ma swoją ekipę do pilnowania wody- był nawet podany numer telefonu- ale nie mogę powtórnie trafić na ten artykuł..... (2011/10/23 22:36)