Zaloguj się do konta

Zabijanie ryb

utworzono: 2011/02/19 14:05
elszczupako
bobus86

w sumie jesli ten szczupaczek mial sie meczyc na tej lace to dobrze zrobili ale szkoda go bo przeciez to byl jeszcze maluch. [2011-02-19 15:17]

bartek05

na tym filmie widać ze to było specjalnie zrobione wstyd
[2011-02-19 15:29]

Humanitarne to to nie było. Jak już koniecznie chciał użyć noża to powinien go wbijać prostopadle do ciała a nie równolegle. Chodzi o to żeby przeciąć kręgosłup, a co za tym idzie rdzeń kręgowy. To chyba najszybszy sposób na zabicie ryby, lepszy niż ogłuszanie pałką. [2011-02-19 15:44]

matigol

powinien sam sobie ten noz w szyje wbic.
[2011-02-19 15:47]

Rufio 2

Taki filmik to powinniście zatrzymać dla siebie a nie pokazywać społeczności , na ryby chodzicie chyba po to żeby się z kolegami powygłupiać , a nie dla satysfakcji łowienia , jak nie masz co zrobić z rybą to lepiej ją wypuść do wody , a nie się z nią bawisz .
[2011-02-19 15:52]

elszczupako

Przeglądałem na youtybe coś nowego o szczupakach i znalazłem taki filmik właśnie  [2011-02-19 16:23]

bambo225

Nożem to raz zabiłem rybę węgorza w nocy jak byłem młody na grunt złapałem  ale miał 103 cm i bałem się go .Ale tego szczupaka to szkoda oglądać jak się tak męczy z nożem wbitym

[2011-02-19 16:30]

cromwell

tia masakra,ale jak burak się do rybów dorwie to nic nie poradzisz... chłop żywemu nie przepuści i h...j nawet jak chce na patelnie se wrzucić szczupala to kijem w łeb ,łbem o kamień , nożem odciąć... tyle jest sposobów... a ten pacan wybrał jeden z najgorszyh... rozwalił bym ryj debilowi tak dla zasady żeby się pomęczył .. i nic bym mu nie tłumaczył żeby się zastanawiał o co chodziło...
PS. nie polecam wódki miodówki!! właśnie pije i jest słodka , ciężka i zostawia taki obrzydlywy posmak.
pozdrawiam


[2011-02-20 22:23]

wojtek1619

szkoda gadać na rybki to poszli chyba dla zabawy i i po to żeby poznęcać się nad rybą a widzieliście ta butelkę po piwsku cy po jakims innym trunku wysoko procentowym zamiast wędkować to sobie melanż nad wodą urządzili i jeszcze syf zostawili w postaci tej butelki  [2011-02-20 22:35]

withanight88

Nie wiem co lepsze?- zabić w ten sposob szczupaka czy męczyć i zabrać do domu 3 krotny jego limit dobowy



http://www.wedkuje.pl/fotka-wedkarska,ryba,139759

[2011-03-06 11:28]

miszczunio

No jak tam elszczupako nie odpowiesz withanightowi? Przeciez tak troszczysz sie o los szczupakow. Pewnie wszystkie wrocily do wody w dobrej kondycji albo byles tam z kolegami i to wasz wspolny polow.
[2011-03-06 12:15]

Vanitum

Skoro już temat o zabijaniu ryb to... jak wy (jeśli już zdecydujecie się zabrać rybę do domu) zabijacie swoje zdobycze?Nie będę ukrywał, że lubię czasem zjeść sobie rybkę i dlatego czasem jak ładnie biorą zdarzy mi się zabrać do domu jakiegoś szczupaka, czy kilka okonków. Wtedy zazwyczaj staram się złamać im kręgosłup, bądź jeśli to się nie udaje, odcinam łeb.Swego czasu próbowałem zabijać ryby uderzając rękojeścią noża w tył głowy, lecz niestety ku mojemu zdziwieniu kilka razy zdarzyło mi się że "uśmiercona" w ten sposób ryba po jakimś czasie ożywała. Najwyraźniej była tylko ogłuszona a nie zabita. Dlatego zrezygnowałem z tej metody. A jakie metody wy preferujecie? [2011-03-06 16:49]

grzesiek35

withanight88-gratulacje.A co do w/w filmiku,to widac,ze to buraki z pod Białostockej wsi(nie chce nikogo innego obrażac),wystarczy na te ich ryje spojrzec.Ku....wa,że takie tępaki chodzą po naszej ziemi?Na pewno z samoobrony.
[2011-03-06 17:03]