Zabezpieczenie sprzętu wędkarzowi.

/ 85 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik91748


Nikomu nie groziłem, nic tobie nie wysyłam i nie słałem, nie mam z tobą kontaktu. 
Udowodnij mi to i nie pisz bzdur (2011/09/20 19:21)

u?ytkownik91748


Nie zgłaszałem też nic do redakcji, ale jak kolega ze mnie nie zejdzie to zaraz zgłoszę, proszę nie posądzać mnie o coś, czego nie było (2011/09/20 19:25)

u?ytkownik61658


wycofuję się z forum jak i z tematów w ,których udział bierze przedsmiewca -jak mój poprzednik mario73, bawcie się sami z gościem , który wszystkich prowokuje, zadaje pytania w których bardzo dobrze się orientuje formuując je tak aby sprowokować będących tu strażników rybackich ... bawcie się z gościem sami-pozdrawiam i będę pisał w innych działach-pozdrawiam (2011/09/20 19:33)

u?ytkownik91748


To,że dyskutuję z wami na tematy, w których się orientuję to coś złego kolego? (2011/09/20 19:35)

u?ytkownik61658


to zgłaszaj gdzie chesz Kolego... jeżeli to forum chce pozbywać się  userów? to na co czekasz pisz:) (2011/09/20 19:35)

withanight88


ktos  kilkoma kontami działa kolego mastiff , moderzy i inni święci zróbcie coś z tym  przesmiewca tylko tutaj zamęt sieje- prowokuje, ostatnio chciałem to napisać to   przesmiewca napisał skargę do moderó i nie mogłem wypowiadać się w temacie?????????? na priva mi przesyła dziwne p.w, jetem poważnym człowiekiem-jeżeli poważnie traktujecie to forum  zróbcie coś z tym bo tak być nie może,że jeden napisze bzdury i śmieje się wszystkim w oczy....  





Niestety nie mamy żadnych uprawnień , zeby ukrócić czyjeś wybryki na forum. Możemy tylko zgłaszać naruszenia do redakcji.
Na trolla niema rady. (2011/09/20 19:38)

u?ytkownik61658


:"Pseudonim: przesmiewca
Imię i nazwisko: Norbert Daruszyńkiewicz
W portalu od: 2011-09-15
Ranga: Początkujący (10)

Zapisany do: Koło PZW nr 18 Leżajsk Miasto "


przeszukam całe forum i zapytam czy jest taki członek koła PZW Leżajsk Miasto nr. 18 jak ty? bo coś mi sie wydaje....

  (2011/09/20 19:39)

Moddy



Proponuję zamknąć wątek, gdyż, jak się wydaje, wszystko zostało już napisane. (2011/09/20 19:40)

u?ytkownik61658


ktos  kilkoma kontami działa kolego mastiff , moderzy i inni święci zróbcie coś z tym  przesmiewca tylko tutaj zamęt sieje- prowokuje, ostatnio chciałem to napisać to   przesmiewca napisał skargę do moderó i nie mogłem wypowiadać się w temacie?????????? na priva mi przesyła dziwne p.w, jetem poważnym człowiekiem-jeżeli poważnie traktujecie to forum  zróbcie coś z tym bo tak być nie może,że jeden napisze bzdury i śmieje się wszystkim w oczy....  





Niestety nie mamy żadnych uprawnień , zeby ukrócić czyjeś wybryki na forum. Możemy tylko zgłaszać naruszenia do redakcji.
Na trolla niema rady.


dziękuję za odpowiedź i uważam tak samo jak Ty.Pozdrawiam (2011/09/20 19:41)

u?ytkownik91748


:"Pseudonim: przesmiewca
Imię i nazwisko: Norbert Daruszyńkiewicz
W portalu od: 2011-09-15
Ranga: Początkujący (10)

Zapisany do: Koło PZW nr 18 Leżajsk Miasto "


przeszukam całe forum i zapytam czy jest taki członek koła PZW Leżajsk Miasto nr. 18 jak ty? bo coś mi sie wydaje....

 

Jaki masz powód do tego? Czym cię uraziłem człowieku? I ostatnie pytanie, gdzie pisze że ty masz wiedzieć kim ja naprawdę jestem?? Proszę nie prowokuj, nie masz powodu (2011/09/20 19:43)