Zaloguj się do konta

Za co dostałem ostrzeżenie ??? !!!

utworzono: 2017/08/10 20:23
SlawekNikt

Się po raz kolejny pytam tzw. redakcyję za co otrzymałem tzw. ostrzeżenie ? Czyżby redakcja zaczęła brać przykład z tzw. multikont i wali jedynki z partyzanta w tył głowy bez ostrzeżenia ? Nieładnie pisząc bardzo kolokwialnie i bardzo kulturalnie. Zero obiektywizmu. [2017-08-10 20:23]

Robert1911

tak tu już jest, życie
  [2017-08-10 20:44]

pakul1206

Też to trochę dziwne bo Sławek Nikt jest grzeczny, nie to co ja :) [2017-08-10 22:35]

SlawekNikt

Panowie tu nie chodzi o to, że dostałem bo być może zasłużyłem choć za cho .... rę nie mogę sobie przypomnieć za co. Sedno sprawy według mnie to totalny brak informacji tylko jebut i w pałę cichcem.
Ps. Wytężyłem odrobinę mózgownicę co na tym portalu nieczęsto mi się zdarza i coś mi świta. Jakiś czas temu, pewnie około miesiąca temu ośmieliłem się mieć przeciwne zdanie od innych tutaj jaśnie nam panujących w kwestii 500 +. Może czerwony pasek to za to ?
  [2017-08-11 06:41]

luxxxis

Eeee,nie sądzę.Kiedyś były tu rządy totalitarne,w epoce Wielkiego Bana poleciało X niewinnych osób,nikt nie wnikał kto ma rację i czy czymkolwiek zasłużył-był donos-był kop.
Niepoprawność polityczna w kwesti 500+ na sto procent nie jest powodem ostrzeżenia,ewentualna pyskówka na tym tle-może tak...
Pewnie ktoś z oponentów,w tamtej czy jakiejś innej błachej pogawędce nadrukował na ciebie jakieś pierdoły w formie donosu,poskarżenia się że Sław to taki lump...i z "urzędu" dostałeś pogrożone paluchem.
Moja rada? Olej to,zapomnij,może to pomyłka,może z "urzędu",może mod się "jobnął"?
Centrala milczy? toć wakacje są,garstka ludzi tym dowodzi,userów w dziesiatki tysięcy,ciepło jak ch...j,nikomu sie nie chce kopać po forum szukając rozgrzeszenia.
Terrorystą jak Pakul :) nie jesteś,kulturką walisz,od gupków jak Lux nie wyzywasz-to nie peniaj,olej to i wal na ryby. [2017-08-11 19:54]

pakul1206

Dokładnie jak Lux pisze, olej to :) Pod względem zarzartości i przekleństw nie masz co się z nami równać :) a jednak my ciągle tu jesteśmy :) Pomijająć " markę" mam jakieś takie wrażenie że z luxxxisem przy dobrej, zimnej wódeczce i mięsku z grilla tak byśmy się dogadali jakbyśmy ze dwadzieścia lat się znali, tak mi się wydaje choć go osobiście nie znam :) [2017-08-11 21:40]

SlawekNikt

Generalnie ja na to mars od samego początku, jednakże intryguje mnie odrobinę ta partyzantka ;-)
Pakul z luxxxem się nie napijesz bo jak on pije to okoliczne posterunki nie mają takiej obsady aby te tańce zabezpieczyć ;-) Aczkolwiek jak już się jakimś fartem umówicie na tę wódkę to daj znać i mnie :-) Zobaczymy czy faktycznie obsada ochraniaczy taka marna ;-) [2017-08-11 22:12]

SlawekNikt

A na rybki już jutro :-) I cast rulez ;-) [2017-08-11 22:14]

grisza-78

A na rybki już jutro :-) I cast rulez ;-)

Cast. Ja też.  Skoro świt. Duże popy, 0d 40 gram w górę. Płytka woda i program "meter +". [2017-08-11 22:36]

luxxxis

Dokładnie jak Lux pisze, olej to :) Pod względem zarzartości i przekleństw nie masz co się z nami równać :) a jednak my ciągle tu jesteśmy :) Pomijająć " markę" mam jakieś takie wrażenie że z luxxxisem przy dobrej, zimnej wódeczce i mięsku z grilla tak byśmy się dogadali jakbyśmy ze dwadzieścia lat się znali, tak mi się wydaje choć go osobiście nie znam :)
Pewnie tak,tyle że ja nie chlam,na trzeżwo dosyć mnie telepie,po wódzie komendant komisariatu sam zamyka się na dołku i klucze spuszcza w kiblu-dla własnego bezpieczeństwa.
Nie że rozrabiam jak Chuck Norris-co to to nie...tyle że pomysły takie do łbów nam-naszej ekipie przychodzą...Nic nie jest wtedy pewne,wyjdziesz w laczkach po papierosy a obudzisz się dwa dni póżniej w Berlinie na paradzie techno z tatuażem na czole...
  [2017-08-12 13:00]

pakul1206

Generalnie chodziło mi o to że te wszystkie sprzeczki na forum w du..e można sobie wsadzić, bo jakbyśmy spotkali się nad nad wodą to zapewne jak bracia byśmy się dogadali, pomogli, coś podpowiedzieli,pokierowli:) To są dwa światy, internetowy i ten realny, w tym realnym bynajmniej ja, więcej życzliwości nad wodą spotykam :) [2017-08-13 00:15]