Z wędkami na Śląsku - relacje wędkarskie

/ 7531 odpowiedzi / 672 zdjęć
Majster 81

Tero zarybienia drapieżnikami to siedzą i wala mięsiwo.
ps. zynderom to niy przeszkadzo im zimni tym lepi, dzis juz mroz chyto wiync brania coroz to lepsze-pewniejsze.Tero  -2 (2017/11/14 20:22)

patryk-kociemba

cześć,
orentuje się któs może gdzie można na klenia uderzyć niedaleko? chciałbym sie kiedyś przymierzyć do tej ryby.
  (2017/11/15 13:31)

berthold

Klyni jest sporo na Odrze , ale jo tego świństwa niy chytoł bo same małe mi na mady właziły , na podrywka jeden zaciąg to tysiąc małych klyni więc muszą być i wielke ale jo w zeszłym roku poraz razy nad odrom chytoł , czasu mało było (2017/11/15 17:25)

berthold

chopiska jako że od nowego roku znów zaczynom zabawa ale tylko sum i tylko Odra i mom pytanie do szpeców od tej ryby ,  wiem że wedki muszę mieć nowe i kołowrotki to pewne a i plecionki , tylko nich mi ktoś napisze sensownie kaj trzeba szukać suma ? nurt , czy skraj nurtu czy zakola ciche ? kaj on najlepiej atakuje , ryba do mnie tajemna a ma być nr 1 ale bez wiedzy ? hm czarno to widzę (2017/11/15 17:30)

Majster 81

chopiska jako że od nowego roku znów zaczynom zabawa ale tylko sum i tylko Odra i mom pytanie do szpeców od tej ryby ,  wiem że wedki muszę mieć nowe i kołowrotki to pewne a i plecionki , tylko nich mi ktoś napisze sensownie kaj trzeba szukać suma ? nurt , czy skraj nurtu czy zakola ciche ? kaj on najlepiej atakuje , ryba do mnie tajemna a ma być nr 1 ale bez wiedzy ? hm czarno to widzę
Na Odrze w K.K waliali my wąsate zarówno w nurcie jaki i 2-3m od brzegu na frop z krąpiym bądz małym leszczorym. Terozki juz tam niy jezdza wola wody wokol mnie, a jest na nich potyncjał. Kij black cat krynciol peen slammer pleciona ( splawik podwodny) i sru za wasatym. A woda mos fajno wiec efekty tys bydom. ps, przy zabawie z uklejami zawsze podchodza w to miejsce, przy fajny pogodzie nie pomyl wasala z bolkiem.

(2017/11/15 18:04)

berthold

Myśla że tak bydzie , jena na frup trugo na grunt i zoboczymy (2017/11/16 16:33)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja