Z wędką po Pomorzu gdzie byłeś, co złowiłeś

/ 132 odpowiedzi / 14 zdjęć
Wątek naszej grupy w którym opisujemy nasze wyniki na wodach naszego województwa (mile widziane zdjęcia), co dzienne świeże informacje.

baloonstyle


Zacznę :))
Sobota Martwa Wisła, wyszedł tylko jeden sandacz. Razem z kolegą podejmujemy decyzje żeby ruszyć w kierunku Zatoki Gdańskie i tam piękne zaskoczenie łapiemy trzy trocie.
Zabawa przednia :)) (2011/12/07 08:22)

borovik szl


Ale te 4 ponad metrowe trocie to ci się chyba śniły?

Witam, Andy jestem



Łowię głównie na Zatoce Gdańskiej dorszyki a na Martwej Wiśle okonie i sandacze.

Pozdrawiam wędkomaniaków szuwarowo-bagiennych i wilków morskich.

Ahoj przygodo! (2011/12/07 21:02)

minus


a ja miałem wczoraj niespodziankę na kiju...

Na Wiśle w okolicach Koźlin przywalił mi na koguta łosoś !!! Piękna walka, dwa odjazdy od główki, przy trzeciej próbie podebrania pod samą główką wypiął się i poszedł w siną dal. Był to około osiemdziesięcio centymetrowy srebrniak. Jeszcze nigdy nie miałem tak silnego stworzenia na wędce.

Każdemu życzę takiej jazdy jaką wczoraj przeżyłem

nadmienię że łowiłem na sprzęt sandaczowy a nie łososiowy więc działo się (2011/12/08 15:30)

minus


Ale te 4 ponad metrowe trocie to ci się chyba śniły?

Witam, Andy jestem



Łowię głównie na Zatoce Gdańskiej dorszyki a na Martwej Wiśle okonie i sandacze.

Pozdrawiam wędkomaniaków szuwarowo-bagiennych i wilków morskich.

Ahoj przygodo!


a kto tu mówił o metrowych trociach??? (2011/12/08 15:34)

czika100


witam jeżde raz na jakiś czas na dolną odre zeszły wekend pusto a jeszcze wczesniejszy nieżle a oto fotki  (2011/12/08 17:41)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

baloonstyle


a ja miałem wczoraj niespodziankę na kiju...

Na Wiśle w okolicach Koźlin przywalił mi na koguta łosoś !!! Piękna walka, dwa odjazdy od główki, przy trzeciej próbie podebrania pod samą główką wypiął się i poszedł w siną dal. Był to około osiemdziesięcio centymetrowy srebrniak. Jeszcze nigdy nie miałem tak silnego stworzenia na wędce.

Każdemu życzę takiej jazdy jaką wczoraj przeżyłem

nadmienię że łowiłem na sprzęt sandaczowy a nie łososiowy więc działo się


Hehe to zabawa pewnie była przednia :))
(2011/12/08 18:33)

czika100


oj połowiłem masz racje zabawa była przez cały dzień he (2011/12/08 19:09)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

czika100


coś mi nie chcą wchodzić inne zdjęcia he (2011/12/08 19:10)

baloonstyle


Witam serdecznie.
Dziś Minus, Patryk i Ja od rana zaatakowaliśmy Wisłę w miejscowości Koźliny.
Pogoda znośna, wiatr nie najmocniejszy, lekka mżawka dość ciepło.
Wynik to dwa małe sumy Patryka i jeden malutki szczupak złapany prze ze mnie.
Cztery rybki spadły , ogólnie dość sporo delikatnych brań.
wszystko działo się tylko na jednej główce, reszta główek bez kontaktu.
Ogólnie wypad udany bo każdy schodził z uśmiechem z łowiska :)) (2011/12/17 18:00)

jankelos


Ja byłem w środę na motławie od żurawia do ujścia do martwej wisły. Tylko przy wlocie kanału raduni były pyknięcia. Byłem od 10:30 do 16 było może 7 brań. Poraszka. Ale bynajmniej na świeżym powietrzu byłem.
Mam pytanko na martwej koło mostu jana pawła to jest woda morska? Czy trzeba tam mnie wykupionej  licencji na martwą? (2011/12/17 18:20)

baloonstyle


Ja byłem w środę na motławie od żurawia do ujścia do martwej wisły. Tylko przy wlocie kanału raduni były pyknięcia. Byłem od 10:30 do 16 było może 7 brań. Poraszka. Ale bynajmniej na świeżym powietrzu byłem.
Mam pytanko na martwej koło mostu jana pawła to jest woda morska? Czy trzeba tam mnie wykupionej  licencji na martwą?

Z tego co ja się orientuję to woda morska i chyba tam nie trzeba zezwolenia na Martwą. (2011/12/17 20:19)

tryfta


Jak przyjadę odwiedzić rodzinne strony,koło gdańska to dzięki temu wątkowi będę wiedział gdzie wyskoczyć na ryby,pozdrowienia dla wszystkich.:) (2011/12/18 12:18)

tomek0012


Byłem dzisiaj na kanale śledziowym,nic się nie działo.Żadnego branka na żywca,kilka płoteczek na spławiczek i jeden krąpik.pozdrawiam .

(2011/12/18 17:26)

jankelos


Witam dzisiaj od 13 do 16 na martwej koło mostu jana pawłą łowiłem z brzegu. Kompletnie nic. Jedynie co widziałem to szczupak się spławiał 2 razy ale takiego wielkoluda nie widziałem napewno koło metra miał jak nie więcej potwór. Rzucałem w te miejsce ale nic. Potem pojechałem na 1,5 godz na motławe 2 puknięcia zero ryby. Jakaś poraszka 5 wypad i bez ryby. Nie wiem co się dzieje ale lipa na całego chyba ryby olały wędkarzy (2011/12/18 19:20)

woldi




(2011/12/21 12:17)

woldi



od rana zaatakowaliśmy Wisłę w miejscowości Koźliny.
Wynik to dwa małe sumy Patryka i jeden malutki szczupak złapany prze ze mnie.
Cztery rybki spadły


Baloon powiedź, przy której główce brały te sumy, bo muszę jeszcze trochę ryby na świeta dołowić hahaha




(2011/12/21 12:20)

woldi


wykasujcie moje odpowiedzi, bo nie wyszły tak jak miały. Czy w jakiś sposób można edytować własne posty? Już wiem, ale czy można też i kasować?
(2011/12/21 12:23)

baloonstyle


Wiesz co do końca nie umiem Tobie powiedzieć przy której to było główce. Samochód zostawiliśmy pod wałem i z buta szliśmy polem i potem na takie długie główki koło plaży weszliśmy.
nie wiem czy dadzą coś tobie takie wskazówki... byłem tam pierwszy raz więc nie potrafię dokładnie powiedzieć na jakieś główce łapaliśmy :)) (2011/12/21 17:40)

woldi


Dobra, dobra, nie kombinuj tylko dawaj namiary GPS hahaha (2011/12/21 19:37)

baloonstyle


Dobra, dobra, nie kombinuj tylko dawaj namiary GPS hahaha

Zapytaj Minusa. On był tam chyba czwarty raz to pewnie lepiej wytłumaczy gdzie to było dokładnie:)) (2011/12/22 07:53)

woldi


Baloonstyle ja sobie tylko żartuję haha
Pozdrówko i Wesołych Świąt!!! (2011/12/22 10:07)

baloonstyle


Baloonstyle ja sobie tylko żartuję haha
Pozdrówko i Wesołych Świąt!!!

Wiem ze żartujesz :))
Od pierwszego wpisu wiedziałem o tym tylko chciał dokładnie Tobie wyjaśnić na przyszłość :))
Dzięki i wzajemnie Wesołych :)) (2011/12/22 16:59)

baloonstyle


Dziś od 7:45 w pogoni za trocią na Raduni.Początek Krępiec, następnie św. Wojciech i koniec w Pruszczu w mieście, brak kontaktu z rybą :(( (2012/01/01 18:38)

jankelos


Dziś od 12 do 16 na raduni za trotką. Brak ryb. (2012/01/01 23:12)

baloonstyle



Dziś od rana Radunia w pogoni za trocią, wynik zero akcji ale jedną widziałem jak jeden wędkarz wyciągał :)) (2012/01/02 13:56)