Zaloguj się do konta

Z wędką nad wodę TV Trwam - co oni wyprawiają?

utworzono: 2011/03/02 21:13
Jack14

Podaję jeszcze raz numer konta xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx [2011-03-08 18:35]

zdzislaw

Ta stacja to chyba (jeżeli się nie mylę) jest ojca dyrektora? Jeżeli tak to chyba wędkarze za mało wspierają tę stację, a tak w ogóle to nie znam tv Trwam, a programy wędkarskie oglądam na Polsacie Play, choć też i to staje się nudne bo ile razy można oglądać to samo, zwłaszcza z Rexem Huntem w roli głównej.
[2011-03-09 10:17]

radek123

Powiem tak mieszkam w Toruniu i się dowiedziałem ze strona jest w przebudowie odcinki bd dostępne jak przyjdzie pora na  wideostrem z wedką nad wodę .
pozdrawiam Radek123.
[2011-03-09 10:27]

minus

ale za to są nowe odcinki WMH na tvn turbo

Wędkarstwo męskie Hobby ponownie na antenie TVN Turbo!

Zapraszamy wszystkich miłośników ostrej jazdy z kijem w garści do obejrzenia nowej serii emocjonujących filmów wędkarskich w Telewizji TVN Turbo, już od niedzieli 6 marca 2011!

Premierowy odcinek w każdą niedzielę o godz 9.15 i 18.00

Powtórki:

• poniedziałek 14.15
  • wtorek 19.55
  • środa 9.10
  • czwartek 16.45

Nie przegap! Potężna dawka emocji i wyśmienitej zabawy.

[2011-03-09 12:40]

bluehornet

No i git Minusku , dzięki za zapodanie stacji TVN Turbo z WMH !! Pozdrowionka !!!
[2011-03-09 16:02]

Bols

Ta stacja to chyba (jeżeli się nie mylę) jest ojca dyrektora? Jeżeli tak to chyba wędkarze za mało wspierają tę stację, a tak w ogóle to nie znam tv Trwam, a programy wędkarskie oglądam na Polsacie Play, choć też i to staje się nudne bo ile razy można oglądać to samo, zwłaszcza z Rexem Huntem w roli głównej.

Popiram kolegę, te same odcinki trafiają się co jakiś czas. A te z Rexem Huntem to są przerekalmowane, ten gostek co chwila swoja łysinę reklamuje. Te z Jonem są całkiem fajne, on naprawdę umie wędkować i jest bardzo naturalny. [2011-03-09 20:23]

macko

Wędkarstwo moje hobby to kit jest, niby coś łowią, pokazują markowe ubranka, sprzęt przynęty niby najlepsze. Ale nic nie ma o technice połowu, czytaniu wody, dokładnego opisu akwenu gdzie łowią, albo nawet nie podają gdzie wędkują, albo jest to prywatne jeziorko ( patrz odcinek o szczupakach) gdzie tak się zachwycali "dzikością" przyrody, jak do okoła stawku ławeczki, mostki i inne badziewia dla bogatych. Takie moje zdanie, pozdro :D
[2011-03-09 23:44]

ayem

Wędkarstwo moje hobby to kit jest, niby coś łowią, pokazują markowe ubranka, sprzęt przynęty niby najlepsze. Ale nic nie ma o technice połowu, czytaniu wody, dokładnego opisu akwenu gdzie łowią, albo nawet nie podają gdzie wędkują, albo jest to prywatne jeziorko ( patrz odcinek o szczupakach) gdzie tak się zachwycali "dzikością" przyrody, jak do okoła stawku ławeczki, mostki i inne badziewia dla bogatych. Takie moje zdanie, pozdro :D

POPIERAM W ZUPEŁNOŚCI !!!!!!!!!!!!
[2011-03-11 18:32]

radek123

odcinki sa juz dostępne "Z WĘDKĄ NAD WODĘ" tak jak pisałem przyszła na nie pora .Pozdrawiam Radek123
[2011-03-11 19:38]

I co z tego że są już w ramóce Tw trwam jak nie można ich odtworzyc. [2011-03-12 12:52]

radek123

I co z tego że są już w ramóce Tw trwam jak nie można ich odtworzyc.

można !!

[2011-03-12 12:58]

radek123

Specjalnie dla was link :)

http://www.tv-trwam.pl/index.php?section=zwnw

[2011-03-12 13:00]

Dziwne , kidyś mogłem odtworzyc, teraz jak jest nowa ramówka , to niestety ale u mnie odtworzyc filmu nie da rady. [2011-03-12 13:24]

gruby0113

MOŻNA OGLĄDAĆ, JUŻ JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[2011-03-14 23:50]

gral

Niby jest ale tylko ostatnie 2 odcinki :(
[2011-03-15 12:47]

I tu sie Kolego bardzo mylisz bo nie wszystkie odcinki są tylko o holach. Widziałesz może "Jig master" lub "King of jerkbait"? Tyle co tam zawarli wiedzy i to praktycznej to ciężko znaleźć w necie przperając przez kilka-kilkanaści godzin. Poza tym całkiem niezła jest seria "Sposób na ..." Też można wynieść sporo wiedzy, a tak na dobrą sprawę to z każdego filmu traktującego o naszym hobby można coś znaleźć. Tylko trzeba oglądać uważnie jak się łowi, jakie techniki sie stosuje, przynęty a nie same hole rybek. Sam kiedyś uczyłem sie z filmów opadu i teraz jestem już doświadczonym opadowym spinningistą. Więc jak się człek spręży to i się nauczy czegoś nowego z WMH.

[2011-03-15 16:09]

morowy

Czytając posty odnoszę wrażenie, że większość z Was nabija się z tego programu tylko dlatego, że nadawany jest w TV Trwam. Ale żeby się naśmiewać,trzeba mieć coś w zanadrzu. Niech mi ktoś wskaże drugi taki program, gdzie dotyczyć będzie bezpośrednio nas wędkarzy, którym w końcu finansowo się nie przelewa.Owszem w tv jest wiele filmów o wędkarstwie, szkoda tylko, że nie stać nas na wyjazdy w te rejony, które tam pokazują i reklamują (głownie Afryka, Ameryka Północna).A później słyszę od wędkarzy, że marzy im się wyjazd gdzieś tam, ale niestety finanse nie pozwalają.Więc przestańcie pisać bzdury, bo reprezentujecie typowy polski stereotyp.
[2011-03-16 09:09]

ayem

A jest to jedyny program w którym poruszane są sprawy takie jak  np. przygotowanie do łowienia czyli od momentu przygotowania zanęty do samego wędkowania i techniki. Reszta programów tego typu pokazuje tylko same momenty wędkowania a zwłaszcza holowania ryb czyli nic , to trochę tak jakby w programie motoryzacyjnym pokazywali jak facet jedzie 200 /h samochodem a nic nie mówili o samym samochodzie i jego danych, lub w programie kulinarnym pokazywali jak jedzą a nie jak potrawę przygotować.
[2011-03-16 09:51]

Rudi

Witam.
Kupa śmiechu, ale wszyscy żałują że nie można oglądać. Szkoda, że podobnego programu nie realizuje np. telewizja publiczna - przecież można by było wsadzić taki program. Mają działkowcy i inni to czemu nie wędkarze. Nie popieram Rydzyka i jego biznesów, ale program wędkarski im wyszedł super. Dla normalnych wędkarzy a nie snobów w terenówkach, ubranych markowo od kaloszy po czapeczkę i ganiających po prywatnych łowiskach.
Ostatni program w TVN Turbo - fajne rybki, ale prywatnie i to za granicą. Na koniec kąpiel piwna w kurorcie.
Też chciałbym przeżyć takie wczasy, ale mnie nie stać. Więc może niech pokażą coś dla statystycznego Kowalskiego, ale w to wątpię bo samochody które tam pokazuję też raczej nawet do klasy niższej średniej nie należą.
[2011-03-16 10:26]

OOkon

Może ojciec tadeo -------------- sam będzie prowadził program o tematyce wędkarskiej ?????????

Hehehehe......ten wędkarz jest arcy mistrzem w łowieniu tylko jednego gatunku "ryby"- "Emerytus pospolitus".

Zamiast  ,, W wędką na wodę" ma być nowy program wędkarski, skierowany głównie do emerytów : ,, Tylko grube Sumy" [2011-03-16 11:52]

isaac11

NIE MAM DEKODERA Telewizji TRWAM.,,....bo kabel sie urwał!!!
[2011-03-16 16:42]

Adi123

No już właśnie od jakiegoś czasu go nie ma na stronce Ojca Dyrektora:/ a zajebiaszczy był,dużo ciekawych rzeczy mówili. Na necie obejrzałem chyba wszystkie odcinki

Możesz podać linka do tych filmików? [2011-03-16 16:56]

Quba93

płotka nie ma wymiaru , ale tylko się czepiam;D
[2011-03-16 18:46]

bonek18

Kiedy można obejżć nowe odcinki w internecie po premierze?  [2011-03-20 17:53]

rafall

Może ojciec tadeo -------------- sam będzie prowadził program o tematyce wędkarskiej ?????????

Hehehehe......ten wędkarz jest arcy mistrzem w łowieniu tylko jednego gatunku "ryby"- "Emerytus pospolitus".

Zamiast  ,, W wędką na wodę" ma być nowy program wędkarski, skierowany głównie do emerytów : ,, Tylko grube Sumy"

HA HA HA HA HA dobre. Jeast naprawde wiele innych programow - afeee TV TRWAM
[2011-03-20 20:47]