Zaloguj się do konta

"Z wędką na ryby"- Gdzie odcinki 1 - 14?

utworzono: 2010/10/03 14:00

Witam wszystkich i mam pytanie. Czy ktoś może wie gdzie znajdują się do obejrzenia lub pobrania odcinki 1 -14 "Z wędką na ryby". Mam tylko 15 - 58. Z góry dziękuję za odpowiedz.
[2010-10-03 14:00]

withanight88

A co to jakis nowy program ? [2010-10-03 14:06]

wedkarz2309

W tytule nastąpił mała pomyłka:)

 

Nie "z wędką na ryby", a "z wędką nad wodę".

 

Wiem, u mnie też nie ma pierwszych kilkunastu odc. od dosyć dawna.

[2010-10-03 17:09]

djgruby

Leciały LIVE i zapomnieli nagrać  :)




A tak na poważnie to też się zastanawiałem i nie znalazłem.


[2010-10-04 12:19]

hmr

Ojciec Dyrektor Tadeusz nałożył cenzurę i wycofali :)
[2010-10-04 19:00]

esox76

a właśnie odnośnie cenzury oglądałem niedawno odcinek chyba 50-któryś i myślałem że mi na uszy padło a tam kamerzysta czy ktoś mówi zaraz się wpier....... do wody słuchałem kilka razy z niedowierzania
[2010-10-05 21:06]

djgruby

Praktycznie w każdym odcinku jest jakaś wpadka większa-mniejsza, a kamerzyści to chyba po kilku głębszych filmują. Ale chociaż PLUS za to, że taki program można sobie obejrzeć mimo, że kamerzyści to pewnie studenci z Torunia, którzy się szkolą (to tylko moje wnioski po obejrzeniu wielu odcinków).
[2010-10-05 21:35]

wedkarz2309

Dokładnie, w którymś to odcinku ładnie się odezwał operatorek, he he:)

 

Co do wpadek, to faktycznie tak amatorsko troszkę:)

Ale łatwo się ogląda i wytyka czyjeś błędy, sami byśmy lepiej nie nagrali tego:)

 

Ale tak, jak napisał kol. wyżej, ważne, że mamy możliwość oglądać takie filmy:)

[2010-10-05 22:56]

ala

tak na kanale Plus podobny do czeskiej komedi.polowa filmiku to mieszanie zanet a potem lowia zupelnie inne ryby przewaznie piklingi!
[2010-10-06 00:01]

esox76

:) faktycznie troszkę to wygląda amatorsko i reportaże są strasznie rozwiązłe ale mimo to ogląda się to przyjemnie a mam pytanie czy młody Pan redaktor Mirecki to może syn naczelnego WMH ? :)
[2010-10-06 01:13]

wedkarz2309

Nie jest to jego syn, nie wiem, czy to czasem nie jest tylko zbieżność nazwisk, ale dowiem się, jak Paweł wróci z łowów:)

 

Ps. Pawła syn ma 11, czy 12 lat:)

[2010-10-06 05:28]

lukaszo9922

Gdzie to leci i kiedy ??
[2010-10-11 16:47]

ala

Gdzie to leci i kiedy ??

na kanale Trwam ale zobacz w programie bo nie pamietam.mozna sie na nim usmiac ale to Niestety jedyny program jaki mozemy poogladac na polskiej tv.pozdrawiam.
[2010-10-11 19:26]

ala

i tu sie pomylilam bo to leci na kanale Trwam! ale filmiki sa zenujace,dziwne ze dopuszczaja je do emisji
[2010-10-11 19:33]

Mi tam pasi. Ok może i sa wulgaryzmy, ale można dużo z tych odcinków wynieść.
[2010-10-13 12:21]

wedkarz2309

Zgadzam się z kol. ala, połowa filmu, to mieszanie zanęt i trochę to nudzi, jak trzydziesty raz widzi się przez połowę filmu to samo...

Ale dobre to, niż nic:)

 

Na szczęście są jeszcze filmy wmh!:)

[2010-10-13 15:51]

TomN83

mi też się podoba naprawde można dużo się dowiedzieć,a ostatnio nawet kupiłem sito i glinę, której nigdy nie używałem i naprawde to działa, glina z jokersem czyni cuda nikt nie łapał, a ja miałem pół siaty ryb.

Bardzo dobry prom gram tylko brak pierwszych odcinków i oni iak inni nie łapią na łowiskach komercyjnych jak większaść, ćzasem wracaję o przysłowiowy "kiju"

[2010-10-16 21:43]

esox76

Żenujące dlaczego ? prosto łopatologicznie i przystępnie, powiedzcie czy ktoś inny podjął temat oczywiście nie liczę kolegów WMH ale Panowie na pewno nie te możliwości i budżet a chłopcy na pewno się starają no i nie są pokazane tylko momenty tryumfu ale również porażki. Pół odcinka mieszają zanęty no cóż czy nie właśnie jak zanęta to 80 % sukcesu wędkarza ? mimo wszystko wolę obejrzeć kolejny odcinek niż naparzankę made in usa pozdro. 
[2010-10-20 23:37]

esox76

Żenujące dlaczego ? prosto łopatologicznie i przystępnie, powiedzcie czy ktoś inny podjął temat oczywiście nie liczę kolegów WMH ale Panowie na pewno nie te możliwości i budżet a chłopcy na pewno się starają no i nie są pokazane tylko momenty tryumfu ale również porażki. Pół odcinka mieszają zanęty no cóż czy nie właśnie jak zanęta to 80 % sukcesu wędkarza ? mimo wszystko wolę obejrzeć kolejny odcinek niż naparzankę made in usa pozdro. 
[2010-10-20 23:37]

kanikadze

Witam wszystkich. Widzę że niektórzy koledzy nie rozumieją tego programu ale pragnę zauważyć, że ten program skierowany jest do osób które zaczynają z wędkarstwem a nie tych którzy wędkują od kilku czy tez kilkunastu lat. Dlatego też powtarzane są pewne schematy zachowań. Jak ktoś nie zauważył, że ten chłopak Piotr Milecki zaczyna od "zera" a więc tak tez to jest pokazywane, a nie kawałki samego holu ryby.
A jeśli chodzi o 62 odcinek no to chłopaki pojechali po bandzie, czają się, podchodzą do fajnych miejscówek za bolenie czy też kleniem i straszne zdziwienie że nie było żadnych brań?! Jak można łowić tak ostrożne ryby wyglądając jak SPŁAWIKI, widać ich było w tych białych koszulkach z 1km:):)
I właśnie od kilku odcinków zaczęło mnie to strasznie irytować, te nudne i żałosne reklamowanie firmy FIUNE TO JUŻ JEST PRZESADA JAK DLA MNIE!!!
Pozdrawiam.
[2010-10-21 14:57]

jackotis

bez reklamy nie byłoby filmu
[2010-10-31 20:46]

Manolo8

Witam. Nie sztuką jest pokazać film o wędkowaniu na DVD tam gdzie ryby są, np Szwecja, Irlandia, czy Hiszpania. Sztuką jest przez 30 minut pokazać jak spróbować złowić rybę tam gdzie jest ich mało. Chciałbym zobaczyć dzisiaj Jacka Kolendowicza, Roberta Taszarka, czy Pawła Milewskiego jak nagrywają ciekawy film o spinningu na Wiśle w okolicach Warszawy przy takim nakładzie jak wymieniany film i bez sponsorów. Pamiętam pierwsze odcinki filmu "Z wędką nad wodę" i faktycznie główny bohater nie miał pojęcia o wędkarstwie. Zaręczam że na zawodach wędkarskich mistrzowskich, wędkarze przygotowują zanętę dużo dłużej niż jeden odcinek filmu. Co do samego filmu to jest on nagrywany przez jakąś firmę z Wroclawia, a wypowiedz kamerzysty (chociaż nie słyszałem) świadczy że bez cenzury. Jeszcze jedno czy jest jakaś stacja TV, w której mogę obejrzeć przez internet film o wędkowaniu z przed kilku miesięcy, o każdej porze. Myślę że powinniśmy być zadowoleni, że jest taka stacja jak TV Trwam która może nam wędkarzom umilić raz na tydzień czas.
[2010-10-31 22:05]

radek123

powiem krótko co czwartek o 16 10 na programie trwam !!
[2010-11-01 20:34]

sorbik

Zgadzam się z kol. Manolo8. Filmy są do obejrzenia za darmo. Są one adresowane raczej do adeptów wędkowania. Jeżeli komuś nie odpowiadają merytorycznie to niech nie ogląda i nie krytykuje. Nie rozumiem tych co od razu napadają na ojca Rydzyka. Jeżeli coś jest nie tak to od razu ojciec Rydzyk musi mieć z tym coś wspólnego, musi być temu winny. Co on wam takiego złego zrobił.
[2010-11-09 11:32]