Zaloguj się do konta

Z spiningiem po Prośnie

utworzono: 2012/11/10 22:55
krzysztof2111

Gdzie mi proponujecie jechać jutro na rybki na Prosnę w okolicy Kalisza. Znacie jakieś fajne miejscówki na drapieżnika? Słyszałem o Żydowie - czy to prawda że warto tam posiedzieć ze spinningiem ?
[2012-11-10 22:55]

lukaszszwagier

dziś kumpel widział dwóch kłuserów na pontonie, siecią kłusowali. Nie wiem dokładnie,w którym miejscu,bo miejscówek nie znam(kumpel z okolic Pleszewa)...ale nie ciągnie mnie nad wodę, nad którą kłosują w biały dzień:/ ręce ucinać...
[2012-11-11 19:41]

krzysztof2111

To szkoda, że kolega nie powiadomił odpowiednich słóżb , by ten występek zakończyć.
[2012-11-12 15:26]

z@mela

to trzeba odrazu dzwonic do PSR   w soobte mialem kotrol PSR na prosnie  i  bardzo prosili o wszelkie informacje  bo  tylko dzieki   czujką w postaci  wędkarzy oni mają szanse kogos dorwać .
Sam czaiłem sie na  typ co stawia siatki na prosnie ale cos szczescia  do niego nie mam .


Jak widzi sie  takie akcje  ze walą prądem  albo siatami ciagną to odrazu na policje  trzeba dzwonic ew  do PSR lub SSR  ktoś musi zareagować a samemu najlepiej sie schować .


Okolice Macewa to  pierwsze meijsce gdzie klusują
Rokutów

Grodzisko

Kwileń 

Niniew

Prusinów
 i jeszcze tam bliżej warty to miejsca w ktorych jestem pewny  ze walą  prądem poodrywami i jeszcze jakies inne metody stosują .




A wracając  do tematu  to w Żydowie masz fajne miejsce   w ogole cała  Prosna przed Kaliszem jest ciekawa  nie az tak zwalona i podzielona tamami jak poniżej .
Możesz  także obłowić odcinek miejski   znam ludzi którzy lowią tam z sukcesami  tylko troche przypal .
[2012-11-12 16:26]