Z długą wędką na ciepłą wodę - gdzie w Warszawie

/ 14 odpowiedzi
Jako że będę miał tydzień wolnego od rodzinki, chciał bym sobie połapać na jakimś zrzucie ciepłej wody. Nie wiem jaka jest sytuacja na Kanałku Żerańskim pod mostkiem na Modlińskiej był ktoś może lub przejeżdżał ? Da się łapać i nie ma tam teraz jakiegoś zakazu czy coś ? A może ktoś jeździ na spustowy kanał E.C.Siekierki ?
u?ytkownik105460


Kanał Żerański jest zamarznięty, na nim aktualnie nie połowisz. Co do innych miejscówek nie potrafię rzetelnie się wypowiedzieć.

Pozdr.

(2013/01/25 02:13)

gtsphinx


Ale zamarznięty przy zrzucie ciepłej wody ? Bo głównie o te miejsce pytam... Czasami potrafi być tak, że port jest bez lodu a po drugiej stronie mostu lód. (2013/01/25 07:16)

u?ytkownik105460


Od dawna nie ma zrzutów ciepłej wody. Nowsza technologia nastała w ciepłowni od pewnego czasu. Kanał jest zamarznięty.
pozdr. (2013/01/25 12:16)

gtsphinx


No to jestem niepocieszony :/. Pozostaje czekać do wiosny
Dzięki za info i Pozdrawiam (2013/01/25 21:40)

RuchPalikota2


No to jestem niepocieszony :/. Pozostaje czekać do wiosny
Dzięki za info i Pozdrawiam

Jeszcze kanał Elektrownia Cieplna Siekierki (2013/01/26 20:44)

gtsphinx


No wiem że jest tam kanał ale czy tam też nie zmienili technologi ? ;) (2013/01/26 22:54)

Fluffy


No wiem że jest tam kanał ale czy tam też nie zmienili technologi ? ;)

wszystko jest tak, jak zawsze. Byłem ostatnio na zwiadach. Woda płytka, zero lodu, bardzo czysta. Problemem są zaczepy, które mnie demotywują do wędkowania na tym Eldorado (2013/02/02 20:22)

Fluffy


No wiem że jest tam kanał ale czy tam też nie zmienili technologi ? ;)

Wszystko jest tak, jak zawsze, czyli raz ciepła raz zimna. Byłem ostatnio na zwiadach. Woda płytka, zero lodu, bardzo czysta. Problemem są zaczepy, które mnie demotywują do wędkowania na tym Eldorado
(2013/02/02 20:22)

gtsphinx


To chyba się jednak wybiorę i zobaczę co i jak z tym miejscem, bo jeszcze nigdy tam nie byłem. A mam jeszcze 2 pytania ;). Skubie tam w tym okresie jakaś ryba, może jakieś krąpie, leszczyki czy coś ? Dużo ludzi w tym okresie tam łapie ? Bo miejsca to tam znowu tak dużo nie ma. (2013/02/03 12:26)

Fluffy


To chyba się jednak wybiorę i zobaczę co i jak z tym miejscem, bo jeszcze nigdy tam nie byłem. A mam jeszcze 2 pytania ;). Skubie tam w tym okresie jakaś ryba, może jakieś krąpie, leszczyki czy coś ? Dużo ludzi w tym okresie tam łapie ? Bo miejsca to tam znowu tak dużo nie ma.

Miejsce jest bardzo znane, słynie z dużych karpi, karasi, leszczy. Ekspertem w tym miejscu od białej ryby nie jestem, ale zawsze można próbować. Raczej o tej porze będziesz miał większość kanałku dla siebie. Moje ulubione miejsce to zaraz jak przejdziesz przez ten metalowy most na druga stronę i rozbijesz się pod nim. Nie zrażaj się po jednym razie, przyjedz na wiosnę, kiedy to wyciąga się tam medalowe rybki.
(2013/02/04 19:39)

gtsphinx


Ja wiosnę wolę kanałek Żerański, śmieci pewnie ta sama ilość ale miejsca więcej a ja wolę samotność nad wodą ;). Może nawet nie brać ale byle byłbym nie niepokojony przez nikogo wtedy się dopiero relaksuje :P

Ale jak znajdę chwile to może podskoczę póki nie ma tam teraz za dużo ludzi. (2013/02/05 20:23)

pako77


Łowił może któryś z kolegów na początku kanału żerańskiego przy samej wiśle. I jak tam z rybą wiosną ? (2013/02/06 00:12)

u?ytkownik105460


Teraz jeszcze słabizna. Trzeba poczekać na (konkretną) wiosnę. (2013/02/07 09:08)

pako77


Dzięki za odpowiedz (2013/02/07 19:49)