Z cyklu "DAM PRACĘ"

/ 12 odpowiedzi
Od pewnego czasu silnie zaangażowałam się w śledzenie ogłoszeń o pracę, a że niejednokrotnie trafiałam prawdziwe perełki postanowiłam zaprezentować Wam znalezioną w dniu dzisiejszym.
Dzisiejsza prezentacja obnaża potrzebę bycia KIMŚ...

Z portalu infopraca.pl
KIEROWNIK STOISKA SPRZEDAŻY CHOINEK ŚWIĄTECZNYCH- Warszawa, Radom, mazowieckie
Rodzaj pracy:Pełny etat
Rodzaj umowy:Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:2/3 tygodnie
Liczba wakatów:20Min.

Zadania:Sprzedaż choinek świątecznych w okresie 06.12 - 23.12.2011.... itd (ahttp://www.infopraca.pl/praca/kierownik-stoiska-sprzedazy-choinek-swiatecznych/warszawa-radom/4225912)

W dzisiejszych czasach KIEROWNIK to jest to! Nawet na 3 tygodnie, nawet na stoisku z choinkami... nawet na zleceniu, które ma się nijak do umowy o pracę.

Aż przypomniała mi się firma, która szukała kadrowej (bez liczenia płac) i chcieli by to była osoba z wykszt. prawniczym ze spec. prawo pracy.Czy kasjerki w supermarketach też muszą być magistrami??

u?ytkownik57785


Hahahahahahahahahahahaha............. Bierz Kasia! Fucha jakich mało, bo potem będziesz miała w papierach, że pracowałaś na stanowisku kierowniczym :))))))) Jeeeeeessssssuuuuuuu, co za kraj, co za rozgarnięci ludzie. Już ktoś powinien mieć stołek po tym, co ułożył treść tego anonsu. To sprzątaczka teraz może być/jest Kierowniczką Działu Konserwacji Powierzchni Płaskich? Kierowca autobusu jest teraz kierowcą, czy już Kierownikiem Pojazdu Autobusowego? Kierownik od sprzedaży chojaków....boszszszszszszeeeeeeee... (2011/09/12 15:26)

82marco


Haha dobre. Na dole w tym ogłoszeniu jest najlepszy tekst 

"Ze względu na charakter działalności Kierownik Stoiska zobligowany jest do noclegu w obrębie punktu sprzedaży (przyczepa kempingowa/stancja)"


W grudniu w przyczepie kempingowej.

(2011/09/12 15:30)

Mija


Sama już nie wiem czy to nie wstyd przyznać się, że kiedyś tam było się kierownikiem... chociaż teraz poprawnie politycznie musiałabym napisać "kierowniczką" :)
Śmiejecie się? Obecnie popularne staje się podpisywanie umów o dzieło ze sprzątaczkami. Dziełem jest oczywiście czyste biuro czy podwórko.
POLAK POTRAFI! A co! :) (2011/09/12 15:49)

u?ytkownik87604


Mija, trzymam za Ciebie kciuki. Kto szuka, ta znajdzie .. choć jak to zwykle w życiu bywa, nie to, czego szukała :D

pozdrawiam

 

(2011/09/12 16:18)

robcio2535


To to jest mały pikuś :)
Pare latek wstecz siostry kolezanka wiek około 40 latek średnio atrakcyjna była na kuroniu wykształcenie zawodowe ,żadnej pracy sie nie bała no bo kobitka ze wsi :)
Z kuronia miała propozycje pracy -sprzątaczka -wiec myk na rozmowe w tej sprawie :)
No i pan zauważywszy w papierach ze po zawodówce stwierdza -szukamy osoby z wyższym wykształceniem :) no tak bo sprzątać byle kto nie może -wiadomo pod biurkiem ,na biurku he he he a ze kobitka mówi co myśli i ma na jezyku to odpowiedziała -szukacie baby do sprzątania ? czy do ruch.....a :) (2011/09/12 17:37)

Artur z Ketrzyna


Haha dobre. Na dole w tym ogłoszeniu jest najlepszy tekst 

"Ze względu na charakter działalności Kierownik Stoiska zobligowany jest do noclegu w obrębie punktu sprzedaży (przyczepa kempingowa/stancja)"


W grudniu w przyczepie kempingowej.


Ja musiałem siedzieć we własnym samochodzie, jako ochroniarz nie licencjonowany(zamieszkłe czasy), (85 zł dniówki a na paliwo 50 zł (16-18 godz.)). I jak trafiłem do takiego kempingu to poczułem się jak w raju dzięki piecykowi gazowemu (a bywałem w niej nawet podczas 24 stopniowego mrozu), i co ważne było dużo taniej bo tylko dojazd mnie kosztował. (2011/09/12 18:30)

u?ytkownik87383


Jak się nie ma roboty - to się bierze co jest a nie myśli o niebieskich migdałach , dobrej wróżce Glindzie i krainie Oz ! W chwili niedoli dwie tylko dewizy znajdują wspólny punkt i racjonalne podstawy : ORA ET LABORA i PECUNIA NON OLET. (2011/10/02 20:24)

Mija


Jak się nie ma roboty - to się bierze co jest a nie myśli o niebieskich migdałach , dobrej wróżce Glindzie i krainie Oz ! W chwili niedoli dwie tylko dewizy znajdują wspólny punkt i racjonalne podstawy : ORA ET LABORA i PECUNIA NON OLET.


Nie masz racji. (2011/10/02 22:17)

Magda88


Jeżeli ktoś  potrzebuje  pracy  to   mam ofertę
Wiek,płeć,  wykształcenie  nie ważne .
Warunki .
Biegła  obsługa komputera  w systemach  Windows, Linux
Obsługa   programów  Corel, Photoshop.Gimp.Umiejętność  tworzenia  stron  internetowych .
Praca w zgranym zespole  .
Pracodawca  oferuje    samochód służbowy .oraz  atrakcyjne   wynagrodzenie .Praca   woj.Slaskie . Dyspozycyjność  i elastyczność .Okres próbny  około 3 m-ce . (2011/10/03 07:34)

Jemes199


Jak spadnie dużo śniegu zapraszam do odśnieżania go z przed mojego domu ;) Zapewniam wyżywienie :D oraz jakiegoś grzańca ;) :P:P  (2011/10/03 09:29)

89krzysztof


Jeżeli ktoś  potrzebuje  pracy  to   mam ofertę
Wiek,płeć,  wykształcenie  nie ważne .
Warunki .
Biegła  obsługa komputera  w systemach  Windows, Linux
Obsługa   programów  Corel, Photoshop.Gimp.Umiejętność  tworzenia  stron  internetowych .
Praca w zgranym zespole  .
Pracodawca  oferuje    samochód służbowy .oraz  atrakcyjne   wynagrodzenie .Praca   woj.Slaskie . Dyspozycyjność  i elastyczność .Okres próbny  około 3 m-ce .

Jesteś ze śląska? Coś więcej ? Bo Jeździć 150km to mi się nie widzi ;-)  (2011/12/29 22:46)