Zaloguj się do konta

youtube filmy wędkarskie - film

utworzono: 2010/04/12 08:11
robcik

Tylko z jednym się zgodzę , tego filmu nie powinno być !!! Ten film nie powinien powstać , bo i czym się tu chwalić ?

Nie rozumiem tylko tych głosów oburzenia i tych epitetów w stosunku do tego człowieka :( . Jeśli tą rybę zabierał do domu to lepiej że ją oprawił na łowisku niż miałby taką na wpółśniętą wieźć do domu . Do tej pory popierałem zasadę NO KILL , sam też (jeszcze) nie biorę ryb z łowiska , ale jak czytam niektóre posty (nie tylko w tej sprawie) kolegów od NO KILL to zaczynam mieć coraz większą ochotę na zabieranie ryb z łowiska . To się powoli przeradza w fanatyzm !!! A ja z fanatyzmem nie chcę mieć nic wspólnego !!! I nawet mogę zostać wtedy "MIĘSIARZEM" .
[2010-06-08 23:23]

To masz problem [2010-06-09 11:24]

jurek

To jest oczywiste , że mógł zabrać tego suma do domu w celu konsumpcji , pozwalają  na to przepisy RAPR , i Ustawy o Rybactwie Śródlądowym z 18 kwietnia 1985 roku , ale robienie , a raczej publikacja tego filmiku , to już przesada .............. To niech teraz rolnik zrobi filmik , jak szlachtuje świniaka i go oprawia ------------- wszystkim wydałoby się to obrzydliwe , chociaż  mięso i podroby jemy wszyscy ---------- Właściciel sam wystawił się na pośmiewisko i wstyd . Pozdrowienia dla kumatych .
[2010-06-09 11:58]

robcik

To masz problem

Problemu nie mam , bo regulamin pozwala na zabranie ryb :) . Problem to mają ci którzy zaczynają być fanatycznymi wyznawcami C&R i wszyscy którzy ryby zabierają to "wróg najgorszy" . Wszystko jest dobre co z umiarem , a fanatyzmu nie znoszę .
Sam nie biorę ryb z łowiska , ale mam do tego zdrowe (mam nadzieję) podejście bo nie potępiam tych którzy zgodnie z regulaminem ryby zabierają .
[2010-06-09 12:04]

robcik

oczywiście przed słowami "wszyscy którzy ryby zabierają to "wróg najgorszy" powinno być jeszcze "uważają że" czyli całe zdanie powinno brzmieć "i uważają że wszyscy którzy ryby zabierają to "wróg najgorszy" .

ach ten brak edycji :)
[2010-06-09 12:08]

mnie wali co on zrobil z ta ryba mogl ja zjesc dać zonie  lub dzieciom jego brocha

ale po co taki filmik? widzialem kawalek nie chce mi sie dalej ogladac bo jak napisalem trzeba byc idiota zeby to puszczac

a co do tego slowa miesiarze to pewnie masz racje wiekszość z nich tutaj się za bardzo wkręca

ale nie komentujmy tego może bo wpadniemy w wir jakiś chorych tekstów i wyjdziemy na większych idiotów od nich

nara

[2010-06-09 12:13]

robcik

mnie wali co on zrobil z ta ryba mogl ja zjesc dać zonie  lub dzieciom jego brocha

ale po co taki filmik? widzialem kawalek nie chce mi sie dalej ogladac bo jak napisalem trzeba byc idiota zeby to puszczac

a co do tego slowa miesiarze to pewnie masz racje wiekszość z nich tutaj się za bardzo wkręca

ale nie komentujmy tego może bo wpadniemy w wir jakiś chorych tekstów i wyjdziemy na większych idiotów od nich

nara

Święta prawda :)) . Pozdrawiam i miłego dnia życzę :))
[2010-06-09 12:15]

rysiosz

jego sprawa czy wypuści czy weźmie ale taki filmek to przesada aby umieszczać go na publicznej stronce dla mnie to okropne !Co to ma być ?
[2010-06-09 13:48]

saw

Do-oglądałem do połowy, przykry widok, chciał zjeść to zjadł ale film nie potrzebny, nakręcić jak tata nożem wymiata i wrzucać do internetu..? głupota ludzka nie zna granic, niedługa zaczną wrzucać filmy z posiedzeń na kiblu.. [2010-06-09 13:56]

robcik

Do-oglądałem do połowy, przykry widok, chciał zjeść to zjadł ale film nie potrzebny, nakręcić jak tata nożem wymiata i wrzucać do internetu..? głupota ludzka nie zna granic, niedługa zaczną wrzucać filmy z posiedzeń na kiblu..

No , dokładnie . Umieszczenie tego filmu w necie jest chore . A co do kibla to już są takie filmy :| .
[2010-06-09 14:57]

dziadek2

do emeryta górnika nic nie dotrze jak był  podczas pracy z ciasnym mózgiem pod kaskiem to mu zostało 90% górników to BEZMÓZGOWCY  klapki na oczach , widać dostał troszeczkę wolności z której nie umie skorzystać jak z cywilizowany człowiek .Mógł tego nie wstawiać do neta a film pokazywać wnukom jak dziadek MORDOWAŁ BESTIALSKO ZŁOWIONE RYBY . [2010-06-09 16:06]

musiał sie pewnie pochwalic jak ja zabija i patroszy a moze nie chcialo mu sie robic tego w domu heh debil i tyle szkoda komentarzy
[2010-06-10 12:03]

kaugustyn13

wedlug mnie i ten kat i ta kobieta a juz napewno fotograf maja zdrowo naje...e w pustych glowach. 8 klas 12 swiadectw.  [2010-06-12 19:47]

ayem

Oglądałem filmik i muszę powiedzieć , że krytyka należy się nagrywającemu ten filmik bo wydaje mi się , że on jest autorem i to on umieścił ten film w internecie . Facet patroszący tę rybę może nawet nie wiedzieć , że jest bohaterem filmu w internecie. Wyraźnie słychać , że " operator kamery " i " rzeźnik " raczej się nie znają. Ale mogę się mylić.
[2010-06-13 09:19]