York Impact Feeder 360 40-125-opinia

/ 3 odpowiedzi

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał do czynienia z tym niskobudżetowym wędziskiem ? mianowicie interesuje mnie jakość zastosowanych przelotek i jej praca podczas holu . Wiem dokładnie ,że jest wykonana z włókna szklanego i swoje waży. Nie potrzebuje sugestii typu ,, ... lepiej kupić to ... ’’

Bigos44

Witam. Na prawdę to możesz poszukać coś lepszego za tą cenę, ale powiem Ci, że coś takiego widziałem i na początek wystarczy. 2 szczytówki to troczę mały wybór. Gdzie będziesz łowił??? (2015/04/10 11:15)

zorro106

Witam te feedery to zwykły złom szczytówki nie można nigdzie dokupic i są sztywne żadna przyjemnośc z łapania. Miałem tego feedera i go szybko  sprzedałem, mam jeszcze karpiówkę niby 3lbs a kij od miotły jest bardziej zdatny do połowu niż ta wędka. jak dla mnie  ta seria york impact jest do d..y!!!!!!!! (2015/04/10 14:27)

nobody69112

Szczytówkę można dokupić,nie musi być oryginalna przecież,jeżeli ktoś potrzebuje delikatniejszej.Kupiłem ten kij  i parę razy testowałem nad wodą. Widać było na min brania karpi około 25cm,jest bardzo wytrzymały i ma spory zapas mocy, koszyk 120gr plus zanętę można spokojnie wyrzucić, stosunek jakość/cena oceniłbym na bardzo dobry. (2015/04/14 19:53)