X Mazowiecki Spinning Bugu - zawody spiningowe

/ 7 odpowiedzi
No i po zawodach, teraz pozostaje tylko czekać do XI Mazowieckiego Spinningu Bugu. Byłem po raz pierwszy na tych zawodach i chciałbym podziękować organizatorom i zawodnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery. Co niektóre koła PZW organizujące ogólnodostępne zawody wędkarskie mogą się od Was uczyć organizacji. Na 99% będę na następnych zawodach przez Was organizowanych.
rajmund


Super pomysl, zawody ktore odbyly sie na narwi w rozanie nazwac pucharem bugu.Z tego co wiem to dwa tygodnie wczesniej na tym odcinku rzeki odbyly sie zawody okregowe,z rybka bylo kiepsko,dwa szczupaki plus okonie.Oj chyba nie lubia puszek i dyplomow?.Myslalem ze narew sie konczy,ale sie uspokoilem po zawodach komercyjnych,ponad dwadziescia szczupakow... teraz wiem ze szczupaki wola nagrody.I jeszcze jedno 40 lat spinigowalem zeby sie dowiedziec ze jak ryba jest czesciej kuta (tak jest na tym odcinku) to lepiej gryzie.Az sie boje czego jeszcze sie dowiem. (2009/09/28 14:26)

dariuszdyl


Organizatorzy pewnie nie chcieli zmieniać nazwy, a że odbyły się na Narwi, w nazwie miały MAZOWIECKI to w zasadzie mogły odbyć się i na Wiśle, byle na mazowieckim odcinku ;-) Oczywiście żartuję, ale i tak organizatorzy wykonali swoje zadanie perfekcyjnie a dodatkowo podnieśli sobie wysoko poprzeczkę na XI Mazowiecki Spinning Bugu. Poprzeczkę podnieśli i sobie i innym kołom PZW organizującym otwarte zawody. W porównaniu z innymi otwartymi zawodami na jakich byłem a tymi to tym daję 9 a tamtym 1 no może 2. (2009/09/28 15:54)

wb1119


Dlatego Spinning Bugu w tym roku na Narwi, poniewaz nie mieliśmy sumienia po tej katastrofie robić ich na Bugu. Poprzednich 9 były w Broku i mamy nadzieję, że następne też tam będą. (2009/10/08 20:46)

wb1119


Dariusz jak w goglach wrzucisz poszczególne numery tych zawodów to przynajmniej jak się nie mylę, od VI poczytasz jak odbywały się poprzednie. (2009/10/08 20:48)

wb1119


Rajmund, gdybyś zwrócił uwagę na Nr zawodów i pomyślał o klęsce na Bugu to byś się nie zdziwił. Ciekawy jestem co byś powiedział gdyby organizatorzy zorganizowali jak co roku zawody na Bugu.
Jeżeli chodzi o ryby to może nie tyle ryby lubią nagrody, co może "jacy zawodnicy, taka i ryba". Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. (2009/10/12 12:11)

rajmund


wrecz odwrotnie zrobil bym zawody zeby udowodnic wedkarzom ze ta rzeka nie jest martwa.lowie na bugu obecnie i jest ok!.dzieki za zyczenia. (2009/10/13 13:39)

MaN90


Wybiera się ktoś z forum na Spinning Bugu w tym roku ?? :))  (2011/08/07 18:49)