Zaloguj się do konta

Wzorowy wędkarz...

utworzono: 2013/05/01 14:59
ponczu2

Chciałem was zapytać co sądzicie o tym filmiku? Bo osobiście mi aż coś się robi gdy widzę takich dziadów. Bez urazy dla starszych osób. Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/watch?v=mllzZwQAKjA
[2013-05-01 14:59]

89krzysztof

Norma na naszych wodach, więc nie wiem po co któryś tam raz roztrząsać temat.
[2013-05-01 15:08]

kedzio

To jest wstrząsające. Nie mam słów żeby wyrazić co czuję. Wstyd i żal. [2013-05-01 16:22]

roman55

Nic dodać. Brak słów i wielki wstyd ze względu na wiek za tego pseudo wędkarza a raczej mięsiarza  :(
Z wędkarskim pozdrowieniem
[2013-05-01 17:35]

heineken1986

Jak dla mnie chamstwo i drobnomieszczaństwo. Dla kłusowników i ludzi łamiący aż tak perfidnie przepisy wędkarskie powinno narzucać się solidne kary finansowe. Nie tam 100zł czy 200zł to to śmieszne jest. Dowalić porządnie tak że odechce się kiedykolwiek kłusować i łamać regulaminy.
[2013-05-01 17:49]

wrobel862

Jak dla mnie chamstwo i drobnomieszczaństwo. Dla kłusowników i ludzi łamiący aż tak perfidnie przepisy wędkarskie powinno narzucać się solidne kary finansowe. Nie tam 100zł czy 200zł to to śmieszne jest. Dowalić porządnie tak że odechce się kiedykolwiek kłusować i łamać regulaminy.

Zgadzam się. Złapią taką osobę raz dadzą 200zł a dziesięć razy ujdzie jej to na sucho. [2013-05-01 19:33]

yba

Pużniej się dziwią że nie ma ryb , niestety  ale wśród nas , czyli wędkarzy jest fałszywe przekonanie że ryby szybko się odrodzą , pisałem już o tym że zły wędkarz nie ma porównania z nachalnym rybakiem , Oczywiście jeżeli jest godzien nosić na plecach słowo ,, wędkarz'' [2013-05-01 20:17]

Hooher

Polska mentalność ... Niestety ... [2013-05-01 20:24]

heroesxd

Przerażający widok. Ciekawe ile innych rybek spotkał podobny los ze strony tego wędkarza. Tak trudno łowić zgodnie z przepisami? Limity dobowe i tak są ogromne. Według mnie nawet nie powinny być dobowe a tygodniowe lub miesięczne. Nie samymi rybami człowiek żyje. Pozostaje sprawa wymiarów ochronnych. Naprawdę opłaca się brać ryby poniżej tych rozmiarów? Goś ć  powinien dostać dożywotni zakaz wędkowania. W filmiku najgorsze było to jak nie mógł przebole ć  zabrania mu tych ryb. Niestety takich osób jest więcej tylko nie wszystkich udaje się złapa ć  na gorącym uczynku.  [2013-05-01 20:43]

mateuszysko19

Żeby nie zaśmieca ć forum, chciałem sie was spyta ć czy wędkarz (amator) po zauważeniu przypadku łamaniu zasad RAPR-u u innego wędkarza może zarekwirowa ć sprzed lub "coś" innego.
Jak możemy przeciwdziała ć kłusownictwu szerzącemu sie w naszym kraju???
[2013-05-02 18:31]

Jack14

Masz w rejestrze odpowiednie telefony, a w ostateczności policja 997. [2013-05-02 18:38]

zZdzich

Chyba kiedyś już był ten link na forum. przykre ale prawdziwe. Co ma taka osoba z takich małych ryb?  [2013-05-02 19:18]

Jack14

Filmik już był na forum wielokrotnie ale cóż lepiej "wstawiać" ponownie może wreszcie ktoś inny też zrozumie, że nie jeden "narcyz czy inny tulipan"

Bo mi lub jemu wolno.

[2013-05-02 19:51]

kedzio

Jako wędkarz z uprawnieniami, możesz tylko poprosić kogoś o okazanie uprawnień, czyli karty wędkarskiej. Nie możesz podejmować żadnych innych czynności. A delikwent może ci pokazać "szmaty", lub olać cię na ciepło. Wtedy możesz tylko wezwać pomoc w postaci szybkich, mobilnych, obkutych w prawie, profesjonalnych służb typu PSR, Policja, SSR. Telefony są w zezwoleniu. Potem możesz już tylko zapomnieć o sprawie, bo prawdopodobnie oddziały prewencji wcale się nie pojawią, albo się pojawią jak będzie "po zawodach". Albo będziesz musiał się tłumaczyć, po co żeś ich niepokoił. Chyba, że akurat niedaleko są na patrolu. To się mogą zjawić. Innych możliwości ani prawnych, ani technicznych nie masz. No i pamiętaj, że zaczepiając.np kłusoli, ponosisz duże ryzyko. To chyba wiesz. Jak już chcesz interweniować, to nawet do łobuza nie podchodź. Zadzwoń po Rambo i olej sprawę. Ale zanim zadzwonisz, upewnij się bardzo dokładnie, czy masz rację i że interwencja jest uzasadniona.

:)

[2013-05-03 11:01]

dunster35

Boże jaki ten dziad upierdliwy. Nawet błędu swojego nie rozumie.
Brawo dla straży rybackiej!
[2013-06-09 20:41]

Romuald55

Nie życzę tym wszystkim co wyżej pisali by w starszym wieku nie pamiętali swojego imienia czy nazwiska.Zaniki pamięci to straszna rzecz ale czasem dotyka ludzi.Nie wiedzą wtedy co robią. [2013-06-09 21:03]

Jack14

Romualdzie wiem, że wyżej ktoś napisał "dziad" i też mi się to nie podoba ale o jakich zanikach pamięci, niesprawności itp. ty napisałeś w odniesieniu do przedstawionego filmu niewiem. Sam wędkował, a raczej kłusował ryby przechowywał w bagażniku samochodu, którym pewnie przyjechał i gdyby nie kontrola pewnie by odjechał i z duża dozą pewności trafił by bez problemu do własnego domu. To na tyle.  [2013-06-10 18:31]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia