Zaloguj się do konta

Wzdręga do oczka wodnego

utworzono: 2014/07/07 17:45
Pochwalony

Witam!
Piszę do Was, ponieważ nie wiem gdzie się zwrócić z moją sprawą. Otóż bardzo potrzebuję około 3 rybek - wzdręg, do mojego oczka wodnego, ale nie jestem w stanie nigdzie znaleźć żadnego źródła. Sklepy z żywymi rybami nie oferują żadnych ryb o tej porze roku a i w sklepach zoologicznych nie mogą mi pomóc. Jedynie jeden pan ze sklepu zoologicznego, który zaoferował mi 100 sztuk tychże rybek, ale tak jak już wspomniałem, nie jestem zainteresowany zarybianiem stawu, lecz oczka wodnego. Piszę więc na Waszym forum, ponieważ wiem, że Wy macie z tymi rybkami styczność cały czas, więc bardzo proszę o pomoc. Mogę odkupić już odłowione ryby, jeśli to możliwe. Interesuje mnie rejon Krakowa i okolic.
Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!
[2014-07-07 17:45]

Zipero

Nie możesz ich sobie złapać? mały spławik i haczyk jeden robaczek grunt na metr i co rzut masz wzdręgę płoć lub ukleje
[2014-07-07 17:58]

Pochwalony

W tym właśnie największy problem, ponieważ nie mam zielonego pojęcia o łowieniu, ani nie mam na to specjalnie czasu, a skoro tak o nie łatwo, to może właśnie któryś z Panów zechciałby mi je odsprzedać skoro i tak nie ma z takich małych żadnego pożytku. [2014-07-07 22:25]

Rafael31

Za daleko mieszkam bo chętnie by Ci pomógł, sam mam oczko wodne a w nim między innymi 2 wzdręgi (10cm i około 20cm) złowić krasnopiórkę jest zazwyczaj łatwo, poproś jakiegoś wędkarza który łowi w stawie lub wyrobisku, jeśli w jego miejscówce będą wzdręgi i łowi na spławik to z opadu na delikatny zestaw złapie Ci kilka w ciagu 10 minut. [2014-07-08 00:20]

dendrobena

Pięknie się prezentują w oczku.. Chętnie bym kol.pomogła mam na swoim koncie takie po 30 cm. Pozdrawiam.
[2014-07-08 06:26]

Pochwalony

No więc właśnie po to piszę, nie znam nikogo, ale może znajdzie się ktoś z okolic Krakowa na tym forum, albo może Wy znacie kogoś czy coś w tym stylu, albo macie jeszcze jakiś pomysł gdzie się odezwać, bo ja już sam nie wiem. 
Dendrobena to pomóż jeśli możesz, bardzo o to proszę:)
[2014-07-08 20:50]