Zaloguj się do konta

Wzdręga czy jaź ?

utworzono: 2015/10/08 16:04
masin30

Witam wszystkich.
Będąc dzisiaj na rybach trafił mi się taki okaz.
Piszę bo mam mały kłopot,nie wiem do końca czy to jaz czy wzdręg?
Rybka miała 45 cm i 1.30 kg.
Ja myślę że to jaz,a wy co powiecie???
[2015-10-08 16:04]

wlodar1980

tak to jaź [2015-10-08 16:43]

czaro93

Pięknie ubarwiony jaź, ewentualnie jakaś hybryda :P [2015-10-08 17:08]

pstrag222

Jaź [2015-10-08 19:59]

masin30

Dzięki za za wasze opinie,też tak myślałem.

Teraz jestem pewien.
[2015-10-08 20:17]

Jakub Woś

pochwal się na co złowiony :) [2015-10-08 23:00]

Sith

pochwal się na co złowiony :)

Ładniutki :)
[2015-10-09 09:54]

masin30

2 pinki,i frajda z holu bo łowiłem batem.
[2015-10-09 11:27]

kaban

Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... . [2015-10-09 19:51]

masin30

Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... .

Jak bym miał tyle doświadczenia co ty to bym nie pytał, ciekawe czy na początku miałeś taką wiedzie jak dziś.
Kto pyta nie błądzi,moim zdaniem po to jest forum żeby spytać innych bardziej doświadczonych i nie popełniać błędów w przyszłości.

[2015-10-10 13:04]

maniut45

Jaż na bank [2015-10-11 07:21]

JOPEK1971

Jak dla mnie dziwne pytanie bo odpowiedź jest tylko jedna a nie znajomość gatunków łowionych szkodzi czasami... .

Jak bym miał tyle doświadczenia co ty to bym nie pytał, ciekawe czy na początku miałeś taką wiedzie jak dziś.
Kto pyta nie błądzi,moim zdaniem po to jest forum żeby spytać innych bardziej doświadczonych i nie popełniać błędów w przyszłości.

Ludzie mający problem z rozróżnieniem gatunków nie powinni mieć prawa do wędkowania,takie jest moje zdanie. 

[2015-10-11 11:55]

pstrag222

Ludzie mający problem z rozróżnieniem gatunków nie powinni mieć prawa do wędkowania,takie jest moje zdanie.

czyli 80 % wszystkich wedkarzy

[2015-10-12 07:09]

JOPEK1971

czyli 80 % wszystkich wedkarzy

Tak tragicznie to chyba nie jest :)

[2015-10-12 13:55]

pstrag222

zdziwiłbyś się jakie przypadki są nad wodą dość częste.
Jaź to płoć przecież
I chyba w mojej okolicy najczęściej jest mylony.
A najśmieszniejsze gafy to mylenie karpia pełnołuskiego z japońcem.
Chociaz to juz mi sie wydawało celowym działaniem
[2015-10-12 19:51]

Artur z Ketrzyna

zdziwiłbyś się jakie przypadki są nad wodą dość częste.
Jaź to płoć przecież
I chyba w mojej okolicy najczęściej jest mylony.
A najśmieszniejsze gafy to mylenie karpia pełnołuskiego z japońcem.
Chociaz to juz mi sie wydawało celowym działaniem

celowym i pożytecznym ;-)
[2015-10-12 21:59]

JKarp

Może i jest to śmieszne co napisałeś ale może też być kosztowne o czym nie napisałeś.
JK [2015-10-13 06:44]

pstrag222

Może i jest to śmieszne co napisałeś ale może też być kosztowne o czym nie napisałeś.
JK

Zależy kiedy JKarp:)
Bo sam wiesz , że kontroli jak na lekarstwo
[2015-10-13 08:43]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia