Zaloguj się do konta

Wywożenie zanęty modelem jest szkodliwe ?

utworzono: 2012/07/20 09:22

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

I TERAZ MOŻESZ MNIE ZBANOWAĆ MŚCIWUSIE DZIECINNY  : I TAK TO ROBISZ , Z KAŻDYM KONTEM , KTÓRE SOBIE TUTAJ ZAŁOŻĘ ( O TYM ,ŻE TAK JEST,  PRZEKONAŁEM SIĘ  NIE WCHODZĄC DO PORTALU Z JEDNEGO KONT PRZEZ 2 MIESIĄCE ! PO TYM CZASIE OKAZAŁO SIĘ ,ŻE MIMO WSZYSTKO -  JESTEM ZBANOWANY !)  ŻEGNAM WIĘC , W SPOSÓB NIEDYPLOMATYCZNY : SPIERDALAJ .
[2012-07-21 12:10]

Łódka zanętowa została wymyślona po to , by nęcić ryby z dala od brzegu.Warto jednak zastanowić się : co skłania niektórych ludzi do poszukiwania , na tak dużych odległościach ? Odpowiedź na to pytanie może być zaskakująco prosta : presja , wypłoszenie hałasem , brak kryjówek ( czyli wynik zurbanizowania strefy przyboju danego zbiornika ) a przede wszystkim zaś : osobiste preferencje takiego "łowcy " ! Niejednokrotnie ryby znajdują się tak daleko od brzegu , ponieważ ktoś , ( przy pomocy odpowiednich zabiegów  zanęcania  rzecz jasna ) je tam  wpierw  umieścił !  O , jasna cholera : do czego zmierza ten współczesny świat ?  Plastykowe łódki do nęcenia ryb ! Plastykowe i do tego sterowane !A może powstaną jeszcze łodzie podwodne ?
Wypędziłbym tę bandę kurwiarzy  i zabronił dostępu , przynajmniej na 5 lat , bo według  mnie  : nie jest normalną sytuacja w , której coś takiego pojawia się w środowisku organizmów żyjących w wodzie.
[2012-07-21 12:11]

covent

I TERAZ MOŻESZ MNIE ZBANOWAĆ MŚCIWUSIE DZIECINNY  : I TAK TO ROBISZ , Z KAŻDYM KONTEM , KTÓRE SOBIE TUTAJ ZAŁOŻĘ ( O TYM ,ŻE TAK JEST,  PRZEKONAŁEM SIĘ  NIE WCHODZĄC DO PORTALU Z JEDNEGO KONT PRZEZ 2 MIESIĄCE ! PO TYM CZASIE OKAZAŁO SIĘ ,ŻE MIMO WSZYSTKO -  JESTEM ZBANOWANY !)  ŻEGNAM WIĘC , W SPOSÓB NIEDYPLOMATYCZNY : SPIERDALAJ .

A bury zabawny i cieszy tłumy jak zawsze:) hehe

[2012-07-21 12:24]