Zaloguj się do konta

Wyspa Wolin ciekawe łowiska

utworzono: 2012/07/30 10:19
Bogdanos21

Witam! Niedługo wybieram się na wyspę Wolin i poszukuje ciekawych łowisk, głównie jezior i rzek. I chciałbym się też dowiedzieć gdzie można wykupić zezwolenia. [2012-07-30 10:19]

mikku

Najlepsze łowiska to ujście rzeki Dziwna do morza w Dziwnowie , najlepiej na lewym brzegu za mostem na wysokości kamieni. Podobny jesli chodzi o ryby jest kanał portowy Świnoujście lecz brania ( w zależności od metody ) rzadsze. Zalew Kamieński i jezioro Koprowo to takie standardowe łowiska- jak w całej Polsce. Piękne miejsca są również na rzece Świna i na jej odnogach oraz starorzeczach a szczególnie niemiecka cumownia u-botów z czasów wojennych Karsibór gdzie będąc kiedyś o 5-tej rano przezyłem szok. W wodzie aż się gotowało a widoki i sama woda jest tam przepiękna. Powiedz Kolega na co najbardziej się nastawiasz i w jakiej miejscowości będziesz to co się wynajdzie odpowiedniego. Pozdrawiam  [2012-07-30 10:36]

mikku

A i jeszcze co do opłat- z jakiego okręgu jestes?  [2012-07-30 10:37]

Pawian97

To może i ja się "podepnę" pod to pytanie.

Będę w Warnowie.Jestem z okręgu Katowice.


[2012-07-30 16:10]

mikku

W Warnowie będziesz miał 5 takich małych jeziorek, nigdy tam nie łowiłem ale z tego co wiem to trafiają się linki i karasie. Jest dużo okonia i trochę szczupaka. Katowice są w porozumieniu ze Szczecinem więc już opłatę masz z głowy [2012-07-31 08:16]

89krzysztof

W Warnowie będziesz miał 5 takich małych jeziorek, nigdy tam nie łowiłem ale z tego co wiem to trafiają się linki i karasie. Jest dużo okonia i trochę szczupaka. Katowice są w porozumieniu ze Szczecinem więc już opłatę masz z głowy


Jeśli Katowice mają porozumienie ze Szczecinem to nie płaci się dodatkowej opłaty ? :)  [2012-07-31 08:24]

mikku

Jest bez dodatkowej opłaty. W linku mapka porozumień okręgu Katowice.http://www.wedkuje.pl/porozumienia/okreg-pzw-katowice [2012-07-31 09:02]