Zaloguj się do konta

Wyprawy wędkarskie Szwecja, Norwegia

utworzono: 2011/09/22 13:08
Olao

Witam,

potrzebuję uzyskać pomocy, rady w wyborze firmy specjalizującej się w organizacji wypraw wędkarskich do Szwecji lub Norwegii. Otóż chcę swojemu mężowi zrobić prezent urodzinowy w postaci wykupienia mu takiej tygodniowej wyprawy, o której marzy i często wspomina. ze względu, że ma to byc prezent nie mogę się jego poradzić w wyborze, dowie się dopiero jak wykupię wycieczkę i otrzyma voucher.

Znalazłam w internecie ofertę firmy Zew Przygody (www.zewprzygody.pl), która organizuje takie wyprawy, w tym grupowe (taka mnie tylko intersuje). Po zapoznaniu się z ofertą całkiem fajnie to wygląda, cenowo też nie jest najgorzej 1400-1500 PLN w tym dojazd, zakwaterowanie, wypożyczenie sprzętu z przewodnikiem, wyżywienie we własnym zakresie. Jednak nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii o nich czy też relacji, wrażeń z wypraw organizowanych przez nich. Nie chciałabym żadnych niespodzianek ;)

Jeżeli ktokolwiek z Was uczestniczył w wyprawach organizowanych przez tą firmę lub tez słyszał jakieś opinie poproszę o podzielenie się nimi. A może ktoś z Was może polecić innego organizatora imprez tego typu?

Z góry dziękuję za informację. 

[2011-09-22 13:08]

Noithan

Polecam http://www.wyprawynaryby.pl/ Eventur Fishing&Travel.
Korzystam z ich oferty od 6 lat, byłem na 7 wyprawach i nie mam zastrzeżeń. Mają bardzo fajne wyprawy grupowe ze znanymi wędkarzami. Wszystko znajdziesz na stronie, bardzo profesjonalna obsługa nigdy mnie nie zawiodła :)
[2011-09-22 13:57]

jacenty75

Witam,

Napisałem Tobie coś niecoś od siebie na ten temat na priv. Zapraszam do odebrania poczty.

[2011-09-22 18:30]

robal10

Czytałem post jacentego75 w jednym z tematów organizacji wypraw z niby to renomowanymi biurami i w pełni podzielam jego zdanie. Biura są nastawione na zysk i jak brakuje im do kompletu kilku ludzi to po prostu odwołują wszelkie imprezy bez uwagi że ktoś zaplanował urlop i czekał miesiącami a tu w ostatniej chwili zonk i po ptokach. Na dodatek na zwrot kasy czeka się nawet miesiącami. Najlepiej znaleść małą grupkę na forach i do nich się przykleić lub po prostu poszukać firm które organizują kameralne wyjazdy max dla 6 do 8 osób. Są też niemieckie i norweskie firmy organizujace pobyt w kameralnym gronie które posiadają lokum i łodzie nalezące do nich i nawet ceny są przystępne. Z molochami mozna dać sobie spokój.

My z kolegami osobiście korzystamy z takiej jednej firmy (nie piszę celowo jakiej aby nie było kryptoreklamy) która zabiera max 8 chłopa wiezie, daje lokum, łodzie, a nawet jeść i wychodzi to naprawde znośnie.

[2011-09-27 20:05]

Rybusia

Eventur? tia..i w ogóle się nie interesują kiedy wystepuje jakikolwiek problem. Tylko kasa się dla nich liczy. ale cieszę się jeżeli komuś się poszczęsciło. chyba, że biuro robi sobie reklamę....
[2011-11-18 20:07]

elizaleszno

Ja razem z moją żoną jeżdzimy na ryby do Danii / byliśmy trzy razy /  cena 1400 zł. na osobę z dojazdem i wszystkimi opłatami naszym zdaniem jest nierealna Jeśli chce Pani wiedzieć coś więcej proszę pisać. Może pojechałby mąż razem z nami we wrześniu. w tym roku wybieramy się do Szwecji. Pozdrawiam

[2012-05-27 21:23]

elizaleszno

JA Poszukuję jednej osoby niekonfliktowej i niepalącej, na wyprawę do Norwegii na dorsze od 29.05.2013 do 15.06.2013, wyjazd na dwa tygodnie. 
Koszt wyprawy 2.800,- zł. W cenie jest wszystko oprócz wyżywienia i ubezpieczenia danej osoby. Jeśli jest pani zainteresowana to proszę o kontakt.
Tel.    603 752 192 [2013-01-26 22:24]

tonyrebeliant1

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony;     www.nordfishing.pl

Zwykle jest mozliwosc dolaczenia do niepelnej grupy. Calkowity koszt wyjazdu to okolo 1500zl za tydzien

[2013-01-27 11:10]