Zaloguj się do konta

Wyprawy na ryby

utworzono: 2013/12/18 17:30
pawelek1122

Witam wszystkich.Jestem początkującym wędkarzem.Prowadzę własną stronę internetową oraz kanał na youtube .Dlatego  założyłem wątek na tym forum o dosyć dużych jak dla mnie początkującego wędkarza przyłowach na spławik oto link do mojego kanału https://www.youtube.com/channel/UCzZR6AYSn3meaRwl4lQJwwA jeżeli coś nie tak zrobiłem to sorry ale jak wspomniałem jestem początkujący mam nadzieję że jednak wam się spodoba .
Pozdrawiam. [2013-12-18 17:30]

alphard28

https://www.facebook.com/ZnamiNaRybyTV [2013-12-19 14:34]

alphard28

http://www.facebook.com/ZnamiNaRybyTV [2013-12-19 14:35]

DamianDagi15

Dam ci suba zobaczymy jak dalej się rozwiniesz :) Powodzenia. [2013-12-29 00:56]

pawelek1122

dzięki mam nadzieję że się nie zawiedziesz :) [2013-12-30 11:19]

pawelek1122

Witam, zapraszam do oglądania nowego filmu rozpoczynającego mój sezon 2014 zapraszam :D Tajemniczy staw [2014-03-23 10:35]

notaki

Sympatyczny filmik:-)
Jedna tylko prośba na przyszłość: Traktuj ryby humanitarnie ( nawet te malutkie ) i nie wal nimi tak o wodę.
Jakby ktoś tak Tobą  z kilunastu m. ( odnosząc do różnicy wielkości ) walnął o wodę .. przyjemnie by Ci było ?

Wpuść je po prostu bezpośrednio  i delikatnie z ręki do wody  :-)
Pozd

[2014-03-23 13:48]

lynx

Obejrzłem dwa filmy. W tym o federze nie ma prawie nic o federze. Jak go ustawiasz jak regulujesz na stojaku, jak pracuje szczytówka, czyli nic.
Glos. Nic nie zrozumiałem bo chyba mikrofon był za daleko i tylko bzykała muzyczka. Wyłącz muzyczkę i wzmocnij głos. Zdjęcia zbliżeniowe i po nich nic. Jak pracujesz kamerą to rób najazdy lub odjazdy aby pokazac przedmiot i z bliska i z daleka.
Ryby na talerzu leżały jak pod narkozą wiec nie wiem czy te co wypuszczałeś i te co były na talerzu to są te same. Kamera powinna pokazac całość sceny.
Jezeli pokazujesz toń wody i jest odlask światła to przynajmniej nie pokazuj tego tak długo a tylko przeleć po niej kamerą.
Przy metodzie angielskiej /chociaz jest i nasza nazwa - odleglościówka/ też nic nie wiadomo na czym ona polega, jej wady i zalety itd.
Jest jeszcze dużo innych uwag ale dajmy sobie z tym spokój bo jak rozumiem, że  dopiero się uczysz. Filmowanie jest takie jakby to filmował fotograf a nie kamerzysta. Coś jak kamerowanie na weselu. trochę tego i trochę tego. Nie ma ciągłości prowadzenia kamery przez temat, który opowiadasz. Nie staraj sie aby w tak krótkim filmie bardzo dużo umieścic ale zaplanuj jakiś wątek króciej ale dokładniej. Powinieneś miec lepszy efekt.
Generalnie masz dobre intencje ale wykonanie słabe. Nie pisze tego aby Ci dokuczyc ale prosiłeś o wypowiedź więc to robię.
Moja rada. Nie przejmuj się bardzo dobrymi uwagami ale weż je pod rozwagę i próbuj dalej.
Ogolnie to jest dobry pomysł a jak jeszcze dopniesz szczegóły to powinno być coraz lepiej.
Życzę powodzenia i lepszych wyników.
[2014-03-23 17:40]

pawelek1122

dziękuję za tak wyczerpujące pouczenia jest to dla mnie bardzo duże naprowadzenie co poprawić :D jeżeli chodzi o głos to chyba chodzi ci o starsze filmiki z zeszłego roku w tedy kręciłem to aparatem na statywie a teraz kupiłem kamerkę overmaxa activecam 02 i nie ma w niej podglądu przez co muszę nauczyć się nią dobrze kamerować dodatkowo muszę zrobić sobie szelki do niej żeby mieć ją centralnie umieszczoną na klatce piersiowej a teraz jak kręciłem to miałem na głowie ją przez co ujęcia nie były za dokładne za co przepraszam ale postaram się to poprawić jeżeli chodzi o feeder to nic się na nim nie działo ale w następnym odcinku pokarzę dokładnie sprzęt i pokarzę jak zarzucam. Jeżeli chodzi za wypuszczenie ryb to przepraszam w następnym odcinku to poprawię :D [2014-03-23 20:50]

notaki

Nie w odcinku.. nie w odcinku!!!
W wędkowaniu :-).

Nie sprawiajmy rybie zbędnego cierpienia po prostu :-)
Powodzenia w filmowej pracy .
[2014-03-23 21:16]

pawelek1122

chodzi mi o to że teraz już tego nie zmienię bo się nie da :D chodzi mi o to że zastosuję się do twojej wypowiedzi już w następnym wypadzie na ryby :D

[2014-03-23 21:51]

lynx

Wiadomo, że trudno wyczuc moment kiedy ma byc branie ale spróbuj pokazac jak ona pracuje a kolega niech pociąga za zyłkę. Tylko zeby tego kolegi kamera nie zlapala bo juz po twojej opinii.
Pokaż, że mozma postawic sygnalizatory elektroniczne / jak w poziomie/ bo na filmie feeder był w poziomie a przy koncówce dzwonki janczarki. Sygnalizatory dużo lepiej sygnalizują.
Jakbyś mógł to pokaz sygnalizatory elektroniczne jak feeder jest w pionie. Takie rzeczy interesują wedkarzy bo samo pokazanie zlowionej ryby to drobiazg. Mozna to pokazać na końcu.
Co do innych metod to pokazuj rózne przypony, sygnalizatory, jakieś nowości. Natomiast co do ryb to tez staraj się robić to tematycznie. Porozmawiaj z wędkarzami co ich interesuje, co chcieliby oglądac, potem dopracuj temat czyli rozpisz sobie na odcinki i filmuj.
Gdzie mógłbym ogladac Twoje produkty bo chciałbym widziec postępy.
Pomyslności.
[2014-03-24 23:21]

pawelek1122

postaram się w następnym wypadzie zastosować się do jak największej ilości podpowiedzi i poprawek mam nadzieję że będzie już lepiej :D [2014-03-25 14:35]

lynx

No to do roboty, haha.
[2014-03-27 23:54]