Wyprawa spinningowa na Mazury

/ 10 odpowiedzi
Witam !! :)
Szukam osob chetnych na wypad na rybki na przyszle wakacje np maj , czerwiec :) Np na Mazury sie wybrac badz jesli zna ktos inny pomysl chetnie sie zapoznam :) Ja oczywiscie spining , i od zawsze suma poszukuje :D ale narazie to tylko zarys mojego planu jesli ktos zainteresowany serdecznie zapraszam :) wspolnie zawsze cos wiecej sie wymysli :) pozdrawiam koledzy
użytkownik25829

ja sie chcę wybrać do Szwecji w czerwcu. ogólnie taki wypad 4 osobowy na 10 dni. koszt takie wyprawy z dojazdem to 2200 na osobę. + wyzywienie (przejazd promem Stena Line). a na mazury to nie ma po co jechac w takim okresie. za dużo turystów jachtów itp. mam juz miejsce upatrzone w szwecji. więcej informacji udzielam na profilu. (2009/11/04 19:21)

użytkownik25829

a co do suma to też planuje taką wyprawę na tydzień. ale 5 km od mojej miejscowości. nie słyszalem aby ktos suma złowił tam na wędke ale w marcu jak lody zeszły znalazlem suma zdechłego po zważeniu waga pokazała 24.5 kg. więc myślę że są tam jeszcze takie. mam juz nawet miejscówkę upatrzoną i w zimę biore sie za wycinanie trzcinowiska. (2009/11/04 19:22)

Kris4

O super :D Co prawda Szwecja odpada ale Sum jak najbardziej :) pozdrawiam (2009/11/05 11:18)

Waldi Fish

Spóźniłeś się kolego z propozycją. Pod koniec czerwca b.r. wybierałem się na Mazury na żagle, przy czym głównym zajęciem miało być wędkowanie. Tak się wtedy złożyło, że nie miałem z kim jechać, więc pojechałem sam. Co prawda, ciężko było samemu obsługiwać żaglówkę, ale jakoś sobie poradziłem. Zaszyłem się na kilka dni w jednym miejscu, zanęciłem i rezultaty przyszły. Jednego dnia, gdy było pochmurno, siąpił deszczyk, ryby tak brały, że nawet szkoda było mi czasu, żeby jakiś obiad na łodzi ugotować. (2009/12/29 13:22)

użytkownik7463

Maj i czerwiec to chyba nie są najlepsze miesiące na połowy suma na jeziorach? (2009/12/29 20:37)

użytkownik23635

Ja1kuba ma racje panowie, sum w Maju i w Czerwcu  jest jeszcze pod ochroną. Dopiero od 1 Lipca  możecie atakować wąsatego. (2009/12/29 20:45)

Waldi Fish

Nie wiem skąd się wziął ten wasz sum do połowu w maju i wrześniu? Czy ktoś napisał, że chce go łowić w tych miesiącach? (2009/12/29 20:58)

użytkownik7463

Nie wiem skąd wziął się ten pomysł, że chodzi o "Ciebie"? (2009/12/29 21:00)

Waldi Fish

Aha, już mam! Autor pierwszego wpisu pośrednio wyraził swoje chęci wyprawy w maju i czerwcu oraz chęć zapolowania na suma. (2009/12/29 21:00)

użytkownik23635

I wszystko jasne ;) (2009/12/29 21:04)