wyprawa na BORNHOLM gdzie kiedy i z kim???

/ 2 odpowiedzi
Witam interesuje mnie wyjazd na BORNHOLM na dorsza  rejs dwu dniowy lub jednio dniowy prosił bym o poradę z gdzie z kim i kiedy najlepiej jechać
mar83

Myślę,że każdy poradzi Ci inaczej .Każdy bowiem ma swojego ulubionego armatora lub szypra.Musisz sprawdzić sam.Abyś był przekonany opiszę historię z własnego doświadczenia.Od 3 lat pływałem z jednym armatorem i tym samym szyprem.Ostatni raz byłem w połowie lutego.Umówiliśmy się na ok 20 kwietnia. Zebrałem chętnych pojechaliśmy.Armator ten sam kuter podobnie lecz nowy szyper.Nic nie wzbudzało naszych wątpliwości Wypływamy,obsługa miła,wyznaczony cel.Dopływamy na łowisko.Echosonda mówi brak ryby a szyper jak oszalały kręci kółka w tym miejscu.Mówimy popłyń dalej,zero reakcji.Brania owszem były lecz wyniki kiepski.Koledzy mieli pretensje,że dokonałem złego wyboru.Już więcej z nimi nie popłyniemy.Ci którzy pływali wcześniej byli wściekli ci którzy byli pierwszy raz sięgali po kije.Po co aby razbić je na mojej głowie Pozdrawiam (2010/05/01 20:59)

kowal42

Mogę Ci kolego polecić kuter FLAMENKO z Kołobrzegu, ja pływam z nimi od ponad dwóch lat i jak dotychczas nie narzekam. Kuter izałoga pełna kultura. Byłem z nimi na Bornholmie , wyprawa dwudniowa było super. Pozdrawiam. (2010/05/02 12:04)