Wyprawa na dorsze - szukam chętnych

/ 8 odpowiedzi
witam szukam osób do których można dołączyć na wyprawę na dorsze na Bałtyk jeśli są osoby z piły proszę o kontakt ja i znajomy są chętni
egzekutor


witam szukam osób do których można dołączyć na wyprawę na dorsze na Bałtyk jeśli są osoby z piły proszę o kontakt ja i znajomy są chętni


wraz z kolegami plywamy na dorsze jakieś 3-4 razy w roku z Ustki. mamy sprawdzonego szypra i łajbe. planujemy w kwietniu wyjazd jak sie w tych okolicach odezwiesz to moze kilka miejsc bedzie. pozdrawiam (2012/02/15 10:12)

Randal



Ja w ten sposób znalazłem 16 chętnych. Wynająłem kuter i kiedy zbliżał się termin wyjazdu zostało trzech, ja i moi synowie. Był kłopot. (2012/02/15 10:22)

egzekutor



Ja w ten sposób znalazłem 16 chętnych. Wynająłem kuter i kiedy zbliżał się termin wyjazdu zostało trzech, ja i moi synowie. Był kłopot.


u mnie jest odwrotnie ostatnim razem musiałem odmówić 4 kolegom to zalezy od ludzi ale na pierwszych wyprawach tak było, że dzien przed ktos sie rozmyslal.więc teraz zbieramy jakies 2 tyg. wczesniej po 100 i sprawa załatwiona (2012/02/15 10:34)

baloonstyle


Heh Ja pływam ostatnio głównie z Władka, a co do ludzi to nigdy nie ma problemu znam tylu morskich fanatyków którzy tylko czekają na telefon z wiadomością kiedy ruszamy :) (2012/02/15 11:02)

egzekutor


Heh Ja pływam ostatnio głównie z Władka, a co do ludzi to nigdy nie ma problemu znam tylu morskich fanatyków którzy tylko czekają na telefon z wiadomością kiedy ruszamy :)


znajomi ostatnio byli i mówią ze obecnie warto tylko z Kołobrzegu pływac bo wszędzie pustynia. a z Władysławowa nigdy nie pływałem choc wiem, że trafiaja sie tam najwieksze dorsze. (2012/02/15 11:10)

Randal



Na dobry kuter, w dobrym towarzystwie dam się namówić. (2012/02/16 10:56)

krzysiek2224


Witam! jeśli nadal jesteś chętny na wyprawę na dorsze to 13 kwietnia 2012 organizuję wyprawę na dorsze do kołobrzegu, kontakt mailowy krzysiek28@o2.pl. pozdrawiam krzysiek (2012/04/03 19:48)

kecaj68


Witam,jeśli ktoś planuje wyprawę na dorsze w sobotę 27.10.2012 lub w listopadziet  to jestem chętny,ewentualnie możemy coś wspólnie zaplanować,proszę o kontakt. (2012/10/18 08:31)