Zaloguj się do konta

Wyprawa na nockę Wasze rady.

utworzono: 2011/06/29 13:44
mastifff

JKarp...jesteś niemożliwy :-)

Super!!!!!!

[2012-07-03 18:33]

JKarp

CześćMożliwy jeszcze ponoć ;-)JK [2012-07-03 18:48]

dobre ,he,he
[2012-07-03 21:56]

lynx

glupoty jakieś tu wypisujecie !  Co wam da maczeta,nóż,czy tego typu sprawy ? Podejdzie ze dwóch gosci i obsranie, wiekszość nawet nie pomyśli żeby użyć te wasze maczety...

Oj Przemo. Nie każdy zaraz się osra ale jak masz dobry ,, sprzęt" w  ręku to przynajmniej masz szansę. Stare polskie przysłowie mówi kto pracuje w nocy, ku..a, bandzior i złodziej.
[2012-07-03 22:53]

lynx

glupoty jakieś tu wypisujecie !  Co wam da maczeta,nóż,czy tego typu sprawy ? Podejdzie ze dwóch gosci i obsranie, wiekszość nawet nie pomyśli żeby użyć te wasze maczety...

Tak jest! Żadnych pał, maczet, kos, i innych pierdół do ataków, bo z tego mogą być tylko kłopoty. Nie dla potencjalnych zbirów, ale dla Was. W razie sytuacji ekstremalnej, telefon komórkowy i w długą. Kozaczenie pogorszy tylko Waszą sytuację jak jesteście sami. Piszecie niektórzy tak, jakby wyprawa na ryby równała się z misją w Bośni. Kozaków potrzebują, ale w balecie moskiewskim. 

telefon komórkowy i w długą powiadasz ,nie no spoko  rada tylko ze na brzegu czesto zostaje sprzet za kilka lub kilkanascie tysiecy zł.:)

CześćDlatego nigdy nie jeżdżę sam - to jest moja rada.Zawsze przynajmniej we dwóch - po pierwsze raźniej a po drugie łatwiej podebrać dużą rybę. Jeden obsługuje wędkę drugi podbierak. A i fotkę zrobi bo samemu ciężka sprawa nocą.Zapasowe ubranie, odzież p-deszczowa, coś do jedzenia, do picia, środki higieniczne, woda do mycia, woda do jedzenia, chusteczki do wytarcia rąk, czapka, latarka, coś na komary a z resztą :-) Podstawowe wyposażenie KARPIARZA na noc:
Sprzęt i akcesoria do połowu: wędki kołowrotki pudełko z akcesoriami (haczyki, krętliki, gumki, klipsy, igła, rurki antysplątaniowe, backleady) statyw (tripod, rodpod) podpórki sygnalizatory mechaniczne i elektroniczne zapasowe szpule pokrowiec marker rakieta zanętowa łyżka zanętowa materiały pva proca rura wyrzutowa wiadro zanętowe na suwak wiadro lub miska portfel z przyponami spodniobuty zanęta i przynęty (kulki, ziarna, pellet) dipy i boostery torba z ciężarkami ponton i pompka do pontonu łódka zdalnie sterowana Sprzęt do ochrony karpi: mata worki do przetrzymywania karpi podbierak środek do odkażania wiadro do polewania karpia Sprzęt biwakowy: namiot lub brolly parasol łóżko karpiowe fotel śpiwór stolik parasol butla gazowa kubek metalowy / termiczny termos garnek do gotowania nóż, widelec, łyżka otwieracz do konserw lampka do namiotu talerz Artykuły higieniczne: szczoteczka i pasta do zębów mydło ręcznik płyn dezynfekujący do rąk papier toaletowy w modnym kolorze Camou dezodorant maszynka do golenia grzebień Prowiant: butla z wodą gotowe dania w słoikach piwo  kanapki herbata, kawa konserwy ciastka, batony zupki chińskie Inne aparat fotograficzny statyw waga latarka latarka czołowa zapasowe baterie ubrania (ciepłe na noc, zapasowe w przypadku przemoczenia, buty wysokie, adidasy na noc, klapki, ubranie przeciwdeszczowe, czapka, rękawiczki) lornetka okulary przeciwsłoneczne zapałki worek na śmieci żel / spray na komary filtr UV środki opatrunkowe dodatkowa bateria do telefonu lub ładowarka solarna szmata do rąk gaz, pałka, czujnik ruchu saperka siatka do suszenia kulek wózek do przewiezienia bagażu plecak, torby, w tym izotermiczne Extra wyposażenie (czasami widuje się takich mistrzów, którym brakuje jedynie anteny satelitarnej) lodówka turystyczna radio telewizorek laptop dvd akumulator 
JK

I brzegówkę. Brzegówkę zapomniałeś wymienić.

[2012-07-03 23:02]

Samosia

Norma a babeczka to juz zapomnieliscie,a suszarka do włosow, prostownica , kosmetyki znaczy sie mam na mysli podstawowy zestaw do szybkiego tapetowania, sredniej wielkosci lustereczko,lakiery do paznokci w odblaskowych kolorach by widziec ze łapie sie wędkę a nie cos innego:)a no i najwazniejsze wysoki szpilki na wypadek gdyby ryba chciała nas zabrac na przejażdzke po stawiku:) to chyba juz wszystko jak dla mnie :)JKapr widac ze musisz miec albo duzoooo krzepe ze tyle zabierasz albo jezdzisz cięzarówka , supcio lista :)Ha ha [2012-07-04 10:39]

kick

Tak jest! Żadnych pał, maczet, kos, i innych pierdół do ataków, bo z tego mogą być tylko kłopoty. Nie dla potencjalnych zbirów, ale dla Was. W razie sytuacji ekstremalnej, telefon komórkowy i w długą. Kozaczenie pogorszy tylko Waszą sytuację jak jesteście sami. Piszecie niektórzy tak, jakby wyprawa na ryby równała się z misją w Bośni. Kozaków potrzebują, ale w balecie moskiewskim. 

telefon komórkowy i w długą powiadasz ,nie no spoko  rada tylko ze na brzegu czesto zostaje sprzet za kilka lub kilkanascie tysiecy zł.: 

CześćDlatego nigdy nie jeżdżę sam - to jest moja rada.Zawsze przynajmniej we dwóch - po pierwsze raźniej a po drugie łatwiej podebrać dużą rybę. Jeden obsługuje wędkę drugi podbierak. A i fotkę zrobi bo samemu ciężka sprawa nocą.Zapasowe ubranie, odzież p-deszczowa, coś do jedzenia, do picia, środki higieniczne, woda do mycia, woda do jedzenia, chusteczki do wytarcia rąk, czapka, latarka, coś na komary a z resztą :-) Podstawowe wyposażenie KARPIARZA na noc:
Sprzęt i akcesoria do połowu: wędki kołowrotki pudełko z akcesoriami (haczyki, krętliki, gumki, klipsy, igła, rurki antysplątaniowe, backleady) statyw (tripod, rodpod) podpórki sygnalizatory mechaniczne i elektroniczne zapasowe szpule pokrowiec marker rakieta zanętowa łyżka zanętowa materiały pva proca rura wyrzutowa wiadro zanętowe na suwak wiadro lub miska portfel z przyponami spodniobuty zanęta i przynęty (kulki, ziarna, pellet) dipy i boostery torba z ciężarkami ponton i pompka do pontonu łódka zdalnie sterowana Sprzęt do ochrony karpi: mata worki do przetrzymywania karpi podbierak środek do odkażania wiadro do polewania karpia Sprzęt biwakowy: namiot lub brolly parasol łóżko karpiowe fotel śpiwór stolik parasol butla gazowa kubek metalowy / termiczny termos garnek do gotowania nóż, widelec, łyżka otwieracz do konserw lampka do namiotu talerz Artykuły higieniczne: szczoteczka i pasta do zębów mydło ręcznik płyn dezynfekujący do rąk papier toaletowy w modnym kolorze Camou dezodorant maszynka do golenia grzebień Prowiant: butla z wodą gotowe dania w słoikach piwo  kanapki herbata, kawa konserwy ciastka, batony zupki chińskie Inne aparat fotograficzny statyw waga latarka latarka czołowa zapasowe baterie ubrania (ciepłe na noc, zapasowe w przypadku przemoczenia, buty wysokie, adidasy na noc, klapki, ubranie przeciwdeszczowe, czapka, rękawiczki) lornetka okulary przeciwsłoneczne zapałki worek na śmieci żel / spray na komary filtr UV środki opatrunkowe dodatkowa bateria do telefonu lub ładowarka solarna szmata do rąk gaz, pałka, czujnik ruchu saperka siatka do suszenia kulek wózek do przewiezienia bagażu plecak, torby, w tym izotermiczne Extra wyposażenie (czasami widuje się takich mistrzów, którym brakuje jedynie anteny satelitarnej) lodówka turystyczna radio telewizorek laptop dvd akumulator 
JK
żeś się rozpisał hehe ;-D 

[2012-07-04 11:20]

JKarp

Norma a babeczka to juz zapomnieliscie,a suszarka do włosow, prostownica , kosmetyki znaczy sie mam na mysli podstawowy zestaw do szybkiego tapetowania, sredniej wielkosci lustereczko,lakiery do paznokci w odblaskowych kolorach by widziec ze łapie sie wędkę a nie cos innego:)a no i najwazniejsze wysoki szpilki na wypadek gdyby ryba chciała nas zabrac na przejażdzke po stawiku:) to chyba juz wszystko jak dla mnie :)JKapr widac ze musisz miec albo duzoooo krzepe ze tyle zabierasz albo jezdzisz cięzarówka , supcio lista :)Ha ha

CześćWielu rzecz z tej list nie mam i mieć nie zamierzam.A to nasz karpiowóz :-)Zasiadka testerów Gold Carp Baits na Zalewie ZegrzyńskimMi suszarka do włosów i lakier do włosów raczej nie jest potrzebny ;-) Prostownica też zbędna...https://wedkuje.pl/n/zasiadka-testerow/48476/7JK [2012-07-04 11:35]

mopsik

Witam.Wszyscy straszycie młodzież :)...a nocki to piękna sprawa.Nawet samemu...bo jeżdżę sam...ale w takie miejsca gdzie nikogo nie ma ,oprócz wędkarzy...Po prostu trawa wysoka i jak deszczyk popada to nikt nie dojdzie bo byłby mokry...do cna.Nocki to super klimat...biegające lisy,fretki,sarny...przy brzegu pojawiają się foki...bobry..w dzień zwierzątka takie się chowają...Co do przynent...Najbardziej uniwersalna jest rosówka...nie jakaś tam dendrobena a rosówka...nie zapomnij o świetlikach i małym radyjku żeby ktoś do Ciebie gadał w nocy...a jak dobrze ustawisz radio to Ci nawet zaśpiewają.Powodzenia .Aha ...i termos z kawką lub rosołkiem,latarka...najlepiej w daszku. [2012-07-16 22:27]

trebor123

idealna lista nic dodać nic ująć [2012-07-17 18:54]

lysywedkowicz

Jednak na nockę zawsze choć we dwóch - nawet jak ktoś będzie próbował Cię oskubać ze sprzętu - a na pewno ten ktoś nie będzie sam - to w razie jakiegoś poważnego zajścia macie wyrównane szanse na policji, albo w sądzie.Jeśli jesteś sam, to gwarantuję Ci, że jeśli nawet będziesz się bronił przed dwoma zbirami to skończysz na komendzie jako agresor, bo tamci stwierdzą, że chcieli tylko pogadać, a Ty ryje poobijałeś.Taka Polska rzeczywistość ...Pozdrowienia. [2012-07-27 21:26]

Uki80

oprocz calego sprzetu to jeszcze 3 bluzki, 2 latarki, 2 zapalniczki i rozpalke do grila bo jak bedzie rosa to zapalniczkami cobie oczy z nerwow wydlubiesz. no i piwo
[2013-02-08 00:03]

lord232

jak jedziesz sam to dobry jest pistolet gazowy potencjalny złodziej lub oprawca w nocy nie widzi co to jest i się przestraszy i pójdzie w długą. A pistolet gazowy niewiel różni się od prawdziwego na ostrą jedynie ci co się posługują pistoletami na ostrą są w stanie rozpoznac
[2013-02-08 11:10]

JKarp

Cześć@lord32E tam pistolet ;-)Ja proponuję czołg. 
Czy Ty zastanawiasz się co piszesz?Owszem pójdzie sobie " złodziej lub oprawca " tylko problem się zrobi jak wrócą w pięciu. 
Bardzo długo jeżdżę na zasiadki. Tylko raz zdarzyło się, że jakieś " super gieroje " co wyszły na przepustkę z pobliskiej jednostki wojskowej mieli problem po nocnej dyskusji. Obyło się bez pistoletów, noży czy innych granatów ;-)
JK [2013-02-08 11:28]

lord232

wiadomo że lepiej najpierw porozmawiać i wszystko załagodzić ale wiesz jak jest w życiu różnie bywa, i jak masz gaz pieprzowy lub pistolet gazowy w zanadrzu to jesteś bardziej spokojniejszy, mi na szczęście nic sie takiego nie prztrafiło jak tobie
[2013-02-08 11:39]

marekzalewski

gaz? pałki? broń? to chyba pomyliłem forum:) proponuję przed zasiadką wykopać głęboki dół nakryć siatką a jak w nocy pojawią się zbiry to powiedzieć, że tu zaraz schowałeś mnóstwo piwa i gorzałkę i możesz oddać i wskazać stronę tego dołka :) potem możesz ich bezpiecznie zasypać i dalej łowić:) ale żeby od razu przemoc stosować ??? :)
[2013-02-08 16:16]

Alkochol zawsze załagodzi sprawę. Widzisz 2 niepewnych gości i pytasz

-Panowie po kielichu walniecie?

-Co nie, no pewno

-No to zdrówko

-no dzięki cześć,polecamy się na przyszłosć

[2013-02-08 20:05]

Uki80

ja tam jezdze od 2 sezonow na nocki i jakos nigdy nikt sie nie przyczepil. moze dlatego, ze miejscowki bezpieczne. chociaz raz mi pod nogi wpadla wydra i wystraszyl mnie jelen we wrzesniu jak sie zaczelo rykowisko, ale w 3 sekundy bylem w aucie :)
[2013-02-08 20:19]

marexx

Ja jak jadę sam to zabieram:czyjnik ruchu i mój ulubiony Bokken jeden w aucie i jeden przed ale jak na razie to sie jeszcze (buraczki)nie od warzyły. [2013-02-09 00:27]

marexx

Psa rozmowa: jestem byłym Ubkiem i mam na Pani rodzinę teczkę. Kundlu czasy się zmieniły

[2013-02-09 01:15]

Uki80

ale w razie czego to dobrze mieć jakiś nożyk. tak na wszelki wypadek
[2013-02-09 15:14]

MASTINO

ale w razie czego to dobrze mieć jakiś nożyk. tak na wszelki wypadek

A jeździ ktoś na ryby bez nożyka?

[2013-02-09 20:47]

He he!!!! W myśl zasady-ten zastrzyk powinien pomóc, ale na wszelki wypadek dam ci jeszcze receptę [2013-02-09 21:03]

Rool

Tak słuchając wypowiedzi kilku (większości) osób to ładne psycho :| czego wy się boicie i po co wam gazy pieprzowe, maczety, może nawet bron palna ?To tylko wypad na ryby, a nie miesięczny survival na Alasce. Ja zawszę mam nożyk na rybach ale zapewniam że w nocy nie używam częściej niż w dzień
[2013-03-09 08:46]

Psiuku

Ja dość często uczęszczam z kolegami na Nocne wypady i zawsze z Happy Endem... Jedynie kto odwiedza nas nocą to inni wędkarze wędkujący obok z zapytaniem " Czy bierze " ;) Wiec żadne pałki, maczety są nie potrzebne...

Lepiej mieć nastawienie na obfity połów i sympatyczną atmosferę a nie zamartwiać sie innymi sprawami ;) Pozdrawiam... [2013-03-11 19:34]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia