Wyprawa na szczupaki z wędka konger

/ 28 odpowiedzi
Groszek97


Właśnie i mi się tak zdaje . Ale to jakaś różnica dla ryby jest czy przypon jest czy nie ?
Bo jeśli nie ma to znaczenia na ilość brań to spokojnie można zakladać dla pewności , prawda ?:) (2011/04/29 14:23)

LukaszM


Właśnie i mi się tak zdaje . Ale to jakaś różnica dla ryby jest czy przypon jest czy nie ?
Bo jeśli nie ma to znaczenia na ilość brań to spokojnie można zakladać dla pewności , prawda ?:)


Dla szczupaka jakiejś szczególnej różnicy nie zauważam, chyba że zawalę jakąś grubą stalkę, taką naprawdę grubą. Ale już przy połowie okonia różnica jest duża. Z twardym przyponem przynęta nie tak pracuje jak powinna. (2011/04/29 15:05)

MYSZKA86


Właśnie i mi się tak zdaje . Ale to jakaś różnica dla ryby jest czy przypon jest czy nie ?
Bo jeśli nie ma to znaczenia na ilość brań to spokojnie można zakładać dla pewności , prawda ?:)

szczupak jak łyknie porządnie to ugryzie, sandacza jeszcze nie złowiłem z przyponem, nie wiem jak okoń ale ten jak jest łapczywy to powinien brać i z przyponem mi sie wydaje (2011/04/29 15:08)