Wypożyczona łódź

/ 5 odpowiedzi
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy wypożyczając łódź z wypożyczalni na jeziorze to muszę się martwić czy jest ona zarejestrowana? Nie chciałbym łamać regulaminu, niestety nie mam własnej Łodzi a to jedyns dostępna opcja.
citipunk

jak ma numer rejestracyjny sprzętu służącego do amatorskiego połowu ryb na obu burtach to powinna być ok

(2018/08/02 22:44)

JKarp

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy wypożyczając łódź z wypożyczalni na jeziorze to muszę się martwić czy jest ona zarejestrowana? Nie chciałbym łamać regulaminu, niestety nie mam własnej Łodzi a to jedyns dostępna opcja.

Musisz niestety sprawdzić czy łódź jest zarejestrowana. Bez rejestracji nie możesz z niej łowić.
JKarp (2018/08/03 07:35)

osa12

Nie wszystkie jeziora to wody publiczne.
Tylko na wodach publicznych obowiązuje resjestracja łodzi.
Na wodach niepublicznych właściciel wody okresla zasady wędkowania. (to nie jest ustawowy Amatorski Połów Ryb) (2018/08/03 08:32)

Adrian.spinn

Niestety jest to wora Pzw a na burtach łodzi nie ma numerów, widać jestem skazany na łowienie z brzegu 😔 (2018/08/03 09:30)

osa12

Nie wszystkie wody PZW to wody publiczne.
Wody kupione przez PZW tracą taki staus. Wody dzierżawione od osób fizycznych lub prawnych też nie mają takiego statusu.
Często PZW określa swoje warunki połowu ryb na takich wodach.
Zadzwoń, zapytaj ..
(2018/08/03 11:00)