Zaloguj się do konta

Wypożyczania łodzi

utworzono: 2010/05/22 11:13
fellipe82

Mam pytanie czy jesli w swoim miescie mieli byscie mozliwosc pozyczenie  lodki wraz z przyczepka podpinaną  do auto korzystali byscie z takiej usługi , dzień wypzyczenia  to 60 zł  wogule czy ktos korzystał z  takiej formy i czy są one w innych miastach   ...co o tym myslicie [2010-05-22 11:13]

Fragles

Wszystko zależy ile razy  w sezonie masz zamiar wybrać się na ryby. Bo koszt wypożyczenia łódki jest dość duży. Może wartałoby się zastanowić nad kupnem własnej łodzi nawet na raty,jeżeli masz gdzie ją trzymać.
[2010-05-22 12:02]

jak chcesz plywac raz na jakis czas to ok ale jezeli czesciej to sie nie bedzie oplacalo lepiej zainwestuj w swoja wlasna lodke [2010-05-23 22:06]

Banita

jak chcesz plywac raz na jakis czas to ok ale jezeli czesciej to sie nie bedzie oplacalo lepiej zainwestuj w swoja wlasna lodke

Kupienie własnej łódki oczywiście ma sens, ale ma też wady;

1.        Trzeba mieć gdzie ją trzymać, oczywiście można ją zostawić na łowisku, ale?

2.        Potrzebne jest miejsce do jej przechowania np. zimą.

3.        Jeśli łódka będzie większa musisz mieć  przyczepkę do jej wożenia.

To są wady, ale są i zalety, wędkujesz tam gdzie chcesz.

Wypożyczalnie łódek wędkarski są bardzo dobrą alternatywą, jeśli wędkujesz nie za często z łódki a ceny są przystępne.

[2014-06-29 18:18]

Banita

Ta wypożyczalnia tak działa, szukasz informacji zadzwoń tam.

http://olx.pl/oferta/lodki-i-lodzie-wedkarskie-wynajem-lodek-wedkarskich-przez-telefon-CID619-ID4Hbnx.html#a3a5279871 [2014-07-04 06:54]

Mam pytanie czy jesli w swoim miescie mieli byscie mozliwosc pozyczenie  lodki wraz z przyczepka podpinaną  do auto korzystali byscie z takiej usługi , dzień wypzyczenia  to 60 zł  wogule czy ktos korzystał z  takiej formy i czy są one w innych miastach   ...co o tym myslicie

Jeśli chodzi o mnie to ja bym pewnie korzystał ponieważ nie na wszystkich łowiska są wypożyczalnie i w takim wypadku biorę łódkę z przyczepą z wypożyczalni i nad wodę.

Pozdrawiam Boczny Trok
[2014-07-04 10:28]

Grzesiek75

Tylko na jedno musicie przy wypożyczeniu łódki zwrócić uwagę. Rejestracja łodzi, kapok lub koło ratunkowe i gaśnica, mało które wypożyczalnie tym dysponują, PSR czy Policja wodna się nie cackają, mandaty są i to wysokie i nie interesuje ich żadne tłumaczenie. [2014-07-04 10:48]

Grzesiek75

Wody się nie gasi ,a gaśnica potrzebna jest po to by podczas kontroli przez PSR lub policje wodną nie dostać mandatu, niestety niewiedza kosztuje, a najlepsze jest to że osoby które prowadzą takie wypożyczalnie o tym nie wiedzą lub wiedzą ale mają to w d... bo przecież oni mandatu niedostaną tylko wędkarz. Dziwi mnie tylko to że ty o tym nie masz pojęcia. [2014-07-05 10:11]

Banita

Grzesiu gaśnica jest potrzebna, kiedy masz silnik spalinowy,

albo tam u Ciebie przepisów nie znają, albo chcą za dużo zarobić

na wędkarzach i was w H robią.

A może Ty coś pokręciłeś.

[2014-07-05 20:23]

Grzesiek75

Nieważne czy masz silnik spalinowy czy nie, jak masz łódkę powyżej 3,5 metra musisz posiadać gaśnicę i to 2,5 kg, tak stanowią przepisy, dla wszystkich są takie same. [2014-07-06 13:23]

Banita

Wychodzi Grzesiu na to, że osoby uprawnione do kontroli w twoim  rejonie są

bezmózgowcami, którzy bzdurne Tusko-przepisy traktują zbyt poważnie, żeby

uprzykrzyć ludziom życie.

Czy wyobrażasz sobie kajak (ma około 5 m) z gaśnicą 2,5 kg, bosakiem,

co najmniej dwoma odbijaczami, kołem ratunkowym i oczywiście

dwoma kapokami itp., bzdurami.

[2014-07-06 15:18]

HornBoats

Kajak to nie łódź podobnie jak rowery wodne
[2014-07-07 01:20]

Banita

Kajak to nie łódź podobnie jak rowery wodne

Masz rację kajak to statek sportowy.

[2014-07-07 06:59]

HornBoats

tak, okręt :-)))
[2014-07-07 09:28]

Banita

tak, okręt :-))) podwodny!!!

[2014-07-07 20:37]

Walenty G

Ta wypożyczalnia tak działa, szukasz informacji zadzwoń tam.

http://olx.pl/oferta/lodki-i-lodzie-wedkarskie-wynajem-lodek-wedkarskich-przez-telefon-CID619-ID4Hbnx.html#a3a5279871

W 2015 też.

[2015-02-27 21:35]

Walenty G

Znalazłem i w 2015 roku będzie czynna.

http://olx.pl/oferta/mobilna-wypozyczalnia-lodek-CID619-ID5Z1y3.html#d0b4aa57cb

[2015-03-10 16:09]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia