Wypożyczalnia łódek wędkarskich

/ 16 odpowiedzi / 3 zdjęć
Mam pytanie czy jesli w swoim miescie mieli byscie mozliwosc pozyczenie lodki wraz z przyczepka podpinaną do auto korzystali byscie z takiej usługi , dzień wypzyczenia to 60 zł wogule czy ktos korzystał z takiej formy i czy są one w innych miastach ...co o tym myslicie
fellipe82


pytam bo zastanawiam sie czy  nie zacząc wypożyczac łodek z przyczepami (2010/05/22 13:23)

saw


Tak pomysł fajny, sam bym korzystał gdyby była taka możliwość w moim mieście i gdybym miał hak w aucie. Wszystko cacy ale jaką łódkę proponujesz za te 60zł. (2010/05/23 18:10)

SVT


Ciekawy temat, więc go odświeżam.

Z doświadczenia wiem, że raczej wynajęcie tanio łódki na cały dzień graniczy z cudem, dlatego każda możliwość jej wypożyczenia jest mile widziana przez wędkarzy.

http://olx.pl/oferta/lodki-i-lodzie-wedkarskie-wynajem-lodek-wedkarskich-przez-telefon-CID619-ID4Hbnx.html#a3a5279871
Wklejasz link i się nie dowiadujesz o co z tym wynajmem chodzi. Z tego linku wynajem łodzi, jest tylko na akwen komercyjny, wynajmujesz i jesteś zmuszony łowić na ich jeziorze. Wyjazd na inne wody, poza ich obszarem, jest niemożliwy. (2014/06/25 07:40)

Banita


Myślę kolego SVT, że się mylisz, ale to jest specyfika tego regionu w okolicach Kołobrzegu wody PZW to raczej kałuże o powierzchni kilku hektarów, Większe jeziora jak Resko Przymorskie i Kamnica to jeziora Spółki Rybackiej z Mielna.

Jeśli jednak będziesz chciał wypożyczyć łódkę na kilka dni na inne jeziora to wypożyczasz przyczepkę i łódkę i możesz zabrać ją tam gdzie chcesz.

http://olx.pl/oferta/wypozyczalnia-lodek-wedkarskich-na-jeziorze-kamienica-kamica-dargocice-CID619-ID4HZn1.html#a3a5279871 (2014/06/25 20:16)

SVT


Myślę kolego SVT, że się mylisz, ale to jest specyfika tego regionu w okolicach Kołobrzegu wody PZW to raczej kałuże o powierzchni kilku hektarów, Większe jeziora jak Resko Przymorskie i Kamnica to jeziora Spółki Rybackiej z Mielna.

Jeśli jednak będziesz chciał wypożyczyć łódkę na kilka dni na inne jeziora to wypożyczasz przyczepkę i łódkę i możesz zabrać ją tam gdzie chcesz.

http://olx.pl/oferta/wypozyczalnia-lodek-wedkarskich-na-jeziorze-kamienica-kamica-dargocice-CID619-ID4HZn1.html#a3a5279871

Zadzwoń a sie upewnisz. (2014/06/26 12:45)

Grzesiek75


A czy za te 60 złotych każda łódka będzie posiadała rejestracje łodzi, kapok lub koło ratunkowe, gaśnice, i silnik? (2014/06/26 13:08)

Banita


A czy za te 60 złotych każda łódka będzie posiadała rejestracje łodzi, kapok lub koło ratunkowe, gaśnice, i silnik?

 

Gdyby to było np. 60 € to myślę, że i przewodnik wędkarski by się znalazł.



 

(2014/06/26 21:19)

Grzesiek75




Banita

Myślę kolego SVT, że się mylisz, ale to jest specyfika tego regionu w okolicach Kołobrzegu wody PZW to raczej kałuże o powierzchni kilku hektarów, Większe jeziora jak Resko Przymorskie i Kamnica to jeziora Spółki Rybackiej z Mielna.

Jeśli jednak będziesz chciał wypożyczyć łódkę na kilka dni na inne jeziora to wypożyczasz przyczepkę i łódkę i możesz zabrać ją tam gdzie chcesz.

http://olx.pl/oferta/wypozyczalnia-lodek-wedkarskich-na-jeziorze-kamienica-kamica-dargocice-CID619-ID4HZn1.html#a3a5279871
 
Kolego co to są za łódki na zamieszczonym przez ciebie linku, pytam bo mam taką samą , a nie wiem  nic o niej, przyzwoita czy jakiś szajs? (2014/06/27 09:32)

Grzesiek75


Czyli na moją kałuże nie jest taka zła, dzięki za odpowiedź. (2014/06/27 17:20)

Banita


Te łódki nadają się nie tylko na kałuże, ale i większe zbiorniki wodne.

(2014/07/09 06:54)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Draq


Takim mięsiarzom jak na zdjęciu głównym to i za tysiąc dziennie bym nie wypożyczył :D (2014/07/09 08:00)

Iras1975


Takim mięsiarzom jak na zdjęciu głównym to i za tysiąc dziennie bym nie wypożyczył :D

Zaraz tam mięsiarze.. to przewodnicy wędkarscy. ;) (2014/07/09 08:44)

Banita


Oj tam, oj tam, oni wogóle ryb nie jedzą to dla małego kotka.

(2014/07/09 16:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.