Wyposażenie wędkarza

/ 13 odpowiedzi
Mam pytanie, 
jak wybrać się na ryby żeby niczego nie zapomnieć  ?
bar7064


witam, myślę ze na ryby powinieneś zabrać wędkę z kołowrotkiem i żyłką i jakaś przynętę głównie sprzęt wędkarski i przynęty, jeśli nie chcesz łowić ryb to weź kumpli i browar to wypad na ryby też się wam uda, pozdrawiam życzę dobrego wypadu na ryby ;) (2011/04/19 18:06)

roman76


no nie wypada zapomnieć karty wedkarskiej (2011/04/19 19:12)

u?ytkownik61983


Z czym pytasz ? a więc z nadzieją i wiarą że miło spędzisz dzień................

Pozdrawiam.

(2011/04/19 19:15)

nipo1997


chodzi mi bardziej o rzeczy materialne bo nie chcem niczego zapomnieć =) (2011/04/19 19:18)

JAQU


..jeśli jesteś początkujący zabierz po prostu wszystko ca masz. (2011/04/19 20:22)

nipo1997


dobry pomysł ale może bardziej szczegółowo bo mam zamiar jechać rowerem . (2011/04/19 20:23)

Artur z Ketrzyna


dobry pomysł ale może bardziej szczegułowo bo mam zamiar jechać rowerem ??

Jak jeździsz rowerem na ryby zaopatrz go w koszyk na bagażniku. W nim zmieścisz skrzynkę wędkarską z przyborami wędkarskimi (wyhaczacz, spławik, ołowie, haczyki, sztuczne przynęty i inne przybory wędkarskie), siatkę na ryby i prowiant, nawet wygodne krzesełko wędkarskie. No i napewno nie zapomnij o przynęcie i ewentualnej zanęcie (może jakieś malutkie wiaderko lub miseczkę do jej rozrobienia). Wędki w pokrowcu lub plecaku na plecy i wio nad wodę.
 I jak koledzy wspominali ZEZWOLENIE z dowodem lub legitymacją szkolną. (2011/04/19 21:20)

Jack14


O i już tylko legitymacja szkolna wystarczy. To coś nowego.

Po dobrym winie chyba nie wystarczy legitymacja i zezwolenie (no chyba, że od ojca :-))

(2011/04/19 21:36)

Artur z Ketrzyna


O i już tylko legitymacja szkolna wystarczy. To coś nowego.

Po dobrym winie chyba nie wystarczy legitymacja i zezwolenie (no chyba, że od ojca :-))


Nie wiem co kolegę śmieszy?

Napisałem; "I jak koledzy wspominali ZEZWOLENIE z dowodem lub legitymacją szkolną."
  Bo dorosły legitymuje się dowodem osobistym bądź innym dokumentem ze zdjęciem. Zaś młodzieniec posiada tylko legitymację szkolną i kartę rowerową (na inne dokumenty jest za młody).
Znam/znałem, (nawet kiedyś ja) wielu młodych wędkarzy, w wieku od 12 do 18 roku życia nie mogą/mogli posiadać dowodu osobistego ( z wyjątkiem nielicznych z dowodem tymczasowym). A kartę wędkarską już tak, więc nad wodę są i byli zobowiązani zabierać nie tylko kartę wędkarską, ale też dokument potwierdzający tożsamość czyli legitymację szkolną.
(2011/04/20 07:37)

Jack14


Kolego Arturze po winie na rowerze to czy masz dowod osobisty czy też legitymację z zezwoleniem do amatorskiego połowu ryb dla naszych "organów (czytaj Policja)" w przypadku zatrzymania jest bez znaczenia bo kara i tak będzie.

Pozdrawiam.

(2011/04/20 17:59)

nipo1997


Wielkie dzięki wszystkim za pomoc przyda się =) (2011/04/20 19:55)