"Wypoczynek Górnika"

/ 19 odpowiedzi

Witam.

Czy którys z kolegów zna zasady na 2011 rok na łowisku "Wypoczynek Górnika"  w Świętochłowicach niedaleko "Skałki" .

Wiem , że mając opłaconą kartę wedkarską niezbędna jest dodatkowa opłata .

Z góry dziekuję za informacje.

zbynio5o


Jeżeli chodzi Ci o staw Magiera w Św-cach, to jest to "sekcyjny". Kiedyś Pzw.
Na miejcu można sie wszystkiego dowiedzieć. Pare lat temu wpisowe i człn. wynosiło
 ok. 150zł.(sezon)   Nie wiem czy przyjmują w swoje szeregi ? (2011/01/07 00:46)

Pontus


Witam.

Chodzi mi o staw "Wojskowy " /obok Stawu skałka/

Link do strony pokazującej  lokalizacje http://wikimapia.org/7444724/pl/Staw-Magiera. Wspomniany przez ciebie staw 'Magiery " znjduje się po drugiej strony "Średnicówki " .

Staw ten znajduje się w bezposrednim sąsiectwie ogrudków działkowych.

 Z góry dziekuje za pomoc.

(2011/01/07 17:31)

koleb27


witam jezeli chodzi o sekcje obok skalki to ja do niej naleze juz 3lata i wiec karta wedkarska nie musi byc cala oplacona tylko wystarczy te 60zl wpisowego zeby bylo a jezeli chodzi o sekcje to wiec tak ja jako nowy czlonek placilem 230zl za pierwszym razem a potem po 170zl rocznie.Wiem ze jest to duzo ale naprawde sie oplaca z tego powodu ze ryby jest tam mnostwo w ciagu roku sa 3 zarybienia karpiem 2 zarybienia pstragiem i 2 zarybienia jakims miksem czyli leszcz jaz i inne tego typu.Wiec ryby jest naprawde mnostwo,aha nie wolna lowic na fedre ale mozna uzywac zanety z reki i gabli.Lowic wolno od poniedzialku do czwartku od 4:00 do 23:00 a w piatek i sobote nocki i jezeli wypadnie swieto w tygodniu to dzien poprzedzajacy tez wolno nocki robic.To chyba tyle odemnie ale musisz sie sam wybrac i dogadac szczegoly.Ryby wystepujace na tym stawie:karp,amur,lin,leszcz,sum,szczupak,sandacz,pstrag,jesiotr,dubel,jaz,no i drobnica mysle ze pomoglem:) (2011/01/12 16:00)

tomaspl


A kiedy będzie jakieś zebranie członków lub kiedy można się zapisać do sekcji ?? w jakie dni można zapytać o jakieś info ? (2011/01/12 20:56)

koleb27


A kiedy będzie jakieś zebranie członków lub kiedy można się zapisać do sekcji ?? w jakie dni można zapytać o jakieś info ?


Witam hmm wiesz co jezeli ci zalezy bardzo zeby sie zapisac na sekcje o ktorej napisalem maly post to bys musial dziennie sie tam przejsc w godzinach 13-16 zawsze tam ktos bedzie i pytaj o Alojza to jest prezes sekcji.Rybaczowka znajduje sie od strony ogrodkow zreszta tudno jej nie zauwazyc pozdrawiam:) (2011/01/13 16:52)

Pontus


Witam.

Dziś zapisałem sie do sekcji. Teraz tylko czekam jak zniknie lód i na ryby :) Pozdrawiam Tomek (Pontus) z Chorzowa

 

(2011/02/16 22:08)

tomaspl


Heh to jest nas dwóch , do zobaczenia na stawie . (2011/02/20 08:19)

Pontus


W regulaminie sekcji jest jest informacja , że  "nie wolno łowić na sprężynę" .

Czy ten zakaz dotyczy również łowienia z koszyczkiem zanętowwym np. z gruntu ?

Pozdrawiam

 

(2011/02/27 12:57)

koleb27


W regulaminie sekcji jest jest informacja , że  "nie wolno łowić na sprężynę" .

Czy ten zakaz dotyczy również łowienia z koszyczkiem zanętowwym np. z gruntu ?

Pozdrawiam

 


tak dokladnie nie wolno lowic ani na sprezyne ani z koszyczkiem zanetowym. (2011/02/28 19:45)

Pontus


To może poradzisz jaki zestaw gruntowy sprawdza sie na tym łowisku .

pozdrawiam

(2011/03/01 17:02)

tomaspl


Myślę że zostają przeróżne ciężarki ołowiane . (2011/03/01 21:54)

koleb27


Myślę że zostają przeróżne ciężarki ołowiane .


Witam zestaw gruntowy najzwyklejszy tylko zamiast koszyczka zanetowego to przypnij do rurki antysplontaniowej najnormalniejszy ciezarek olowiany a ciezar tego olowiu to juz zalezy od ciebie.Ja osobiscie lowie jedna wedka na pioro druga gruntowka i powiem szczerze ze wiekszosc ryb na tym lowisku mam wyciagniete na pioro:)wszystko zalezy w jakim miejscu usiadziesz musisz poprostu poznac lowisko a jezeli mam byc szczery co do bran to jest tak:" Z JASNEGO NA CIEMNE I Z CIEMNEGO NA JASNE"mam nadzieje ze wiesz co to znaczy.pozdrawiam:) (2011/03/04 08:52)

tomaspl


koleb27 jeśli możesz napisać coś o zawodach spławikowych które będą 10 kwietnia czy brałeś już udział w takich zawodach na oskarze ? Jesli tak napisz jak mniej więcej to się ma. Jakie zasady (ograniczenia np. do zanęty i czasu itp) (2011/03/23 08:51)

koleb27


A wiec na poczatku niestety musze powiedziec ze nie oplacilem sekcji :oskar: z braku kasy i czasu co do zawodow to zawsze zbiorka byla o 7 losowanie stanowisk potem rozejscie sie na stanowiska,potem sygnal do necenia i sygnal do lowienia. o godzinie 12 byl koniec zawodow i lowi sie tylko na 1 wedke na splawik oczywiscie mozesz miec przygotowane 4 wedki kazda z innym zestawem ale lowi sie na 1 wedke :) potem chodzi prezes czyli Alojz z jeszcze kims i masz wazenie no a potem czekasz na wyniki :) oczywiscie liczy sie kazda ryba MIAROWA na zawodach;) to chyba tyle. (2011/03/28 17:34)

koleb27


Witam a jednak zmobilizowalem sie i swoje wydatki i zaplacilem za sekcje :) wiec panowie widzimy sie na zawodach w niedziele :) Pontus a czy przypadkiem nie stalem obok Ciebie w niedziele na rybach bylem u brata co siedzial z twojej prawej strony  ;) (2011/04/04 18:17)

wrobel77


No to Panowie powodzenia jutro. Niestety mnie nie bedzie bo Alojz dzisiaj zamknal liste:( Przyjade po 12 i tez posmigam. Mam nadzieje ze jeszcze cos zostanie w stawie:) (2011/04/09 19:39)

kuhcik1


Polecam staw sekcyjny DOLINA GÓRNIKA W CHORZOWIE OPŁATA ROCZNA 200 zł  RYBY MNÓSTWO DO DYSPOZYCJI DWA STAWY POŁĄCZONE KANAŁEM  ,CISZA I SPOKÓJ W PRZECIWIEŃSTWIE DO SEKCJI OSKAR. (2011/04/13 07:11)

koleb27


Polecam staw sekcyjny DOLINA GÓRNIKA W CHORZOWIE OPŁATA ROCZNA 200 zł  RYBY MNÓSTWO DO DYSPOZYCJI DWA STAWY POŁĄCZONE KANAŁEM  ,CISZA I SPOKÓJ W PRZECIWIEŃSTWIE DO SEKCJI OSKAR.

Nierozumie zdania "cisza i spokoj w przeciwienstwie do sekcji oskar"??? a co do ryby to u nas na oskarze tez jest jej mnostwo i prosze sie zle niewypowiadac na jej temat bo tutaj nikt zle nie pisze o sekcji ktora jest na lidze  wiec nie rob koles zamentu i nie pisz pierdol!!! (2011/04/13 09:12)

tomaspl


Może lepiej napisz ile trzeba odrobić godzin czynu społecznego na dolinie górnika :) 

a na oskarze jest tak samo wiele rybek jak na dolinie .pozdrawiam

(2011/04/20 14:42)