Wypadek Roberta Kubicy

/ 17 odpowiedzi
Robert miał dziś wypadek na trasie rajdu Ronde di Andora.
Mam nadzieję, że uda mu się dojść do siebie przed startami w F1. Niestety wieści nie są zbyt optymistyczne. Prawdopodobnie ma złamaną nogę i rękę w kilku miejscach. Szkoda, że tak się stało...
Pasja rajdowa była bardzo silna. trzymajmy za niego kciuki, aby pierwsze informacje nie potwierdziły się i obrażenia nie były aż tak duże.
T12tom
u?ytkownik50133

Robert miał dziś wypadek na trasie rajdu Ronde di Andora.
Mam nadzieję, że uda mu się dojść do siebie przed startami w F1. Niestety wieści nie są zbyt optymistyczne. Prawdopodobnie ma złamaną nogę i rękę w kilku miejscach. Szkoda, że tak się stało...
Pasja rajdowa była bardzo silna. trzymajmy za niego kciuki, aby pierwsze informacje nie potwierdziły się i obrażenia nie były aż tak duże.
T12tom

no ładnie go połamało .... wypadł z toru , a żeby wydostać go z samochodu musieli go przeciąć ... wątpie żeby Robert pozbierał się na pierwszy wyścig bo przecież to już luty a pierwsze GP już w marcu .... ale i tak mam nadzieje że pojedzie , tym bardziej , że na testach jeździł super . (2011/02/06 13:29)

Jędrula

On jest uparty jak osioł ten nasz Robercik ale nie wiem czy da radę ? Mówię , trzeba czekać co powiedza po badaniach , jeżeli faktycznie będą złamania to jest pozamiatane :( (2011/02/06 13:33)

u?ytkownik50133

On jest uparty jak osioł ten nasz Robercik ale nie wiem czy da radę ? Mówię , trzeba czekać co powiedza po badaniach , jeżeli faktycznie będą złamania to jest pozamiatane :(

no niestety krążą nawet pogłoski o amputacji dłoni ....
tu macie koledzy najświeższe info .
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Informacje-o-wypadku-Kubicy,wid,13106448,wiadomosc.html (2011/02/06 13:36)

Rufin

Straszna tragedia-szkoda chłopaka.Miejmy nadzieję,że jednak obrażenia nie są aż tak poważne i że jeszcze zobaczymy Roberta na torach F1.Trzymam kciuki za niego........ (2011/02/06 17:18)

dariuszdyl

Na bierząco podawane informacje http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Ronde-di-Andora-wypadek-Kubicy-raport,wid,13106448,wiadomosc.html
Informacja z 17:15 Świetne informacje przekazał menadżer naszego kierowcy Daniele Morelli. "Nie będzie amputacji dłoni" (2011/02/06 18:50)

t12tom

Świetne, to będą gdy usiądzie znów w bolidzie. Na szczęście najlepsi specjaliści go składają. Robert wracaj do zdrowia, bo oglądanie F1 bez Ciebie to nie to... Trzymaj się twardzielu. (2011/02/06 20:22)

bartek05

Ja mieszkam we Włoszech i do tego szpitalu mam z 7 km może pojadę go odwiedzić oby mu się udało wyzdrowieć (2011/02/06 21:05)

Jędrula

To pozamiatane , Kubicę czeka kilkumiesięczna rekonwalescencja i rehabiltacja.

PO zawodach :(

(2011/02/07 08:51)

Jędrula

Szlag by to trafił !! (2011/02/07 11:11)

robcio2535

Chciałbym napisać ze nie ma co myśleć naprzód ale tak nie jest bo człowiek sie nad tym zastanawia jak to bedzie teraz ? ale na chwile obecną jest za mało danych co i jak bedzie z Robertem . Wiem ze bedzie pod opieką specjalistów a to najważniejsze :-) (2011/02/07 11:23)

poszukiwaczsandacza

moim zdaniem, nie powinien jezdzic w tych glupich rajdach bo to jest gorsze ryzyko od wyscigach w f1, mimo wszystko, jest dobrym kierowca i zycze mu powrotu do zdrowia ;) (2011/02/08 21:14)

t12tom

A tak to było
bariera wystawała aż z bagażnika, niesamowite i straszne.
http://f1.wp.pl/gid,13111320,img,13111409,kat,48594,galeriazdjecie.html (2011/02/09 10:00)

t12tom

a na tym filmie jest rekonstrukcja, bodajże z TVN. Widać dokładnie jak barierka przeszywa samochód na wylot. Że też ktoś dopuszcza taką drogę do użytku, to szok. Prokurator powinien wejść w pierwszej kolejności na urzędasów, którzy odebrali tak wykonaną barierkę energochłonną przy drodze. To niesamowite, że takie coś ma "chronić" pojazdy i ludzi...

Polecam film http://www.youtube.com/watch?v=VsXkXjVjjL8 (2011/02/09 10:05)

JaroDaw

a na tym filmie jest rekonstrukcja, bodajże z TVN. Widać dokładnie jak barierka przeszywa samochód na wylot. Że też ktoś dopuszcza taką drogę do użytku, to szok. Prokurator powinien wejść w pierwszej kolejności na urzędasów, którzy odebrali tak wykonaną barierkę energochłonną przy drodze. To niesamowite, że takie coś ma "chronić" pojazdy i ludzi...

Polecam film http://www.youtube.com/watch?v=VsXkXjVjjL8

Zwróć kolego uwagę, że po pierwsze te bariery chronią przed spadnięciem ze skarpy, po drugie ta droga nie jest przeznaczona do jazdy z "rajdową" techniką i prędkością, a po trzecie rajdy samochodowe to sport niebezpieczny i dla tego tak chętnie oglądany, o czym doskonale kierowcy wiedzą.
Też trzymam kciuki za Roberta, życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i z nie cierpliwością czekam aż znów zasiądzie w bolidzie F1. (2011/02/09 11:18)

polobmw

moim zdaniem, nie powinien jezdzic w tych glupich rajdach bo to jest gorsze ryzyko od wyscigach w f1, mimo wszystko, jest dobrym kierowca i zycze mu powrotu do zdrowia ;)

musisz sobie zdawać sprawę że on stale potrzebuje coraz większej dawki adrenaliny gwarantuję Tobie że też byś chciał pojeżdzić w rajdach na jego miejscu . (2011/02/09 16:11)