Wypad na ryby z rodziną

/ 12 odpowiedzi
Już zima i straszne nudy dlatego postanowiłem,że opisze jeden z moich kilku wypadów na ryby z wujkiem.Było to w wakacje,piękna pogoda i dużo wolnego czasu,więc idę do wujka z pytaniem czy nie poszedłby ze mną na ryby.Wujek zgodził się od razu,ale nie miał chwilowo wędki ,więc wzięliśmy tylko mojego teleskopa.Po kilku minutach jesteśmy na miejscu,mały zbiornik o którym wiemy tylko ja i on,ale nigdy tam nie łowiliśmy.Rozkładamy się zakładamy na haczyk 6 czerwonego robaka i zarzucam,czas mija wujek chodzi na około zbiornika w poszukiwaniu dobrego miejsca w którym żerują rybki.Po chwili nie ma spławika,zacinam i czuje,że coś jest,moment i na brzegu piękny okoń 30pare cm.Cieszę się,ponieważ to mój pierwszy okoń jakiego złowiłem,a łowię dopiero od początku wakacji.Dobra znowu czerwony robak i zarzucam.Po chwili branie,wujek mówi zacinaj,zacinam,ale niestety prawie przy samym brzegu zrywa się ładny karaś.No cóż jeszcze zbyt mało doświadczenia.Znowu robak i zarzut.Czekamy długo już miałem wyciągać spławik a tu nagle spławik pod wodą tym razem zacina wujek,po chwili na brzegu melduje się ładny linek.Później nie było już brań i zwinęliśmy się do domu,ale byliśmy zadowoleni,ponieważ już wiemy,że mamy świetny zbiornik o którym wiemy tylko my i są tam ładne ryby.Kilka dni później wujek złowił tam szczupaka 72cm ale nie mamy zdjęc,teraz zima i trzeba czekać do wiosny na kolejne wypady.POZDRAWIAM

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

z@mela

mogłeś oszczędzić  zdjęcia  lina leżącego na betonie . (2013/01/23 17:46)

jacenty75

mogłeś oszczędzić  zdjęcia  lina leżącego na betonie .

Dlaczego? Zdjęcie prezentuje złapaną rybę - miał je zrobić w akwarium żeby było pięknie? (2013/01/23 18:31)

szyspinn29

E tam takie pierdzielenie, złowił rybkę, pochwalił się a Ty zamiast pogratulować to się czepiasz. C&R przysłania Wam już kompletnie idee wędkowania . Zdj. mogło by być zrobione na tle śniegu, zieleni itd. Ale jest inne i co z tego? Rybka jest najważniejsza ! GRATULACJE !!!! (2013/01/23 19:52)

grzesiu92

E tam takie pierdzielenie, złowił rybkę, pochwalił się a Ty zamiast pogratulować to się czepiasz. C&R przysłania Wam już kompletnie idee wędkowania . Zdj. mogło by być zrobione na tle śniegu, zieleni itd. Ale jest inne i co z tego? Rybka jest najważniejsza ! GRATULACJE !!!!

Hehe znam paru takich. Wielce przepisowi a jak nikt nie widzi - wszystko do wora ^^ (2013/01/23 20:18)

zibipilkarz

Super rybka .. Jak na pierwszy rok łowienia to całkiem nieźle ci idzie. Powodzenia w przyszłym sezonie (2013/01/23 20:35)

zeus836

Pogratulować koledze !! Dalszych sukcesów życzę (2013/01/23 21:21)

Misiek8181

Pogratulować koledze !! Dalszych sukcesów życzę

Również gratuluję. Niedługo wszyscy wystartujemy z kijami więc będziemy mieli co pokazać.Pozdrawiam. (2013/01/24 10:12)

1998ad1998

rybka wcale nie zostala zjedzona tylko bylem soe pochwalic tacie i zrobilem zdjecie na tarasie a potem znów wypuscilem tylko ze do stawu wujka (2013/01/24 12:06)

1998ad1998

dzieki i tez zycze powodzenia (2013/01/24 12:07)

bednar14

rybka wcale nie zostala zjedzona tylko bylem soe pochwalic tacie i zrobilem zdjecie na tarasie a potem znów wypuscilem tylko ze do stawu wujka

To trak jak by została zjedzona bo w wodzie PZW już nie pożyje ;-( (2013/01/24 15:39)

1998ad1998

wiem ale juz reszta ryb zostaje wypuszczana do wody tam gdzie złapana (2013/01/24 16:18)

kieloni

rybka wcale nie zostala zjedzona tylko bylem soe pochwalic tacie i zrobilem zdjecie na tarasie a potem znów wypuscilem tylko ze do stawu wujka

To trak jak by została zjedzona bo w wodzie PZW już nie pożyje ;-(

Ryba nie była złowiona na wodzie PZW :)  (2013/01/24 17:28)