Zaloguj się do konta

Wyniki konkursu

utworzono: 2012/09/03 12:13
marcin4321

Witam. Moje takie pytanko, czemu zawsze wygrane numery zaczynają się od 600 ileś ? Było tylko jedno 500 ileś, ja mam 7-set pare początek i jeszcze nigdy nie widziałem od 700 numeru..Te od 6 to numery prezesów redakcji czy jak? Kilka razy wysyłałem i nigdy nic. Czy tylko ja sądze, że to ta piepszona Polska i wszędzie przekręty?
[2012-09-03 12:13]

Fix

Trochę kultury, widocznie większośc osób ma z takim numerem ciężko pojąc nie? jeśli się nie podoba to nie bierz w tym udziału, zresztą to nie jest losowanie poczytaj w regulaminie, konkursy są okej, 2 razy wygrałem. [2012-09-03 12:18]

krychu26

był też nr 700 chyba w każdym razie na 7  [2012-09-03 12:27]

Trochę kultury, widocznie większośc osób ma z takim numerem ciężko pojąc nie? jeśli się nie podoba to nie bierz w tym udziału, zresztą to nie jest losowanie poczytaj w regulaminie, konkursy są okej, 2 razy wygrałem.

Skąd kolego masz 100 procentową pewnośc że konkursy są ok, sugerujesz się tylko tym że dwa razy wygrałeś?

[2012-09-03 12:40]

jacenty75

W temacie losowania numerów tel. po raz kolejny wypowiadać się nie będe bo wg. mnie regulamin konkursów jest do D....y i to bardzo czarnej ale dlaczego Redakcja przy ogłoszeniu wyników nie podaje przynajmniej prawidłowej odpowiedzi? [2012-09-03 12:42]

Fix

W temacie losowania numerów tel. po raz kolejny wypowiadać się nie będe bo wg. mnie regulamin konkursów jest do D....y i to bardzo czarnej ale dlaczego Redakcja przy ogłoszeniu wyników nie podaje przynajmniej prawidłowej odpowiedzi?

zgadzam się co do regulaminu jest grzecznie mówiąc dziwny, lepsze byłoby losowanie, ale jest jaki jest, zdanie swoje mogę miec sądzę że konkursy są okej, ciężko wygracale co zrobisz, właściwie to dlaczego jest taki regulamin? wie ktoś? [2012-09-03 13:08]

getka

W temacie losowania numerów tel. po raz kolejny wypowiadać się nie będe bo wg. mnie regulamin konkursów jest do D....y i to bardzo czarnej ale dlaczego Redakcja przy ogłoszeniu wyników nie podaje przynajmniej prawidłowej odpowiedzi?

zgadzam się co do regulaminu jest grzecznie mówiąc dziwny, lepsze byłoby losowanie, ale jest jaki jest, zdanie swoje mogę miec sądzę że konkursy są okej, ciężko wygracale co zrobisz, właściwie to dlaczego jest taki regulamin? wie ktoś?

podpisuje się pod tym i przydało by się go może zmienić  los szczęścia bo niestety często wygrywają "nowi" i niema podanej odpowiedzi przy rozwiązaniu konkursu a według mnie być powinna dla samej jasności czy dobrze odpowiedzieliśmy..
[2012-09-03 15:12]

Wystarczy spojrzeć na profil Fixa i jego znajomych - wtedy jasne staną się jego konkursowe wygrane pozdr. [2012-09-03 16:25]

JKarp

Wystarczy spojrzeć na profil Fixa i jego znajomych - wtedy jasne staną się jego konkursowe wygrane pozdr.

CześćA jaśniej?Bo jeśli uważasz, że profil i znajomi mają jakiekolwiek znaczenie to się grybo mylisz.JK [2012-09-03 16:39]

Jaśniej , by się wiązało z kolejnym usunięciem mnie z portalu ; pozdr. [2012-09-03 16:45]

marcin4321

Trochę kultury, widocznie większośc osób ma z takim numerem ciężko pojąc nie? jeśli się nie podoba to nie bierz w tym udziału, zresztą to nie jest losowanie poczytaj w regulaminie, konkursy są okej, 2 razy wygrałem.

Trochę kultury? A o co Ci chodzi kolego ? Obraziłem Ciebie, lub kogoś z portalu ,że piszesz o kulturze? I że jak mi się nie podoba, to mam nie brać udziału. Rozróżniasz pytanie od nakazu? raczej nie. Tak w ogóle, to akurat nie wiem jak to jest, i ciekawe skąd Ty wiesz dokładnie, że po prostu większość numerów zaczyna się od 6-set ileś. No ale jak tak piszesz, to wypada się Cb posłuchać, no kulture trzeba mieć nie.? : )

[2012-09-03 16:48]

Fix

Nie miło się czyta o swoim "piepsz***" państwie, mnie obrażasz,  ja nie wiem dokładnie to jest moje zdanie możesz się z nim nie zgadzac, 
LOTTO mi to ;) tak po za tym oni tyle kasy mają z tych smsów że starczy im, kulturę oczywiscie że trzeba miec ;D

@getka, powiedziałeś że często wygrywają nowi, pewnie ale obstawiaj też że wygrywają i ci co nawet nie są jeszcze zarejestrowani :D

@erni41 info z twojego profilu "  Moimi ostatnimi dokonaniami było podwójne wykluczenie mnie z portalu dzięki umieszczaniu niewygodnych / lecz w żaden sposób nie łamiących regulaminu Portalu / dla nadwrażliwych i wszechwładnych modelatorów na czele z generałem Adlerem postów Obecnie wyłącznie wędkuję , niechętnie przerywając to zajęcie spowodowane musem prowadzenie zajęć w WSZiF "  i ty się dziwisz dlaczego Cię banują? twoja nie zrozumiała gadka naprawdę drażni, powinieneś dostac PERMA na IP.
[2012-09-03 17:29]

Mija

Przestałam brać udział w tych konkursach jak tylko przeczytałam regulamin. Sposób losowania wygranych to paranoja i nie ma to nic wspólnego ze szczęściem w grach jakichkolwiek.
Wolę sobie kupić zakład Lotto :) [2012-09-03 17:47]

@erni41 info z twojego profilu "  Moimi ostatnimi dokonaniami było podwójne wykluczenie mnie z portalu dzięki umieszczaniu niewygodnych / lecz w żaden sposób nie łamiących regulaminu Portalu / dla nadwrażliwych i wszechwładnych modelatorów na czele z generałem Adlerem postów Obecnie wyłącznie wędkuję , niechętnie przerywając to zajęcie spowodowane musem prowadzenie zajęć w WSZiF "  i ty się dziwisz dlaczego Cię banują? twoja nie zrozumiała gadka naprawdę drażni, powinieneś dostac PERMA na IP.
Czym skorupka za młodu...Widać , że kol. Fix znalazł godnych nauczycieli ! - do przodu i po trupach ! - życzę nieskazitelnego rozwoju na życiowej drodze !A Pani Mija ma 100 % racje - mieszkamy w Polsce - jak można coś wygrać w jakimkolwiek konkursie , czy losowaniu jak nagrody zostały przydzielone już wcześniej /  

[2012-09-03 18:05]

perwer

Przestałam brać udział w tych konkursach jak tylko przeczytałam regulamin. Sposób losowania wygranych to paranoja i nie ma to nic wspólnego ze szczęściem w grach jakichkolwiek.
Wolę sobie kupić zakład Lotto :)

Kasia patrz to :

11. Tryb wyłaniania zwycięzcy:
O ile zapowiedź konkursu nie stanowi inaczej prawo do nagrody otrzymuje nadawca SMS, który:
a. został wysłany w dniu o największej liczbie wysłanych SMS w czasie trwania danego konkursu
b. jest pierwszym wysłanym SMS po połowie liczby wysłanych SMS w danych dniu konkursu (50% + 1)
c. w przypadku większej liczby nagród niż jedna, sposób wyłaniania zwycięzcy stosuje się odpowiednio dla nadawców SMS wysłanych w dniach o największej wysłanej liczbie SMS w kolejności od największej do najmniejszej ich liczby w czasie trwania danego konkursu. Liczba nagród nie może prekraczać liczby dni trwania danego konkursu.

[2012-09-03 18:16]

Fix

do przodu i po trupach to jesteś Ty, nieważne kto co mówi, nie ważne, ZAKŁADAC KONTA I TROLLOWAC TO MOJA PASJA, prawda? wszyscy kłamią, liczy się tylko moje zdanie, i chciałbym cie zapytac kiedy zaś założysz nowe konto? na tym etapie kończę z tobą dyskusję, wstydziłbym się tak zachowywac mając tyle lat co Ty. [2012-09-03 18:19]

perwer

Jest chaja --dobrze,czyli wszystko wraca w portalu do normy...

Ernest dawaj ..dawaj...kontra i lewy na śledzione ,publika czyta z napięciem...
[2012-09-03 18:26]

Widać , że kol. się troszkę podenerwował !
Odpręż się , weź do rączki słownik ortograficzny i odpowiedz na pytanie konkursowe : jaka jest poprawna pisownia wyrazu -nieważne , czy nie ważne - a nóż znowu coś wygrasz !  [2012-09-03 18:29]

perwer

uuu mocny cios ....
jak zareaguje rywal ,czy leży na deskach ,czy sie podniesie?

[2012-09-03 18:34]

Mija

Darek właśnie "to" to spowodowało :)
Powinni robić zwykłe losowanie ze wszystkich nadesłanych sms'ów. [2012-09-03 18:34]

perwer

Darek właśnie "to" to spowodowało :)
Powinni robić zwykłe losowanie ze wszystkich nadesłanych sms'ów.

Kasiu nie teraz --chyba że obstawiasz walke --zrobimy konkurs i ogłosimy wyniki -kto wygra-...Kasia zapodaj numer smsa na jaki mają wysłać ludziska kase.....i pamiętaj połowa zysków dla mnie..):
[2012-09-03 18:41]

danon1973

Wolę sobie kupić zakład Lotto :)

Kasia patrz to :

11. Tryb wyłaniania zwycięzcy:
O ile zapowiedź konkursu nie stanowi inaczej prawo do nagrody otrzymuje nadawca SMS, który:
a. został wysłany w dniu o największej liczbie wysłanych SMS w czasie trwania danego konkursu
b. jest pierwszym wysłanym SMS po połowie liczby wysłanych SMS w danych dniu konkursu (50% + 1)
c. w przypadku większej liczby nagród niż jedna, sposób wyłaniania zwycięzcy stosuje się odpowiednio dla nadawców SMS wysłanych w dniach o największej wysłanej liczbie SMS w kolejności od największej do najmniejszej ich liczby w czasie trwania danego konkursu. Liczba nagród nie może prekraczać liczby dni trwania danego konkursu.

Ha ha ha ha ha!!! tego to się nie spodziewałem :) nawet nie czytałem tego punktu, bo było dla mnie oczywiste, że losują ze wszystkich sms... ha ha ha ha ha ha
Dobrze, że tylko raz brałem udział w konkursie... więcej już żandego sms nie puszczę. Naprawdę lepiej kupić kupon lotto :)
Dzięki perwer!
Całe szczęście, że nie dałem się skusić więcej razy na branie udziału w konkursach ;)

P.S. ten punkt regulaminu, niezły cwaniaczek wymyślał ;)

[2012-09-03 18:47]

perwer

spoko ,wszyscy wiemy o co chodzi..
Można jeszcze coś tu skrobnąć ,bo temat zaraz zniknie jak ten karp w moim kole po zarybieniu.
[2012-09-03 18:52]

kawiorek

bo temat zaraz zniknie jak ten karp w moim kole po zarybieniu.

To i tak jestes HEPY ze karp znika po zarybieniu u mnie w kole znika przed zarybieniem i czytan na koniec roku ze bylo zarybione w ilosci tyle i tyle wiosna i jesien  a niechcaco przy zarybieniu kibice widza ze z sadza wylecialo cos tam ale nie deklarowana ilosc kg w sprawozdaniu.
A wszystkiemu winni klusownicy i wedkarze którzy nie uznaja nol-kil??
[2012-09-03 19:21]

No widać , że się do dyskusji włączył poliglota -" minimalnie " mijając się z przewodnim wątkiem [2012-09-03 19:31]

marcin4321

dobra, wg mnie (autora wątku) w tych konkursach coś nie gra, i to coś chyba nigdy nie będzie grało tak jak powinno ... krótko mówiąc. I dajcie już spokój sobie : D
[2012-09-03 21:52]