Wyniki zawodów

/ 3 odpowiedzi

Witam kolegów!

Uważam, że wyniki zawodów za rok 2010 ogłoszone na zebraniu w naszym kole (Sira Sieradz) to niezła ściema:(

Zgadzam się tylko w kilku przypadkach (Wojtek Michalak, Kacper Sobczak, Józef Szwed), natomiast pozostałe zostały mocno wypaczone:(

Pozdrawiam wszystkich

kierownik


Witam wszystkich kolegów!
Dziękuję za opublikowanie (w końcu) wyników zawodów z ostatnich zawodów oraz opublikowanie wyników za cały sezon.
Z tymi wynikami mogę się zgodzić (choć również zawierają pewne błędy).
Jak widać są to wyniki całkiem różne od tych ogłoszonych na zebraniu.
Skoro stary zarząd ma do mnie o to pretensje, to niech teraz ustosunkuje się do tych wyników.
Wiem, że nasze zawody są zawodami towarzyskimi i są to zawody o tak zwaną "pietruszkę".
Ale jeżeli nie poruszyłbym tego tematu, to podejrzewam, że sposób liczenia nie zmieniłby się.
W związku z zaistniałą sytuacją przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moimi próbami dojścia do prawdy i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wyniki będą liczone według przejrzystych i znanych wszystkim reguł:)
Pozdrawiam wszystkich
Krzysztof Ablewski (2011/01/22 15:37)

sklepmen


miałeś pan  tłumaczone jak krowie na rowie ze taki sposób liczenia głosów to pozostałość po starym mięsiarskim zarządzie sprzed lat a pan od nowa polska ludowa (2011/01/23 17:33)

kierownik


Witam!

Chciałbym się dowiedzieć który zarząd pan ma na myśli (stary mięsiarski zarząd sprzed lat)? Nikt mi takiego czegoś nie tłumaczył:(. Tłumaczono mi tylko, że "nic się już nie da z tym zrobić". A jednak się dało i wyszło na moje:)

Pozdrawiam Krzysiek

 

(2011/01/27 08:32)