Wyniki wędkarzy z Gorzowa Wlkp.

/ 6 odpowiedzi

Witam kolegów, i kolegów z rejonu Gorzów, jak tam w rejonie, gryzie cos?

Dzisiaj 5-9 jezioro Glinik, 1 mały leszczyk i kilka ploteczek, 0 konkretnych brań,

przedwczoraj po południu ze spiningiem szczupaczek ledwo pod wymiar i kilka malych okonków, drapieżniki trafiły do wodu. Zapraszam do dyskusji i dzielenia się połowami.

DiabelskaMartynka

więc bede pierwszy, 2 leszczyki ok 1kg i Sandacz 75cm 4,20 kg - Sandacz na trupka z gruntu (2012/08/22 13:41)

hrubesz

Gdzie kolega taki wynik osiągnął jeżeli można spytać?W każdym razie gratki :-) (2012/08/22 15:42)

zibipilkarz

Ja nie jestem z tamtąd , ale mam tam kolege. Wyciąga ładne leszczyki ( koło 1,5kg ) no i karpia niedawno machnął. Jest z dobiegniewa (2012/08/22 20:30)

DiabelskaMartynka

Odnośnie sandała to warta okolice wsi Jasiniec/ Jeżyki, a kilka dni temu ladne branie na trupka miałem na jeziorze o które dokladnie wypytywałem Cię na priv. pozdro pany i czekam na wasze osiągnięcia ;))

(2012/08/23 13:21)

DiabelskaMartynka

Odnośnie sandała to warta okolice wsi Jasiniec/ Jeżyki, a kilka dni temu ladne branie na trupka miałem na jeziorze o które dokladnie wypytywałem Cię na priv. pozdro pany i czekam na wasze osiągnięcia ;))

(2012/08/23 13:21)