Wymienię kijek na wklejkę

/ 6 odpowiedzi
Cześć Koledzy.

Mam kijek który chętnie wymienię na np. przynęty albo inne akcesoria- generalnie jestem otwarty na propozycje.

Oryginalnie to był kijek Mikado Matrix 666 270cm 10-40g niestety, kolega przytrzasnął szczytówkę sztoprcklapą na łódce i kijek się skrócił o ok. 5 cm.
Ja kij rozbroiłem do gołego blanku, wyrównałem skracając dolnik, wyszlifowałem papierem i pastą diamentową na ładny półmat i dorobiłem nową rękojeść. Nie jest zamknięta więc pod koniec pracy można będzie kijek elegancko dociążyć.
Niestety kijek znowu się ułamał- wypadek przy pracy,prawdopodobnie końcówka była wcześniej lekko pęknięta i nie wytrzymała.
Kijek nadal nadaje się do wykończenia ale należałoby z niego zrobić wklejkę a ja wklejką nie jestem zainteresowany, tak że kijek-jak w temacie- chętnie wymienię.

Komponenty kupowałem w pracowni- ładny korek i uchwyt fuji. Kijek można skończyć za nieduże pieniądze.
Jak ktoś chętny niech piszę.

Polecam:)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

DelTor0


Jakub, wykoncz ja jako wklejke i pewnie szybciej zainteresowana osobe znajdziesz :) (2013/06/07 19:27)

piotrcarp


Jak ma mocny dolnik to mozesz fajna sandaczowke zrobic szkoda oddac za pare groszy a wystarczy tylko szczytowke dopasowac (2013/06/07 19:43)

DelTor0


Jak bys mial jakies problemy z wklejkami to tu masz fajny material:

http://jerkbait.pl/topic/20082-jak-zrobić-wklejkę-ze-złamanej-wędki/

(2013/06/07 19:50)

JakubUrsynow


Dzięki:) Nie używam wklejek i dlatego chciałem oddać ale, że odzewu nie ma to chyba dokleję szczytówkę i będzie kijek czekał na okazję. (2013/06/09 19:56)

piotrcarp


Jak odpowiednio dopasujesz szczytowke to nie bedzie zachowywac sie jak typowa wklejka i bedzie miala plynne ugiecie bez przesztywnien a zabawa super podczas robienia kijka. Zobacz do dzialu o rodbildingu chyba 5 strona tam jest moj kijek tez matrix ale777 przerobiony na wklejke i smiga lepiej niz wczesniej:) Szkoda ze mieszkam w niemczech bo bysmy sie dogadali a tak to przesylka kosztowna i sie to nie oplac. (2013/06/09 21:43)