Zaloguj się do konta

Wymiana przelotki szczytowej Mikado Taurus.

utworzono: 2013/03/07 07:16
antyfannn

Witam !! Niestety doszło do tego że muszę wymienić przelotkę końcową w wędzisku Mikado Taurus 3,90 / 3 Lbs, i w związku z tym mam pytanie czy może ktoś już miał do czynienia z takim problemem w takim wędzisku. Chodzi głównie o to czy wystarczy podgrzać przelotkę szczytową i po prostu ją zdjąć i dalej książkowo ... Czy będzie problem ze zdjęciem jej w taki sposób, doczytałem gdzieś na forum cyt " Najbardziej istotną rzeczą jest na co została wklejona taka przelotka. 
Jeżeli zastosowano klej jak do pistoletów elektrycznych to po podgrzaniu zapalniczką 
przelotkę łatwo zdjąć. A jeżeli jest klejona na dwuskładnikową żywicę epoksydową 
to możesz nawet spalić końcówkę wędki, a przelotka ani drgnie. " Jeżeli ktoś miał taki problem, proszę o radę. Dzięki  [2013-03-07 07:16]

Niestety doszło do tego że muszę wymienić przelotkę końcową w wędzisku Mikado Taurus 3,90 / 3 Lbs
Współczuję , że aż do tego doszło - naprawdę tragedia !
Ja jednak bym uciął tą przelotkę i wkleił nową - no chyba , że ten kij jest aż tak specjalistyczny , że może przez to , żę będzie krótszy o 2 cm straci na swoich wspaniałych paramatrech   [2013-03-07 08:31]

Grzesiek75

Podgrzej delikatnie nad świeczką i spróbuj szczypczykami delikatnie ją ściągnąc musi zejśc. [2013-03-07 09:58]

Jacoslaw

Zwykła zapalniczka wystarczy. Dokładnie tak jak napisałeś - podgrzewasz lekko tuleję przelotki i schodzi bez problemu. Przelotek szczytowych nie wkleja się na żywicę epoksydową lecz na kleje cyjanoakrylowe, ewentualnie specjalne kleje szybkoutwardzalne, które właśnie pod wpływem wysokiej temperatury tracą swoje właściwości wiążące. Nic się nie bój, niczego nie spalisz. Powodzenia.
[2013-03-07 11:42]

Artur z Ketrzyna

Jak by kolega Antyfann, skorzystał z wyszukiwarki na forum. To znalazł by fachowe porady na temat swego pytania/problemu.

Ps. bo tak łamiemy regulamin forum, dublując wątki. No i wielu ominie ten wątek.
[2013-03-07 17:22]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia