Zaloguj się do konta

Wymiana przelotek szczytowych.

utworzono: 2014/12/25 01:01
RuchPalikota2

Witam!Wiecie może kto z Brodnicy wymienia przelotki szczytowe w spinningach i ile to może kosztować ?Jak ma to znaczenie to podpowiem że są to spinningi:Dragon THYTAN Pike 10-35 g. 2,4 m.Jaxon CANTARA 5-25 g. 2,7 m.
Mógłbym to zrobić sam ale wolę żeby zrobił to ktoś kto się na tym zna. ;)POZDRAWIAM GORĄCO!!! [2014-12-25 01:01]

pakul1206

Z tego co pamiętam wystarczy je podgrzać i same zejdą, potem wkleić nowe i po sprawie. [2014-12-25 11:52]

Artur z Ketrzyna

Z tego co pamiętam wystarczy je podgrzać i same zejdą, potem wkleić nowe i po sprawie.

Dokładnie jak kolega pisze.
Podgrzewasz zapalniczka przelotkę, uważając by ogień nie przypalił blanki. Za pomocą szczypcek ściągasz ją. Oczyszczasz z resztek kleju i za pomocą np.; super glu wklejasz nową. w sklepie dostaniedz rużne rodzaje i rozmiary. Tak więc powinieneś dobrać identyczną.
Koszt to klej i przelotka. Jakieś 6-10 zł.
[2014-12-25 14:21]

89krzysztof

Z tego co pamiętam wystarczy je podgrzać i same zejdą, potem wkleić nowe i po sprawie.

Dokładnie jak kolega pisze.
Podgrzewasz zapalniczka przelotkę, uważając by ogień nie przypalił blanki. Za pomocą szczypcek ściągasz ją. Oczyszczasz z resztek kleju i za pomocą np.; super glu wklejasz nową. w sklepie dostaniedz rużne rodzaje i rozmiary. Tak więc powinieneś dobrać identyczną.
Koszt to klej i przelotka. Jakieś 6-10 zł.

A co jak już tę Blankę się przypali ?
[2014-12-25 14:43]

bluehornet

Miałem post kol. 89krzysztof usunąć bo nie jest w temacie ale sam popełnię z premedytacją off topa - cały czas jest mowa o przelotkach szczytowych. Artek- doczytaj co to jest blank ( a nie jakaś blanka ) a co to szczytówka i dopiero doradzaj bo czasem normalnie " witki " opadają ...


A- i jeszcze jedno - chcieć to móc a tobie jednak się nie chce .. Zapodaje ci już enty raz

https://support.mozilla.org/pl/kb/uzywanie-funkcji-sprawdzania-pisowni
cyt.:

Dokładnie jak kolega pisze.
Podgrzewasz zapalniczka przelotkę, uważając by ogień nie przypalił blanku. Za pomocą szczypiec ściągasz ją. Oczyszczasz z resztek kleju i za pomocą np.; super glue wklejasz nową. w sklepie dostaniesz r óżne rodzaje i rozmiary. Tak więc powinieneś dobrać identyczną.
Koszt to klej i przelotka. Jakieś 6-10 zł.
[2014-12-25 14:49]

89krzysztof

Jaki nie w temacie? Właśnie w nawiązaniu do postu Artura chciałem poszerzyć swoją wiedzę, stąd moje pytanie o ową Blankę. Bo w wędkarstwie pojęcie blank znałem, ale blanka nie.
Więc może jednak autor wyjaśni nam co to jest i o co chodzi. ;)
[2014-12-25 15:58]

Zielan

Witam!Wiecie może kto z Brodnicy wymienia przelotki szczytowe w spinningach i ile to może kosztować ?Jak ma to znaczenie to podpowiem że są to spinningi:Dragon THYTAN Pike 10-35 g. 2,4 m.Jaxon CANTARA 5-25 g. 2,7 m.
Mógłbym to zrobić sam ale wolę żeby zrobił to ktoś kto się na tym zna. ;)POZDRAWIAM GORĄCO!!!



Zajrzyj na zamkową. Pan Marek może to zrobić i dopasuje odpowiednią przelotkę :) [2014-12-26 08:39]

RuchPalikota2

Jak to się robi to ja wiem, ale jednak wolę żeby ktoś to zrobił-kto robił to już parę razy ;)


Jeszcze jedno pytanie: Podajcie jakieś sprawdzone serwisy (lub pojedynczych serwisantów) które (którzy) naprawią blokadę obrotów wstecznych (mechanizm nie sam plastik z wierzchu ) :) [2014-12-26 10:00]

jakubpor

Czy to takie trudne podgrzać zapalniczką przelotkę szczytową i ja delikatnie zdjąć oraz pójść do wędkarskiego i dopasować odpowiednią?
[2014-12-26 10:44]

pakul1206

Wymieniałem kiedyś w Jaxonie Orionie, ale najpierw zaniosłem do "fachowców" to wkleili kó...a jakąś wielką radziecką nie pasującą do reszty i wzieli 10pln jak to zobaczyłem to ręce opadły, zrobiłem to sam w jakieś 3 minuty i wyszło idealnie, pies je....ł tych pseudo fachowców. [2014-12-26 12:29]

RuchPalikota2

Czy to takie trudne podgrzać zapalniczką przelotkę szczytową i ja delikatnie zdjąć oraz pójść do wędkarskiego i dopasować odpowiednią?


Błagam...Dziękuję, znam już odpowiedź na zadane przez siebie pytanie....Teraz chciałbym wiedzieć czy macie jakiś sprawdzonych serwisantów lub serwisy naprawiające blokadę obrotów wstecznych... :) [2014-12-26 15:17]