Zaloguj się do konta

Wymarzony prezent na święta - konkurs!

utworzono: 2013/12/10 09:58
redakcja

Do świąt nie zostało już wiele czasu dla tego też zapraszamy Was na świąteczny konkurs z firmą Shimano. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy w kilku zdaniach opisać swój wymarzony, wędkarski prezent na święta.
Posty niezwiązane z konkursem będą usuwane. [2013-12-10 09:58]

maverick314

Witam...

Moim wymarzonym sprzętem na święta jest wędka castingowa z dobrym multiplikatorem klasycznym do tego jeszcze z dobrą plecionką i kilkoma jerkami i innymi woblerami,ale tak na prawdę zadowolony byłbym z każdego prezentu o tematyce wędkarskiej,czy by to był kołowrotem spiningowy,czy wędka spiningowa,albo przynęty.
Cokolwiek by to nie było to i tak bardzo bym się z tego cieszył :-)

Pozdrawiam
[2013-12-10 12:11]

majap

Moim wymarzonym sprzętem Shimono byłby teraz sprzęt muchowy w komplecie wraz z przynętami.Byłby to najpiękniejszy prezent Świąteczny.Sprzęt tej Firmy służy mi od wielu lat i jest niezawodny.Serdecznie pozdrawiam.
[2013-12-10 12:47]

ryukon1975

W prezencie na święta chcę dostać gwarancję -na piśmie (!) że w przyszłym sezonie 2014 złowię :

brzana 90 cm +

węgorz 120 cm +

sum 230 cm +

szczupak 120 +

boleń 100 cm +

Jeśli nikt włącznie z Świętym Mikołajem nie posiada czegoś takiego to nawet nie przychodźcie.

Już lepiej niech przyjdzie Książe Ciemnej Strony, podpiszemy cyrograf i po sprawie.


[2013-12-10 13:12]

Achmen

Jestem młodym adeptem wędkarstwa, tak naprawdę swoją przygodę "na poważnie" zacząłem w tym roku. Mam 16 lat, oraz od tego roku jestem członkiem Polskiego Związku Wędkarstwa. Moim postanowieniem noworocznym jest rozpoczęcie swojej przygody z  kolejnym rodzajem wędkarstwa, a mianowicie spinningiem. Przykładam się do tego bardzo długo, do tej pory nie udaje  mi się zebrać takiej kwoty, wszystko co mam wydaje (nie potrafię zbierać ;>). Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka pod choinką pragnąłbym zobaczyć długie kartonowe opakowanie, a w nim podstawowa wędka spinningowa, spinning to dla mnie coś niezbadanego, czarna strona. Jeżeli udało by mi się wygrać choćby samo wędzisko, uradowany bym był w niebogłosy. Jeżeli się nie uda, trudno będę próbował dalej, może w końcu uda mi się doczekać tej kwoty. Szczerze, nawet najgorszej firmy wędka by mnie  zadowoliła, a słysząc o firmie Shimano (która kojarzy mi się z niezawodnymi przerzutkami rowerowymi) krzyczę, tak ! Muszę to wygrać, nie ma bata. 
Obecnie łowię metodą feeder, chcę spróbować coś bardziej dynamicznego, od dłuższego czasu oglądam filmy na youtube związane właśnie ze spinningiem. Z każdym obejrzanym filmem, krzyczę w sobie, TAK CHCĘ TAK ŁOWIĆ. Dziękuję bardzo za przeczytanie moich wypocin. [2013-12-10 13:24]

Arcymisiek

Z racji tego, że jestem sympatykiem sprzętu Shimano, moim wymarzonym prezentem byłby kołowrotek Shimano aero feeder 4000FA. Posiadam dwa feedery Shimano, niestety tylko do jednego mam podpięty starszy model kołowrotka z serii Shimano Aero. Moje wrażenia co do  nowej serii Aero są bardzo pozytywne, częściowo dlatego, że to jest naprawdę coś innego, niż wcześniej oferowało nam Shimano. Na ten czas nie stać mnie na taki wydatek, bo cena jest dość wysoka, a więc, to pozostaje w sferze marzeń. Miło by było mieć podpięta taką maszynkę do feedera.
Pozdrawiam
[2013-12-10 13:30]

kaban

Marzy mi się tylko jedna rzecz: Stella 2500... . [2013-12-10 14:36]

przemo1980

Wymarzony prezent wędkarski.

Czyste wody (łowiska)
Rybne wody . Żebym miał świadomość ,że pieniądze ze składek trafiają do wody w postaci ryb :) 
Bo jak tego nie będzie to nawet najlepszy sprzęt wędkarski nie pomoże...

No , a prezent, że w sensie sprzętu to myślę ,że może być jakaś niespodzianka którą wygram w tym konkursie. Sprzęt taki o którym nawet nie śmiałbym marzyć. :)))
[2013-12-10 15:09]

RuchPalikota2

Pod małą choineczką, zresztą bardzo ładnie przystrojoną, chciałbym zobaczyć pakunek z moim imieniem a w nim:-muchówka (chociaż najtańsza)-kołowrotek muchowy(też najtańszy)-sznur muchowy-kilka muchOczywiście zadowoliłbym się nawet najmniejszym pakuneczkiem np. samym kręciołkiem ;) [2013-12-10 15:12]

remik21

  Na pewno każdemu z Nas, zdarzyło się wrócić o kiju z wyprawy wędkarskiej,
sytuacja ta jest jeszcze do zniesienia, bo wiadomo jak to u Nas bywa z rybami :)
Gorszym scenariuszem jak dla mnie, to powrót bez ryb a do tego jeszcze cały
zmarznięty, przemoczony od deszczu i co najgorsze zasmarkany. 
Jedynym do czego taka wyprawa mnie doprowadziła, to przeziębienie i kilka dni w łóżku,
dlatego chcąc zapobiec kolejnej takiej przygodzie, moim wymarzonym prezentem był by ubiór wędkarski pozwalający mi na powrót z wędkowania z poczuciem komfortu,
że jestem suchy i jest mi ciepło, jestem pewny że taki strój by mi to zapewnił,
bo jak wiadomo ma wysoką oddychalność, wodoszczelność oraz komfort termiczny.
Mam nadzieję że mój nowy sezon ze spiningiem rozpocznę już właśnie ubrany w
Shimano Dryfender :)
[2013-12-10 15:29]

woj100123

Witam
Moim wymarzonym sprzętem, który by mnie uszczęśliwił to fajny zestaw spiningowy (kołowrotek, kij, przynęty i oczywiście przypony i żyłka)  który mógłby mi posłużyć parę lat, bo mój zestaw stary jak świat ale jakoś daje radę i z tego się ciesze, bo teraz ciężkie czasy a z wędkarstwa nie chciałbym rezygnować:D [2013-12-10 15:29]

sum211

 Moim marzeniem jest kołowrotek Shimano Baitrunner DL 2500FA który by pięknie współdziałał z moim feederem  Shimano Alivio BX Medium Feeder 3,66m 100g, miałem pod choinkę kupić ten kołowrotem ale mój stary samochód 'Viper' znowu się zepsuł... [2013-12-10 15:48]

nitedor

Pod moją choinką marzy mi się już od kilku lat żeby znajdowała się spora paczka :) A jej zawartość to łódka zanętowa RC ..... to byłby przepiękny prezent którego nigdy bym nie zapomniał , i który by towarzyszył mi na moich wyprawach wędkarskich. Pozdrawiam ! I życzę wszystkim wymarzonych prezentów pod choinkami :) WESOŁYCH ŚWIĄT
[2013-12-10 16:56]

Jędrula

A ja , a ja jeszcze nigdy nie miałem sprzętu wędkarskiego z firmy Shimano .

[2013-12-10 17:14]

MonsterFishPolska

Mój wymarzony prezent można określić określić dwoma słowami : Shimano Allivio :D
[2013-12-10 17:48]

KOLUS

Mym wymarzonym prezentem na swięta byłaby wędka spinningowa Cattana miałem juZ taką ale poważnie ja uszkodziłem. Bardzo dobrze się sprawowała... Byłbym bardzo wdzięczny/

[2013-12-10 18:37]

marciin 2424

Ciągle słyszę narzekania żony i tu cytat " Gapisz się w ten komputer i kiedy bym nie spojrzała to, albo ryby,albo sprzęt wędkarski, żebyś jeszcze coś z tego miał ". Wyobraźcie sobie teraz minę mojej żony , gdybym pod choinkę dostał zestaw spiningowy firmy Shimano. Bezcenne (:  [2013-12-10 18:37]

Mój wymarzony prezent na święta to: dużo czasu na wędkowanie i by przyszły sezon był bardzo udany pod względem ryb. Ze sprzętu wędkarskiego zawsze coś się przyda, i co by to nie było to i tak będę zadowolony :) [2013-12-10 21:27]

piotrcarp

Mi sie marzy Stella 2500 na drobniejsze spiningowanie do tego dwa kolowrotki na karpia moga byc nawet BBLC no ale ze wymagajacy nie jestem to i Shimano Catana sie przyda w kaplecie ze spiningiem.
[2013-12-10 21:50]

michal0782

Gdy tak siedze na "Wędkuje",To zdobywam nową wiedzę.Lecz gdy chodzi o prezenty,Co chce dostać chyba nie wiem.
Sen o karpiu spełnie może,          Choć karpiówki nie mam jeszcze.Może świety mi pomoże,              Swą życiówke złapać wreszcie.
Na szczupaczki też poluje,Ale sprzęcik już lichawy.Może wygram od shimano,Jak nie wygram nie ma sprawy.
Na sam koniec przekazuje,Wam życzenia przyjaciele,Byście wszyscy byli zdrowi I i łapali rybek wiele.                                                 [2013-12-10 22:43]

jojeslaw

Moim wymarzonym prezentem pod choinką byłaby praca testera sprzętu SHIMANO.Robić to co lubię klasowym sprzętem i jeszcze się z tego utrzymywać. [2013-12-10 23:21]

Bogdan1951

W grudniu tego roku zostałem wybrany na opiekuna młodzieży w kole "Troja" w Kietrzu I moim wymarzonym prezentem na święta byłaby wędka spinningowa o dł. 2.50 m wraz z kołowrotkiem spinnigowym. W/w sprzęt służył by mi do do przygotowania młodych wędkarzy i adeptów do zawodów rzutowych.
Wędka i kołowrotek firmy Shimano pomógł by nam do zawodów wygrania
Z wędkarskim pozdrowieniem Bogdan [2013-12-11 08:22]

Pablitto83

Prezentów wędkarskich mogło by być wiele, a skoro mowa o wymarzonych to ograniczać się specjalnie nie muszę :-)

Było by wspaniale, gdyby moja 6 letnia córka poprosiła, że chce jechać na ryby :-)
Gdyby na te ryby mógłbym pojechać na własne jeziorko, w głębi lasu, przy chatce z kominkiem i wędzarką, z dala od zgiełku i pędu życia,
Móc znów łowić piękne ryby na zwykłą leszczynę, którą się wycięło samodzielnie i sezonowało całą zimę,

Bo to nie sprzęt łowi ryby, a wędkarza. Lecz wraz z postępem, oraz coraz mniejszą dostępnością ryb, sięgamy po coraz bardziej zmyślne i wyspecjalizowane sprzęty, by dosięgnąć je dalej i dalej, bardziej finezyjnie i wygodnie.

Bo o ile wspaniała leszczyny była świetna na małej leśnej rzece pełnej okoni, płoci i szczupaków, to sandaczować nią już bym się nią nie odważył,
Stary kołowrotek "Bartek" który poplątał tyle żyłki, teraz by mnie chyba o zawał przyprawił.

Teraz zwłaszcza łowiąc w morzu Północnym doceniam lekkość i szybkość wędki, niezawodność multiplikatora, polując nie tylko na ryby, ale i wypatrując delfinów i innych waleni.

Jeśli więc Mikołaj nie da rady spełnić powyższych, niech sprawi by moja dalsza przygoda w wędką była komfortowa, choćby dzięki podstawowym akcesoriom przedniej jakości.
[2013-12-11 14:39]

Infernal1995

Drogi Mikołaju,
Jestem początkującym wędkarzem. Przyznam szczerze, że wędkarstwo stało się moją życiową pasją. Razem z bratem zaraziliśmy się tą pasją od naszego ojca. Brat stał się moim kompanem wspólnych wypadów, jak i ,,rywalem,,. Choć łowię dopiero od roku to już udało mi się uskładać trochę sprzętu. Kiedy przechodzę koło sklepu wędkarskiego muszę zajrzeć i przeważnie kończy się to większym bądź mniejszym wydatkiem. Brat zawsze mi mówi ,,Ty weź naucz się łowić, a nie tylko sprzęt kupujesz,,. Pomijam fakt, że sam ma więcej sprzętu ode mnie (ja jeszcze nie pracuje i trudniej uzbierać trochę grosza by mu dorównać). Dlatego na gwiazdkę marzę o cięższym feederku na rzekę. Chciałbym pobić mój rekord leszcza(2,70 kg) w 2014 roku, a do tego przyda się lepszy sprzęcik. Mam nadzieję, że spełnisz moje marzenia ( zarówno jeśli chodzi o wędkę jak i rybę ).

Na koniec chciałbym życzyć wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, no i oczywiście wymarzonych prezentów pod choinką :)


[2013-12-11 15:12]

pinoczet29

Sprawa prosta.Wszyscy wiecie.

Chciałbym dostać sprzęt najlepszy na Świecie.

Kołowrotek Shimano Catana.

Bawiłbym się nim do rana.

Rozbolałaby mnie ręka.

Więc przydałaby się wędka.

Pozostaną tylko plany.

Co tu łowić na nowe Catany.

Zdrowych spokojnych świąt:-)

[2013-12-11 15:17]

moczykij1

Uwaga... zaczynam marzyć.Święta, choinka stoi w kąciku i czeka, na stole serwis obiadowy,zaraz się wypełni:zupą grzybową z łazankami,pierogami z grzybami i kapustą,barszczykiem czerwonym z uszkami,karpik dumnie leży na półmisku obok śledziki w specjalnym sosie(sosik pomysłu syna jest kucharzem). Zaczynamy od opłatka jak zwykle i wspólnie składamy sobie życzenia.Teraz jedzenie,później wnuczka zanurza się pod choinkę i podaje prezenty. Ja nie mogę się doczekać,jaki prezent przyniósł mi Mikołaj, nareszcie jest, zaglądam i nie wierzę, w środku wędka Catana Cx Spining 270 ML, a do niej przyczepiony kołowrotek Shimano Catana 3000 FC o rany to przecież Nowość 2014r. nagle słyszę, komórka dzwoni... koniec marzeń.Może jednak,moje marzenie o TAKIM PREZENCIE się ziści?Jestem bardzo ciekawy, a swoją drogą jeśli to tylko marzenie to jakie piękne? Gdybym to nie ja wygrał(pierwszy raz w życiu)to wszystkim życzę podobnych marzeń i realnych nagród.Pozdrawiam.
[2013-12-11 18:54]