Zaloguj się do konta

Wymarzony prezent na święta - konkurs!

utworzono: 2013/12/10 09:58
Artur z Ketrzyna

Moim najlepszym prezentem pod choinką jest zawsze to coś dane z głębi serca. Nie musi być to coś drogiego. Zawsze dla mnie najlepszym prezentem jest jak moja rodzina cieszy się ze świąt. Te iskry w oczach moich dzieci jak rozpakowują prezenty, te uściski wdzięczności. To jest najlepszy prezent dla mnie. Co w liście do mikołaja bym napisał? To by najważniejsze 2 kobiety mego życia wyzdrowiały. Ale tego mikołaj nie spełni. Walczymy już kilka lat, ale jest jak jest. Już człowiek traci nadzieję że lekarz zadzwoni do mojej pani o powie, szykuje się pani do operacji, będzie wszystko dobrze. A nie jak zwykle "proszę dzwonić za miesiąc lub dwa".Ale już człowiek przestaje mieć nawet nadzieję, tym bardziej że w duchu. Wie że ta operacja wcale nie musi się udać.Dlatego najlepszy prezent w tym roku to że święta spędzamy razem. I mam nadzieję że nic ich nam nie zakłóci. Prezenty dla dzieci kupione, Dla mnie też już mają. Tylko ja dla nie jeszcze nie kupiłem, a było już tak blisko. Lecz okazało się że nie pasuje. W innych sklepach też nie było. Dni ciekają a ja nadal nie mam dla niej prezentu. Teraz jestem w pracy, w domu będę jutro... Może gdzieś trafie na coś co jest warte jej śmiechu? Dla niej bym zrobił wszystko..., ale nie wszystko jest w mojej mocy...
Co do meritum tego konkursu. To dobrze było by dostać taki sprzęcik od mikołaja. Z rodzinka nad wodą by się na niego wędkowało. I jak by złowili coś fajnego, następny pretekst by był do radości. Ja na dzień dzisiejszy na takie cacka se pozwolić nie mogę... [2013-12-23 19:12]

troc

     Wymarzony prezent na święta? Otóż moim wymarzonym było by móc wędkować na terenie całego kraju na wodach PZW na podstawie jednego pozwolenia, jednej opłaty. Na taki właśnie prezent czekam, myślę, że nie tylko ja....



                                              
[2013-12-23 19:17]

Każdy wędkarz marzy o solidnym sprzęcie,

Oczywiście ja też chciałbym taki w prezencie. :)

Ładnie proszę więc teraz Mikołaja Świętego

O coś od Shimano- producenta najlepszego.

Wiele szczupaków w sezonie mi się spinało,

Rok cały coś w mym kołowrotku źle działało.

Od zawsze kręcioł niezawodny mi się marzy,

Taki, który nie zawiedzie, cokolwiek się zdarzy.

Ekwipunek mój jest już   trochę wyczerpany,

Koniecznie muszą zajść w nim jakieś zmiany. :)

 

Chciałbym  kołowrotek w Internecie polecany,

A nad wodą przez wielu wędkarzy testowany.

Takie cechy ma mój wymarzony prezencik,

A Wy już wiecie o jaki mi chodzi sprzęcik? :D

Na koniec złóżcie z wersów litery pierwsze,

A dowiecie się, co mają na myśli te wiersze. ;)

[2013-12-24 16:16]

narniahawk

Ja dla was tutaj rapuje,

Bo jest konkurs na wędkuje.

Jako że święta się zbliżają,

to listy piszę Świętym Mikołajom.

Jest tu wędka Catana,

O której marzę od rana.

Kołowrotek też jest dobry,

Tak, że boją się go bobry.

Jako że Shimano niezły sprzęt produkuje,

Nawet kowal lepszego haczyka nie wykuje.

Jako, że karty wędkarskiej nie mam,

Że towarzysz się przyda, to ja mniemam

Z moim sprzętem wędkarskim też jest lipa,

I nawet dzwonek na Fedeer jest bez klipa.

Przynęty na spina też muszą być dobre,

Żeby brały szczupole dobre i chrobre.

Pod lodem niestety ale nie łowię,

Na muchę ryby życia też nie złowię.

Z powodu braku kasy nic nie kupuję,

Więc czekam na sprzęt od Wędkuje.

Niestety nic nie wygrywam,

Choć różne posty wysyłam.

Wiec teraz już was bardzo proszę,

Wole wygrać niż jechać na Karkonosze.

A może jednak w tym roku Święty

Znajdzie dla mnie fajne prezenty?

[2013-12-24 22:09]

A Redakcja jak zwykle nie dotrzymuje terminu ogłoszenia wyników które zresztą sama ustala. Wstyd Redakcjo!!! [2013-12-28 09:12]

narniahawk

"A Redakcja jak zwykle nie dotrzymuje terminu ogłoszenia wyników które zresztą sama ustala. Wstyd Redakcjo!!!"


Dobrze zauważone, skoro tak to się przedłuża to można by było samemu zagłosować na najlepszy post ( na siebie samego oczywiście nie można głosować ).

[2013-12-28 18:32]

Pewnie znowu zgonią na sponsora konkursu. Powoli staje się to standardem na tym portalu. [2013-12-28 18:43]

moczykij1

Redakcja jeszcze na świętach,cierpliwości,a może się okazać,że sponsor "zapomniał" o konkursie.
[2013-12-28 19:24]

Michal8300

można dowiedziec się kiedy bd ogłoszenie wyników [2014-01-01 19:33]

barrakuda81

można dowiedziec się kiedy bd ogłoszenie wyników

Już było chyba wczoraj.Poszukaj dobrze.


[2014-01-01 19:37]

barrakuda81

http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,wymarzony-prezent-na-swieta-wyniki-konkursu,71026 [2014-01-01 19:39]