Zaloguj się do konta

Wykonanie portfela na przypony

utworzono: 2011/03/28 11:02
micb

Witam,

Chciałbym we własnym zakresie wykonać sobie portfel na przypony (te sklepowe trochę dla mnie zbyt drogie) i chciałbym się dowiedzieć jakich materiałów używacie do wykonania owych portfeli. Wiem, że był post jednego z kolegów w którym przedstawił On w jaki sposób taki portfel wykonał we własnym zakresie. Niestety próbowałem odszukać posta by nie powielać tematów, jednak bezskutecznie. Jeśli ktoś może zamieścić info jak taki portfel wykonać lub ma link do posta którego ja nie znalazłem, to byłbym bardzo wdzięczny za info.
Osobiście jakiś tam pomysł na takowy portfel mam, ale może ktoś wpadł na jakieś ciekawe rozwiązania którymi może się podzielić. Jeśli tak oczekuję porad

Pozdrawiam
[2011-03-28 11:02]

fkuzi555

zobacz sobie na oferte nie portfeli a pudelek na przypony. beda o wiele latwiejsze do wykonania, a mysle, ze bardziej poreczne i wiecej przyponow w nie wchodzi. Lorpio ma takie w swojej ofercie. [2011-03-28 11:16]

seba1212

jeżeli chcesz domowym sposobem to wytnij kawałek styropianu zaopatrz się w szpilki i gitatra
[2011-03-28 11:29]

skrento

Można też wykonać z kawałka izolacji do rur i kilku szpilek... A do środka izolacji da się dodatkowo wepchnąć pudełko na spławiki ;) Gdzieś coś takiego kiedyś widziałem... Elo [2011-03-28 12:00]

marek-debicki

Na kawalek cienkiej sklejki nakleić płytę korkową 2-3mm wytrzyma lata. [2011-03-28 12:00]

Dap

Słuchaj portfele nie są takie drogie, ja kupiłem portfelik dragona za 9zł. to nie jest majątek i miesci mi się w nim 10-12 przyponów które chowasz do foliowych torebek strunowych. [2011-03-28 17:56]

bonek18

Zobacz sobie u mnie na blogu. Przez zime postanowiłem sobie zrobić takowy. Opisane jest co i jak.
[2011-03-28 18:14]

micb

Słuchaj portfele nie są takie drogie, ja kupiłem portfelik dragona za 9zł. to nie jest majątek i miesci mi się w nim 10-12 przyponów które chowasz do foliowych torebek strunowych.

Panowie Dzięki wielkie za podpowiedzi. Jeśli chodzi o ten z torebkami strunowymi to wiem, że takie istnieją i są stosunkowo tanie. Ale mi raczej chodzi o takie w których przypony nie są zwinięte. Ale mimo wszystko dzięki za zainteresowanie i porady. Wykorzystam je na pewno.
Połamania! [2011-03-28 21:08]

micb

Zobacz sobie u mnie na blogu. Przez zime postanowiłem sobie zrobić takowy. Opisane jest co i jak.

Wow! Słuchaj bonek właśnie tego Twojego opisu szukałem. Pamiętam, że go wcześniej czytałem ale nijak nie mogłem poszukać. Fajnie, że się odezwałeś w tym temacie.Nie będziesz miał nic przeciwko jak skopiuję sobie portfel na wzór Twojego;)?
Pozdrawiam i rekordów życzę! [2011-03-28 21:12]

lecholek

Portfel z JAXONA dł.40 cm  rozkładany na trzy części koszt ok 20zł
[2011-03-28 21:15]

wook

Ja wziąłem od dziadka jakąś cieniutką deseczkę, przyciąłem do długości ok.20-25cm, oszlifowałem, wbiłem krótkie gwoździki i trzyma przypony jak trzeba. [2011-03-31 23:59]