Zaloguj się do konta

Wyjazd na ryby

utworzono: 2013/05/01 17:43
krzysiek101905

Jade jutro na ryby o 7 rano czy to nie zapuźno na płoć,szcupaka i lina o na takie ryby właśnie sie wybieram bede łowił na 2 wędki na żywca(szczupak) i na spławik (lin/płoć) doradzcie mi czy płoć jest smaczna bo ostatnio miałem 5 płoci po 30-40 cm i niewiedziałem czy są smaczne więc wypuściłem z linem tak samo [2013-05-01 17:43]

jedź o 6:00 godz. wcześniej :P [2013-05-01 19:38]

pocisk22

na ploc i szczupaka to pora dobra b o te ryby biora praktycznie o każdej porze( czasem o 11 czasem o 15 a czasem wogole) a na lina to troche zapuzno ja najwieksze sztuki lapalem w nocy i rano kolo 4-5
 a co do smaku plotki, sztuki 30-40 cm sa bardzo smaczne ale zadko zdarza mi sie takie zlapac.

[2013-05-01 20:02]

yba

Jade jutro na ryby o 7 rano czy to nie zapuźno na płoć,szcupaka i lina o na takie ryby właśnie sie wybieram bede łowił na 2 wędki na żywca(szczupak) i na spławik (lin/płoć) doradzcie mi czy płoć jest smaczna bo ostatnio miałem 5 płoci po 30-40 cm i niewiedziałem czy są smaczne więc wypuściłem z linem tak samo

Nie wiem jak ui ciebie ale u mnie na żywca i  spławik nie wolno łapać na raz. [2013-05-01 20:34]

89krzysztof

1 wędka na żywca, druga na spławik, w czym problem ?
[2013-05-01 20:55]

withanight88

Jade jutro na ryby o 7 rano czy to nie zapuźno na płoć,szcupaka i lina o na takie ryby właśnie sie wybieram bede łowił na 2 wędki na żywca(szczupak) i na spławik (lin/płoć) doradzcie mi czy płoć jest smaczna bo ostatnio miałem 5 płoci po 30-40 cm i niewiedziałem czy są smaczne więc wypuściłem z linem tak samo

Nie wiem jak ui ciebie ale u mnie na żywca i  spławik nie wolno łapać na raz.

Niby dlaczego?
[2013-05-01 21:07]

Roxola

Zapoznałam się z regulaminem Twojego okręgu i nie znalazłam takiego zakazu.
http://www.pzw.org.pl/18/wiadomosci/70257/67/regulamin_polowu_ryb_obowiazujacy_na_wodach_okregu_ciechanowskie
Co do tematu wątku... żeby wiedzieć, czy smakuje, to musisz spróbować...  raczej.Płoć bierze zwykle o każdej porze dnia. [2013-05-01 21:41]

Czyli łowiąc na żywca nie używasz spławika ? 

[2013-05-01 21:50]

MadmaxM4

Niby dlaczego?

i teraz wszyscy czekaja z ciekawościa na odpowiedz dlaczego nie wolno, łącznie ze mna :)

[2013-05-01 21:56]

apocomispacja

Może mu się ze spinningiem pomyliło :)
Szczupak o każdej porzeLin - w nocy i wczesnym rankiem (4-5)
A na dobrą sprawę czasem są takie dni że nic nie złapiesz :) [2013-05-01 22:08]

Roxola

Też stawiam na pomyłkę ze spinningiem. Zdarza się taka pomyłka przy pisaniu. Spoko. [2013-05-01 22:45]

No a musi Erneście? Ja na przykład nie używam!!!!

[2013-05-02 02:14]

Lujski

ja tez nie - szczupłe tylko z gruntu łowie
[2013-05-02 05:49]

No a musi Erneście? Ja na przykład nie używam!!!!

Ja zadałem kol. pytanie - o czym świadczy -> ? - nie napisałem chyba nigdzie o żadnym musie ?

[2013-05-02 08:26]

Boolek

Ernest musisz trochę się wyluzować, często widzę jakieś spiny na tym forum z twoim udziałem. Oczywiście nie piszę tego po to żeby Cię obrazić lecz powinniśmy raczej żyć w zgodzie. Po za tym uczono mnie zawsze, że każdy wędkarz łowi ryby swoimi sposobami i nie powinno mu się narzucać jakiś swoich teorii, które wyczytało się na forum.
Pozdrawiam was chłopaki i lepiej wybierzcie się nad wodę a nie na forum ;p [2013-05-02 10:23]

krzysiek101905

ja łowie jedną wędką na spławik(płoć/lin) a druga żywca [2013-05-02 11:13]

Mojzi

wybieram sie jutro na rybi i takie pytanie do was. z czym teraz na leszcza?? jaka przyneta i zaneta?? i gdzie go szukac?? przy gruncie czy przy powierzchni??

jakie macie rady ?
[2013-05-02 11:37]

Boolek

Ja szukam leszcza, na gruncie, zanęta musi być jasna, dodaj dzikuny do zanęty, i na białego na czerwonego nie chce brać u mnie. [2013-05-02 17:38]

yba

Przepraszam wszystkich , chodziło mi o spining. :-) [2013-05-02 19:15]

yba

Pare piwek cyknołem i mi się pokiełbasiło. [2013-05-02 19:27]

janek4

Przypominam, że żywca to by wypadało złowić sobie w tym samym zbiorniku do którego się go później wprowadza... A jakoś wątpię żeby zakładający wątek wpierw poświęcał swój czas na łowienie ; ) Grzywny są dosyć wysokie. 
Co do pytania o płocie, to osobiście nie polecam. W ogóle jak sobie myślę ile osób w tę majówkę wybrało się na "mięso"... [2013-05-02 20:24]

Ernest musisz trochę się wyluzować, często widzę jakieś spiny na tym forum z twoim udziałem. Oczywiście nie piszę tego po to żeby Cię obrazić lecz powinniśmy raczej żyć w zgodzie. Po za tym uczono mnie zawsze, że każdy wędkarz łowi ryby swoimi sposobami i nie powinno mu się narzucać jakiś swoich teorii, które wyczytało się na forum.
Pozdrawiam was chłopaki i lepiej wybierzcie się nad wodę a nie na forum ;p

Dzieki Bolek za porady !Jak coś piszę na temat łowienia to wyłącznie ze swojego własnego doświadczenia - a jakbym korzystał z teorii forumowych pewnie już dawno wędki poszłyby do lamusa - zostawiam tą opcje dla takich błyskotliwych jakim pewnie jest kol. 

[2013-05-02 20:38]

Boolek

Pozdrawiam Cię Erneście i życzę ci wszystkiego dobrego : ) [2013-05-03 10:33]

CYTRYNA777

Witam

Jutro Kamionek Praga Warszawa na grunt koszyk 4o g zanęta Dragon Magnum + konopie prażone + atraktor LIN ,  KARAŚ i spławik.

POZDRAWIAM
[2013-05-04 21:34]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia