Wyjazd na zawody

/ 3 odpowiedzi
Witam. Mam takie pytanie. Jestem członek koła numer 28 i chciałbym się z kolegą przejechać na zawody organizowane przez nasze koło. Problem jest taki, że kolega jest z koła z Ochoty. Pytanie brzmi czy może jechać z nami a jeśli nie czy może przepisać się z koła do innego podczas wnoszenia opłat za nadchodzący sezon.
jajaca

Nikt koledze nie odpowiada, a ja podobnie jak autor pytania czekałem niecierpliwie na odpowiedz. Dobre pytanie kolego, bardzo dobre.
Zależy, na jakie zawody? Bo jeśli takie towarzyskie spotkanie w formie rywalizacji i zabawy to pewnie tak, lecz opłata będzie wyższa i nie wiem czy takie spotkania są przewidziane na obecny sezon, a jeśli tak,to władze naszego koła chętnie zaproszą kolegów z innych kół by pokazać, jaka jest w naszym kole wspaniała atmosfera i zachęcić do przyłączenia się do tak wspaniałego grona, jakim jesteśmy.

Natomiast "zmiana barw" przy okazji opłaty składki zawsze jest mile widziana przez koło, do którego zamierzamy dołączyć, ale to radzę przemyśleć, nic pochopnie, czasem jest tak, że dobrze tam gdzie nas niema.
(2011/03/18 14:34)

Zbig28

Kolego Neurop !

Szczegółową odpowiedź na swoje pytanie uzyskasz zapewne kierując je pod adres :
kolo28ursynow@gmail.com.
Jest to oficjalny adres poczty Koła.
Możesz także zadzwonić pod jeden z numerów podanych w zakładce KONTAKTY na stronie Koła.

W poprzednich kadencjach udział osób nie będących członkami naszego koła był możliwy, acz ograniczony. Wynikało to z faktu finansowania wielu składników kosztów imprezy ze środków Koła, ( np. licencji, wynajem łodzi, transport ),  tym samym z naszych składek.
Zatem osoby z poza naszego koła musiały ponosić pełne koszty. Na listę uczestników były wpisywane warunkowo. Mogły jechać, pod warunkiem, że liczba miejsc na imprezie była większa niż liczba chętnych z naszego Koła.

Kol. Jajaca !
Nie uczestniczysz w tzw. życiu Koła, nie bywasz na zebraniach i imprezach, za to chętnie udzielasz się na portalu. Nie wiesz jednak jaka panuje obecnie w Kole atmosfera i jakie grono jest aktywne.
W Twoim wpisie zauważyłem trochę złośliwości, ale wierz mi, że z momentem odejścia poprzedniego zarządu wiele się zmieniło na LEPSZE !
Obecny zarząd intensywnie pracuje nadrabiając stracony czas.
Zapoznaj się z protokołem z WZS a zobaczysz różnicę. Polecam tę lekturę. (2011/03/21 19:31)

Zbig28

Do kol. neurop.
Jeżeli Twój kumpel z Ochoty nie opłacił jeszcze składek na rok bieżący, to może to uczynić w punktach sprzedaży znaków prowadzonych przez nasze Koło. Tym samym problem zniknie i będziecie obaj mogli bez przeszkód korzystać z oferty.
Plan imprez znajduje się na stronie Koła, warto przeczytać, zastanowić się i zmiana barw może okazać się korzystna.
Pozdrawiam. (2011/03/21 19:55)